Двоє, не враховуючи собаки (Історія собаки)

Додати в обране
за п’єсою В. Красногорова «Собака»
Олена ТопольОлена Тополь, Шорена ШоніяПавло Кільницький, Шорена ШоніяПавло Кільницький, Шорена ШоніяПавло КільницькийПавло Кільницький, Олена ТопольПавло Кільницький, Шорена ШоніяШорена ШоніяПавло Кільницький, Шорена ШоніяОлена ТопольПавло Кільницький, Шорена ШоніяШорена Шонія
Рекомендований вік до перегляду

Вистава без антракту.

Тривалість 1 година.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 18 лютого 2016 року

Над виставою працювали:
Тарас Бенюк, Олександр Шимко, Олексій Вакарчук, Валентина Плавун, Наталія Бурлака, Алла Рибікова.

   У виставі лише троє дійових осіб: Він, Вона і ... собака на кличку Булька. Самотній чоловік, залізничник за фахом, знаходить цуценя, і незабаром ця маленька віддана собачка стає його єдиною радістю. Проте приходить день, коли герой постає перед вибором:  звільнятися з роботи або позбутися собаки. Умертвінням тварин на ветеринарній станції займається жінка. Зіткнення двох правд персонажів, їхніх розбіжних поглядів на справжній сенс життя розгортає  пружину конфлікту. Характер жінки – колючої, дещо агресивної, та водночас  безкорисливої, готової любити і допомогти - і спричинився до назви п'єси.

Дійові особи та виконавці:

Чоловік  Павло Кільницький
Жінка  Олена Тополь
Собака  Шорена Шонія

Преса про виставу:

А может быть собака…
Кристина СРИБНЯК
«Театральное крылечко» №1(18), 2016 р.

Коментарі:

Наташа
19.02.2016

Спектакль тяжёлый – трагедия. Правда есть и смешные места. От чувств у меня разболелась голова и сердце, на поклонах душили слёзы, чтобы сказать «Браво!».
Елена Тополь красавица. Даже в халате. Такую красоту не утаишь даже в халате и в платке. Ну а без них так вообще Богиня! Рада за Павла. Наконец-то и у него теперь есть большая роль, в которой он раскрылся! Шорене удалось передать характер собаки. Такой беззаботной, весёлой, доброй собаки. Такой, которая всё простит и никогда не предаст. И всегда радуется своему хозяину. Не понравились доллары и нашивка «УЗ» - это всё выбивает из атмосферы пьесы, да и футболка тоже.
Публика в этом зале ведет себя намного тише и культурней, ни у кого не звонят мобилки. Все боятся нарушить тишину – это приятно!
18.02.2016
Под большим впечатлением. Спасибо огромное. ОЧЕНЬ......... !!!
П.С. "Собачка" - чудо как хороша!!! да... Все хорошИ. БРАВО!!!
18.02.2016
Спектакль невероятный! Шорена Шония в роли Бульки, безусловно, "изюминка" представления. Видела и слышала, как в конце спектакля многие плакали. Впрочем, сама тоже не смогла сдержать слез. Спасибо театру за прекрасную премьеру!
Администратор
31.01.2016
Скоро будет!
В кассе уже продаются билеты.
Маня
30.01.2016
А в афише нет!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up