Спасибі, Марго!

Додати в обране
Валерій Мухарьямов
Анна ВарпаховськаВіктор Алдошин, Лідія ЯремчукАнна Варпаховська, Олександр ГетманськийЛідія ЯремчукАнна ВарпаховськаАнна Варпаховська, Олександр Гетманський
Рекомендований вік до перегляду

Дивовижна лірична комедія з антрактом.

Тривалість вистави 2 години 30 хвилин.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 3 грудня 2017 року

Замовлення квитків

26 вересня, субота
19:00
3 жовтня, субота
19:00
28 жовтня, середа
19:00
незабаром у продажу
22 листопада, неділя
19:00
незабаром у продажу

Режисер-постановник, сценографія – Григорій Зіскін (Канада)

   Напрочуд зворушлива, смішна та весела історія з яскравими персонажами та несподівано гострими, гротесковими ситуаціями. Є такий вислів: «Усім править випадок». Наша вистава про тих, хто править випадком! Невгамовна та непередбачувана у своїх вчинках Марго, переслідуючи особисті інтереси, сама того не відаючи, найкращим чином влаштовує долі героїв п'єси.

Дійові особи та виконавці:

Марго  Анна Варпаховська
Ліза  Лідія Яремчук
Марк  Олександр Гетманський
Льова  Віктор Алдошин 3.10  Михайло Аугуст 26.9, 28.10 

Коментарі:

15.03.2018
Веселая и легкая комедия. Рекомендуем.
Анна
13.02.2018
Замечательный спектакль!!! Актерам браво!!! Марго бесподобна конечно! Весь зал смеялся почти весь спектакль. Всем советую обязательно сходить на данную постановку.
01.02.2018
Бесподобный спектакль! Актеры молодцы!!! Получила массу удовольствия!!!
Адміністратор
04.12.2017
Спектакль на русском языке.
04.12.2017
Добрый день! На каком языке спектакль?
09.11.2017
1-го листопада ми з чоловіком знову (вже втретє ! у цьому році) дивились виставу «Спасибо, Марго!» Ах, який прекрасний вечір! На цей спектакль ми запросили з собою і своїх друзів, які дивились його – вперше! І ми їм щиро заздрили, бо вони навіть не уявляли яке отримають задоволення! А ми – просто смакували кожну хвилину гри акторів та дійства та на сцені!
Яскравий та витончений сюжет п’єси наскрізь пронизаний неймовірним теплом та витонченим гумором!
Ми всі просто приголомшені лавиною яскравих емоцій! Це було справжнє свято! І причиною всьому – неперевершена та досконало витончена гра всіх (без виключення !) акторів цього спектаклю: Лідії Яремчук, Олександра Гетьманського, Віктора Алдошина та неперевершеної Ганни Варпаховської! Марго у виконанні незрівнянної та геніальної Ганни Ленонідівни Варпаховської - це просто вибух акторського ГЕНІЮ! Це актриса, яка захоплює тебе у полон одразу, як тільки з’являється на сцені – з першого кроку на сцену (!), і тримає тебе у цьому приємному полоні ще довго після завершення спектаклю! Яка неперевершена майстерність, яка витонченість таланту та генію, яка потужна позитивна енергетика у цієї актриси! Ну – не можна не закохатись у її талант! Тож, вже вкотре, - дякуємо Ганні Варпаховській, дякуємо всьому акторському складу за такі неймовірні та потужні емоції! БРАВО-О-О-О-ООООО!
P.S.: з превеликим задоволенням прийдемо знову (!) вже 3 грудня (квитки вже придбали!) та знову – неодмінно із друзями!
03.11.2017
Великолепный спектакль! Море положительных эмоций! Игра актеров безупречная! Очень много хорошего юмора в этом спектакле, он весь пропитан им. Спектакль легкий и жизнерадостный, добрый. О том, что жизнь непредсказуема и свое счастье можно найти там, где не ожидаешь, получить подарок от судьбы благодаря человеку, который когда то тебя обидел. О том, что нужно не таить злобу, прощать, радоваться жизни и любить. Как делают это персонажи спектакля. Самым ярким персонажем, конечно, является Марго. Жизнерадостная, неунывающая, легкая, харизматичная Марго. Невозможно оторвать от нее глаз, от ее восхитительном мимики, жестов, от искраметного юмора. «Спасибо, Анна Леонидовна» Вам за подаренные эмоции, за то приятное послевкусия, которое осталось. Ваш талант покоряет!
03.11.2017
1 ноября 2017 года я впервые посмотрела этот чудесный спектакль ! Анна Варпаховская , Лидия Яремчук, Виктор Алдошин, Александр Гетманский ! БРАВО ! Сплошное удовольствие от великолепной игры актеров! Интеллигентная и трогательная Лиза - Лидия Яремчук ,милый чудак Левушка - Виктор Алдошин, энергичный и обоятельный Марк -Александр Гетманский и восхитительная , искрометная Марго - Анна Варпаховская. Спектакль о любви , о том , какие мы все разные , но как одинаково нуждаемся в том , чтобы нас любили , о нас заботились. Море удовольствия ! В такой серый осенний день я вышла из Театра абсолютно счастливым человеком ! Такие эмоции продлевают жизнь !
Вадим
02.11.2017
Мой отзыв,к сожалению, не такой оптимистичный. Это самая примитивная комедия, в которой играет Анна Варпаховская. Никаких умных мыслей, раздумий, переживаний, чувств из этого спектакля не вынести,равно как и тонкого юмора. Смех присутствует, и только....Но видно этого народу и не хватает, ибо зал аплодировал долго. Но, учитывая сильный актерский состав, занятый в спектакле и любовь зрителей к таким комедиям, успех у этого спектакля несомненно будет.
Сергій
02.11.2017
Величезна подяка за виставу "Спасибі Марго"
Унікальне поєднання вишуканого гумору та талановитої гри акторів.
Навіть антракт пролетів в розмовах про виставу. Актори заволоділи увагою всього залу з першої хвилини вистави. Чесно кажучи я досі перебуваю під впливом враженнь вистави "Спасибі Марго"
Дякую. Думаю ще раз другий сходемо до Вас на виставу.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up