Варшавська мелодія

Додати в обране
Л. Зорін
Вячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса Тункевич
Рекомендований вік до перегляду

Лірична драма на одну дію.

Тривалість 1 год. 40 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 18 грудня 2014 року

Замовлення квитків

24 квітня, субота
19:30
виставу перенесено на 05.06 - КВИТКИ ДІЙСНІ на нову дату
скасовано
5 травня, середа
19:30
виставу перенесено з 21.03 - КВИТКИ ДІЙСНІ
9 травня, неділя
19:30
виставу перенесено з 28.03 - КВИТКИ ДІЙСНІ
18 травня, вівторок
19:30
виставу перенесено з 6.04 - КВИТКИ ДІЙСНІ
26 травня, середа
19:30
виставу перенесено з 14.04 - КВИТКИ ДІЙСНІ
1 червня, вівторок
20:00
на НОВIЙ СЦЕНI виставу перенесено з 20.04 - КВИТКИ ДІЙСНІ
5 червня, субота
19:30
виставу перенесено з 24.04 - КВИТКИ ДІЙСНІ

Режисер – О. Гаврилюк

Сценографія і костюми – О. Дробна

     Ця вистава - історія кохання, світлого, зворушливого, трохи сумного. Випадкова зустріч у повоєнній Москві колишнього фронтовика, який став студентом і вивчає виноробство, та польської дівчини, майбутньої співачки, яка навчається у консерваторії, переросла в міцні, теплі, взаємні почуття. І ось вже незабаром щаслива розв'язка, але ... вийшов урядовий Указ про заборону в СРСР шлюбів з іноземцями ...   

     Мине багато років, перш ніж Віктор та Гелена зустрінуться знову - у кожного своє життя, сім'я. Спогади про першу зустріч ще свіжі і живі, але безглузді умовності, через які неможливо переступити в силу політичних, культурних та етнічних обставин, назавжди заважають героям піднестися над сутністю буття, розпочати все спочатку, з'єднати свої долі і стати щасливими.

Дійові особи та виконавці:

Геля  Аліса Тункевич
Віктор  Вячеслав Ніколенко

Коментарі:

23.07.2015
Были сегодня и по-моему очень круто!
Свежо, идейно и эмоционально!
Даже ради положительных комментариев зарегался здесь.
Очень понравилось, рекомендую!
21.07.2015
Есть вещи, поступки, спектакли-"глаза в глаза", т.е "только для тебя". И это такой спектакль!Такое впечатление, что актеры не играли, а жили для меня!
Я потрясена, удивлена и благодарна Геле-Алисе и Виктору-Вячеславу! Браво!!!!
Юрий
03.07.2015
Привіт Аліса ! Мене звати Юрій... Був (19.06.2015) на Ваші виставі "Варшавская мелодия"... залишився під великим враженням... Дякую Вам за чудову гру... Ви велика МОЛОДЕЦЬ !!! А ще Ваші очі та вуста... я добре запам'ятав, коли Ви сиділи на проти мене... Всього Вам найкращого... і успіхів у Вашій гарні справі !
02.07.2015
Здравствуйте, мечтаю попасть в ближайшее время на этот спектакль, а билеты уже все раскупили(( может у кого то есть лишние или передумали идти, готова у вас их купить, мой номер 0637400352. Спасибо
28.06.2015
Спектакль затронул меня за душу, это один из самых удачных спектаклей, которые я видела в этом театре, посмотрела бы еще раз, только вот билеты нужно очень заранее брать на этот спектакль, но и не удивительно почему... Огромное спасибо актерам (особенно Алисе Танкевич, она по истине талантливая актриса!) за такую великолепную игру и за те эмоции, которые я пережила во время просмотра спектакля, я действительно получила массу удовольствия! Всем советую к просмотру.
Игорь
06.06.2015
Шикарный спектакль! Молодые артисты готовят достойную замену таким метрам как Валерия Заклунная, Николай Рушковский, Юрий Мажуга и другие великие актеры. За два дня до "варшавской мелодии" побывал на камерной сцене в франковском театре, там поставили очередной бред, как всегда. А Варшавская мелодия снова вселила в меня чувство гордости на отечественный театр!
Ольга
04.06.2015
Великолепный спектакль! Актеры - умнички! Молодцы! Браво им за талантливую прекрасную игру! Море эмоций и впечатлений!
В качестве личных пожеланий хотелось бы сказать, что этому спектаклю мало места на сцене под крышей! Мне кажется его надо выводить на большую сцену! Тем более что зал был забит до отказа и людей было бы еще больше, если б было где разместиться.
В общем, огромное спасибо театру за такую постановку и творческого ей долголетия! )))
04.06.2015
Были на вашем спектакле сегодня, нам очень и очень понравилось. Замечательная игра, веришь каждому сказаному слову, браво!!! Актеры выложились на полную, а самое главное играли от души! Спасибо!
17.05.2015
Неперевершена вистава. Одразу після неї придбали білети на липень. Варта, рекомендую усім! Окрема дяка акторам!
Юлия
19.04.2015
В захваті від гри акторів)емоції переповнюють)Дуже вам вдячна

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up