У полоні пристрастей (Камінний господар)

Додати в обране
Леся Українка
Наталя Доля, Ольга КульчицькаНаталя Доля, Ілля ПономаренкоНаталя Доля, Наталія ШевченкоНаталя Доля, Павло ТекучевНаталя Доля, Павло ТекучевВладислав Мелешко, Павло ТекучевНаталя Доля, Наталія ШевченкоВолодимир РащукНаталя Доля, Володимир РащукНаталя Доля, Ілля ПономаренкоОльга КульчицькаНаталя ДоляВладислав МелешкоВолодимир Ращук, Павло ТекучевЮрій ДякПавло ТекучевНаталя ДоляЮрій ДякОлександра ЄнаІлля Пономаренко, Павло ТекучевЮрій Дяк, Наталія ШевченкоІрина Бучко, Наталя Доля, Ілля ПономаренкоНаталя Доля, Ольга Кульчицька, Наталія ШевченкоВолодимир РащукІрина БучкоОльга Кульчицька, Павло ТекучевНаталя Доля, Володимир РащукОльга Кульчицька, Наталія ШевченкоНаталя Доля, Павло ТекучевІрина ДукаНаталя ДоляНаталя Доля, Ілля ПономаренкоНаталя Доля
Рекомендований вік до перегляду

Драма. Вистава без антракту. 
Тривалість 1 год 25 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 26 жовтня 2002 року

Постановка- Михайло Резнікович
Художник-постановник- Марія Левитська
Музичне оформлення- Віта Шпаковська, Михайло Калманович
Балетмейстер- Алла Рубіна
Фехтування- Олег Роєнко
Режисер-асистент- Олег Нікітін
Художник-асистент- Станіслав Петровський

     - Що може бути сильнішим від спопеляючої пристрасті? Нічого, - так колись думав Дон Жуан, повертаючись від однієї звабленої ним донни до іншої. Любов, потяг - ось що вело його цим шляхом, доки випадок не звів його з честолюбною донною Анною. Ця жінка докорінно змінила його уявлення про щастя, призначивши досить високу ціну за володіння собою. Але закохані не можуть бути дріб'язковими, тож Дон Жуан не зупиниться, навіть якщо доведеться дорого платити за любов. І ось вже статуя Командора прикрашає цвинтар. Честолюбна донна Анна приміряє на Дон Жуана Командорський плащ, а на себе - королівську корону. Але грянув грім, надвоє розкололося небо - і важкі кроки кам'яного велетня наповнили душі закоханих крижаною хвилею страху.

     Відплата...

    Так вже трапилося, що назавжди останньою коханою Дон Жуана залишилася донна Анна. Це, мабуть, єдине, що поєднує усі історії про Дон Жуана, розказані Мольєром і Фришем, Пушкіним та Цвєтаєвою. І, нарешті, історія пристрастей, де немає прірви між почуттями та розрахунком, де воля жінки - закон для чоловіка, історія кохання, придумана Лесею Українкою. Нинішній спектакль - п'яте звернення театру до драми великої української поетеси після 1939, 1946, 1951, 1971 років.

Дійові особи та виконавці:

Командор  Ілля ПономаренкоВолодимир Ращук
Донна Анна  Наталя Доля
Дон Жуан  Павло Текучев
Долорес  Ольга Кульчицька
Сганарель  Владислав МелешкоКирило НіколаєвВячеслав Ніколенко
Донна Соль  Олександра ЄнаОлена Нещерет
Донна Консепсьйон  Ірина ДукаОлена Стефанська
Охоронець  Юрій Дяк
Монах  Олександр Хорошко
Маріквіта  Наталія Шевченко
Дівчинка  Ірина Бучко
Гості на балу  Станіслав БобкоТаїсія БойкоГанна ГринчакКатерина ДоронінаАндрій КоваленкоВіктор КошельЮрій КухаренкоОлена СілантьєваОлена Червоненко
Гості на вечорі  Михайло АугустВолодимир БродськийОлег КомаровВіктор КошельЛюдмила КурмельТетяна ОстапенкоОльга Первєєва

Преса про виставу:

Музей:

Коментарі:

16.09.2016
Спектакль не сподобався. Дуже багато другорядних моментів, які змінюють концентрацію(дівчина з уявною скрипкою, актори "в тіні", і т.д.). Пафос там, де він не потрібен. Дуже нудний і затянутий. Взагалі не зрозумів суть. Тут і історія кохання, і змови проти корони. В загалом, сценарій не надто вдалий. Тільки костюми на висоті. Є кращі постановки.
19.03.2016
Обожаю Наталью Долю - великолепная актриса, очень чистая и открытая. От спектакля в нереальном восторге! Декорации, костюмы, игра актеров - все на высшем уровне! Особенно впечатлили актеры в роли зрителей, сидящие на балконе в средневековых нарядах. Ощущение сказки! Как будто-бы переносишься в совершенно иную эпоху.
10.11.2015
Играли хорошо, режиссура понравилась, задумка с гостями на балу - отличная, но Доля и Авдеенко в этом спектакле несовместимы. На роль донны Анны нужно другую актрису.
Анна С.
09.11.2015
Мнение о спектакле неоднозначное. Прежде всего об актерах: согласна, что талантливы и сыграли хорошо. Но, как по мне, на своем месте был лишь Евгений Авдеенко. Глядя на него понимаю, почему женщины сходили с ума по Дон Жуану. Внешность, игра - данная роль необычайно подходит Евгению. Признаюсь, что решила пойти на этот спектакль в большей мере из-за Евгения в главной роли: хорошо помню его в роли Меркуцио в спектакле "Ромео и Джульетта". Мне нравится актриса Наталья Доля, но, по правде сказать, нужно было либо донну Анну менять, либо тогда уже дон Жуана. Владимир Ращук хорошо сыграл командора, но, по-моему, он выглядел слишком положительно как для командора. Далее о постановке: с самого начала антураж предвещал трагичный конец, роковую неизбежность - так и должно быть; маскарад на сцене, маскарад чувств: за масками притворства кроется страсть и в этом есть рок: маски сняты и это ведет к трагичному концу. Но не могу понять идею телефона на сцене: зачем он там был? В общем, спектакль мне больше понравился, чем нет, но... не хватило мне чего-то. Очень хорошие актеры - низкий ВСЕМ поклон, но... не на своих местах в большей мере.
22.10.2015
Тягостное впечатление. Многое из спектакля неясно. Постановка странная. Гости на балу ходят, как зловещие мертвецы. Такое...
Светлана
25.05.2015
Спектакль яркий и интересный. Декорации, сценография, костюмы впечатляют. Музыкальное сопровождение прекрасно поддерживает сюжет. А сюжет актуальный во все времена, борьба человеческих страстей. Игра актеров хороша. Спасибо!
15.01.2015
... нових звершень і таких глядацьких оціпенінь після завершення вистави, які були у мене сьогодні. БРАВО!!!
15.01.2015
Вдячний долі, що сьогодні привела мене до театру на вашу виставу.
Дуже ГАРНА... чи то пак КРАСИВА вистава - красиві декорації, красиві костюми, красиві актори.
Приємно усвідомлювати, що на відміну від людей... вистави можуть молодшати - дивився її вперше років п'ять тому - не пам'ятаю хто виконував які ролі тоді, але пригадується, що ніякого особливого враження вона на мене тоді не справила. А сьогодні під час вистави декілька разів промайнула думка, що ВИСТАВА помолодшала - ПРИЄМНО. Зі сцени, наче випромінювало юнацьким запалом (доречі, зовсім не погоджуся з попереднім дописувачем - Наталія Доля НА СВОЄМУ МІСЦІ і їй зовсім нічого не бракує. Дякую їй за те що не втрачає вона цього запалу!!)
Хочеться подякувати всім хто створює цю виставу, всьому таетру... на самперед, звісно хочеться виділити акторів (така вже їхня професія - бути "вершечком на цьому торті"), всіх акторів, що були зайняті у виставі - правду кажуть, що маленьких ролей не буває... та особливо хотілося б виділити Євгена Авдєєнко... На мій погляд він СТРАШЕННО талановитий. БРАВО!! Він дуже прикрасив цю виставу. І звісно не зміг би минути мою давню любов і захоплення акторською грою Олі Кульчицької - вона завжди випромінює таку безпосередність, чистоту... і... напевно це ще любов до життя і людей, що просто нереально не закохатись :-)...
Дякую ВАМ, шановні мої, і бажаю вам нових звершень!
15.01.2015
Был сегодня на спектакле. Очень понравилась сценография. Костюмы просто шикарны. Отличный подбор музыки и к месту. К сожалению, не понравился Дон Жуан. Забалтывал текст, провисал моментами,как мне показалось. А в остальном все очень шикарно.Спасибо большое!
Сергей
07.01.2015
Если играет Женя Авдеенко, то и донну Анну надо менять. Неужели это не понятно? В этом театре вечно проблемы с составами. А зрителя считают за идиота.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up