Чарівник Смарагдового міста

Додати в обране
За мотивами казки О. Волкова
Віталій МетерчукТаїсія БойкоОлександр Крючков, Віталій МетерчукОлександр КрючковКирило НіколаєвТетяна ОстапенкоОлександр Валюк, Наталія Жук, Вячеслав Ніколенко, Гліб СурягаНаталія ЖукОлександр ВалюкШорена ШоніяТаїсія БойкоОлександр Валюк, Наталія ЖукВолодимир Осадчий

Музична вистава-казка. Без антракту.

Тривалість 1 година 20 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 27 грудня 2017 року

Замовлення квитків

15 листопада, неділя
12:00

Режисер-постановник – Ольга Гаврилюк

Сценографія та костюми – Юрій Ларіонов

Композитор – Золтан Алмаші

Звукорежисер – Алла Муравська

Концертмейстери – Вадим Аскевич, Єгор Горшков

Художник зі створення комп'ютерної відеографіки - Оксана Шинкарюк

Інсценування О. Гаврилюк

   «Чарівник Смарагдового міста» - одна з найдивовижніших, яскравих та загадкових казок світової дитячої літератури.

  Історія маленької дівчинки Еллі, яка переносить складні випробовування удвох зі своїм вірним песиком Тотошкою, не залишить нікого байдужим. Адже в цих випробовуваннях вона не тільки знайде нових друзів - Опудала, Дроворуба та Лева, але й допоможе здійснити їхні найзаповітніші бажання. Потрапивши до  країни Жевунів за умислом злої чарівниці Бастінди, Еллі зустрінеться з великим та жахливим чарівником Гудвіном, і кожен герой казки, прямуючи до своєї мрії,  віднайде, насамперед, себе самого. І що найдивніше, допоможе  усьому цьому здійснитися чарівний світ Театру, у якому можливо все!

Дітям з 5-ти років необхідна покупка окремого квитка.

Дійові особи та виконавці:

Еллі  Наталія Жук 15.11  Шорена Шонія
Тотошка  Олександр Валюк 15.11  Владислав Мелешко
Бастінда  Таїсія Бойко 15.11  Тетяна Остапенко
Опудало  Вячеслав НіколенкоІлля Пономаренко 15.11 
Залізний Дроворуб  Гліб СурягаПавло Текучев 15.11 
Лев  Віталій Метерчук 15.11  Володимир Осадчий
Гудвін  Олександр КрючковКирило Ніколаєв 15.11 
Шаблезубі тигри, Летючі мавпи, Живуни  Марія АгапітоваДіна АндрійчукМарія ГончароваВладислава КоровайОлександр КрючковВладислав МелешкоВіталій МетерчукКирило НіколаєвВячеслав НіколенкоЄвген ОвчаровВолодимир ОсадчийІлля ПономаренкоКирило ПрокопчукДмитро СимоненкоАнгеліна СимоноваОлександр СоколенкоКатерина СтарюченкоГліб СурягаПавло ТекучевСтепан Янчук

Коментарі:

07.02.2020
Да, помню мне читали эту сказку родители ... А теперь приходится самому ее читать детям, а мне всего 17 .... Шучу) Я не читаю, а включаю аудио слушание сказки https://kofeta.com/volshebnik-izumrudnogo-goroda/ и включаю сказку не своим детям, а сестре. Ахаххах
Прекрасная сказка, волшебство для детей и взрослых. Спасибо замечательному режиссеру - театральному волшебнику Ольге Гаврилюк, и всем причастным.
Настоящее восхищение постановкой не зависит от языка, на котором идет спектакль. Главное, что зритель прекрасно понимает, речь которую слышит. Да и театр ведь русской драмы, это же не секрет и не новость.
Всем истинным театралам приятных просмотров. А всем спектаклям текущего репертуара, и этому в том числе, долгой сценической жизни.
Oksana
02.01.2020
Живемо в столиці України, прийшли в театр Лесі Українки, на виставу по улюбленому твору.
І який був розпач, коли актори заговорили не державною, не рідною мовою, а чужинською. Навіть діти були приголомшені, менша спитала, чи актори приїхали з рОсії.
В цілому чудова постановка, гра акторів, специфекти, всі враження зійшли на нівець через чужинську мову.
30.12.2019
В целом не плохо, спецэфекты добавляют современную ноту. Только сценаристы могли бы уважительнее относиться к книге, с детства любимой многими. Понятно, что сюжет нужно было впихнуть в короткий дневной спектакль... Только в начале спектакля т.н. Жевуны кривлялись на сцене минут 15, а потом быстро-быстро прогнали основные моменты сюжета, а конец вообще скомкан.
И да, Witch is Dead! И глупо оживлять ее выдавать за Бастинду.
инна,42годика
30.12.2019
Все представление улыбалась, спасибо за радость, за подаренную сказку, все актеры не играли а жили на сцене, костюмы , эффекты выше похвал. Спасибо! 29.12.2019 на 13ч
06.11.2019
З одного боку класична постановка - хоч з книжкою звіряй, а з іншого - вся енергетика дійових осіб, робить спектакль незабутнім. Дуже рекомендується непосидючим дітям - бо на сцені весь час багато актьорів, жива собачка, багато змін декорацій, багато емоцій, музики, що не засумуєте! Але краще місця не в перших трьох рядах партера - голову високо задирати.
Луиза
21.10.2019
Добрый день!
Интересует два вопроса по поводу этого детского спектакля:
1) спектакль будет музыкальный все время, или будет общение (диалог + музыка)
2) когда будут открыты билеты для покупки?
Спасибо
15.10.2019
Надзвичайна вистава для діточок! Ймовірно, такий успіх мають не всі 'дорослі' вистави. Неперевершена гра акторів, сучасні технології та атмосфера театру зробили справжнє свято для дітлахів. А їх не обдуриш, діти дуже чітко відрізняють просто гарну гру від 100-відсоткової віддачі на сцені. Надзвичайно вдячний акторам, режисерам та всім службам, які забезпечили належний рівень справжнього свята!!! Єдине що трохи здивувало - вибір актриси, яка грала Еллі. В моїх дитячих спогадах вона мала би бути трішки захудішою. Але діти цього не помітили. Можливо такий задум режисера, або просто так сталося.
Ще раз висловлюю вдячність та побажання розширити багатющий репертуар дитячими постановками!
10.10.2019
ответ для Анны: во всех спектаклях Волшебника играет настоящая собака!
Анна
26.09.2019
Добрый день! Мы ждём с нетерпением Волшебник изумрудного города, купили. А я хотела уточнить у вас принимает участие в спектакле живая собака? А то дочке рассказали что была))) Заранее больше спасибо.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up