Чарівник Смарагдового міста

Додати в обране
За мотивами казки О. Волкова
Віталій МетерчукТаїсія БойкоОлександр Крючков, Віталій МетерчукОлександр КрючковКирило НіколаєвТетяна ОстапенкоОлександр Валюк, Наталія Сергієнко, Вячеслав Ніколенко, Гліб СурягаНаталія СергієнкоОлександр ВалюкТаїсія БойкоОлександр Валюк, Наталія Сергієнко

Музична вистава-казка. Без антракту.

Тривалість 1 година 20 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 27 грудня 2017 року

Замовлення квитків

12 вересня, неділя
12:00

Режисер-постановник – Ольга Гаврилюк

Сценографія та костюми – Юрій Ларіонов

Композитор – Золтан Алмаші

Звукорежисер – Алла Муравська

Концертмейстери – Вадим Аскевич, Єгор Горшков

Художник зі створення комп'ютерної відеографіки - Оксана Шинкарюк

Інсценування О. Гаврилюк

   «Чарівник Смарагдового міста» - одна з найдивовижніших, яскравих та загадкових казок світової дитячої літератури.

  Історія маленької дівчинки Еллі, яка переносить складні випробовування удвох зі своїм вірним песиком Тотошкою, не залишить нікого байдужим. Адже в цих випробовуваннях вона не тільки знайде нових друзів - Опудала, Дроворуба та Лева, але й допоможе здійснити їхні найзаповітніші бажання. Потрапивши до  країни Жевунів за умислом злої чарівниці Бастінди, Еллі зустрінеться з великим та жахливим чарівником Гудвіном, і кожен герой казки, прямуючи до своєї мрії,  віднайде, насамперед, себе самого. І що найдивніше, допоможе  усьому цьому здійснитися чарівний світ Театру, у якому можливо все!

Дітям з 5-ти років необхідна покупка окремого квитка.

Дійові особи та виконавці:

Еллі  Наталія СергієнкоКатерина Старюченко
Тотошка  Олександр ВалюкВладислав Мелешко
Бастінда  Таїсія БойкоТетяна Остапенко
Опудало  Вячеслав НіколенкоІлля Пономаренко
Залізний Дроворуб  Гліб СурягаПавло Текучев
Лев  Віталій Метерчук
Гудвін  Олександр КрючковКирило Ніколаєв
Шаблезубі тигри, Летючі мавпи, Живуни  Марія АгапітоваДіна АндрійчукМарія ГончароваВладислава КоровайОлександр КрючковВладислав МелешкоВіталій МетерчукКирило НіколаєвВячеслав НіколенкоЄвген ОвчаровІлля ПономаренкоДмитро СимоненкоАнгеліна СимоноваНікіта СнісаренкоНікіта СнісаренкоОлександр СоколенкоГліб СурягаПавло ТекучевОльга УзунОлег ХудікСтепан Янчук

Коментарі:

06.11.2019
З одного боку класична постановка - хоч з книжкою звіряй, а з іншого - вся енергетика дійових осіб, робить спектакль незабутнім. Дуже рекомендується непосидючим дітям - бо на сцені весь час багато актьорів, жива собачка, багато змін декорацій, багато емоцій, музики, що не засумуєте! Але краще місця не в перших трьох рядах партера - голову високо задирати.
Луиза
21.10.2019
Добрый день!
Интересует два вопроса по поводу этого детского спектакля:
1) спектакль будет музыкальный все время, или будет общение (диалог + музыка)
2) когда будут открыты билеты для покупки?
Спасибо
15.10.2019
Надзвичайна вистава для діточок! Ймовірно, такий успіх мають не всі 'дорослі' вистави. Неперевершена гра акторів, сучасні технології та атмосфера театру зробили справжнє свято для дітлахів. А їх не обдуриш, діти дуже чітко відрізняють просто гарну гру від 100-відсоткової віддачі на сцені. Надзвичайно вдячний акторам, режисерам та всім службам, які забезпечили належний рівень справжнього свята!!! Єдине що трохи здивувало - вибір актриси, яка грала Еллі. В моїх дитячих спогадах вона мала би бути трішки захудішою. Але діти цього не помітили. Можливо такий задум режисера, або просто так сталося.
Ще раз висловлюю вдячність та побажання розширити багатющий репертуар дитячими постановками!
10.10.2019
ответ для Анны: во всех спектаклях Волшебника играет настоящая собака!
Анна
26.09.2019
Добрый день! Мы ждём с нетерпением Волшебник изумрудного города, купили. А я хотела уточнить у вас принимает участие в спектакле живая собака? А то дочке рассказали что была))) Заранее больше спасибо.
24.09.2019
Спасибо огромное театру за этот спектакль! Ходили с дочкой уже 2 раза и ещё пойдём!
Больше, правда, мне понравился спектакль с Шореной Шонией в главной роли. Но ребенок был в восторге оба раза, а это - главное!
Не ожидала, что меня, взрослого человека, может так восхитить игра актёров и поглотить в действие!
Даже слёзы счастья не смогла сдержать. Да и не надо =)
29.01.2019
Потрясающий, яркий, красивый спектакль. Спектакль, который смотришь, а так и хочется стать участником событий и пройти вместе с героями путь, полный настоящих приключений. Спасибо за настоящие эмоции, волшебство и хорошее настроение !
Без імені
05.01.2019
Спектакль просто ввел в шок. Были 30.12.18 с сыном 8 лет. Очень понравилось все!!! Даже не могла подумать, что бывают такие шикарные спектакли для детей. Все супер: игра актеров, спецэффекты,костюм Бастинды - очень суперовый... Огромное спасибо!!! С удовольствием посмотрели бы спектакль ещё.
Ирина
04.01.2019
Потрясающий спектакль! Я и ребенок в восторге. Рекомендую!!!!
Anastasia
03.01.2019
Прекрасный спектакль, смотрели с ребенком 7 лет. Дочка просто в восторге (как и мама)! Игра актеров, декорации... Однозначно рекомендуем!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up