Дорога без кінця...

Додати в обране
Ю. Яковлєв
Юрій ЯковлєвЮрій ЯковлєвЮрій ЯковлєвЮрій ЯковлєвЮрій ЯковлєвЮрій ЯковлєвЮрій Яковлєв
Рекомендований вік до перегляду

Моновистава на одну дію.

Тривалість 1 год. 25 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 19 лютого 2019 року

Замовлення квитків

23 вересня, середа
19:30
6 жовтня, вівторок
19:30
17 листопада, вівторок
19:30
незабаром у продажу

Авторський текст – Юрій Яковлєв

Режисер-постановник та костюми – Ольга Гаврилюк

Художник по світлу – Олег Резоненко

Звукорежисер - Миколай Данилко

Виставу веде - Денис Степенко

   Вистава «Дорога без кінця» – це діалог із глядачем та спроба знайти відповіді на, здавалося б, найпростіші життєві питання. Спроба розібратися  в собі та зрозуміти, у чому врешті сенс життя і твоє призначення? Це дорога до себе, дорога до людини! Приходьте на виставу, будемо подорожувати разом!

З повагою, Юрій Яковлєв.

 

   Вистава Юрія Яковлєва – це сповідь. Сповідь людини та артиста. І це не просто захопливо, пізнавально, подекуди весело, а подекуди зворушливо. Це можливість зустрітися не тільки з цікавим актором, але й зі самим собою. Зі своїм минулим, теперішнім та майбутнім. Задуматися про найважливіші питання і, можливо, навіть знайти несподівані відповіді.

Ольга Гаврилюк.

Дійові особи та виконавці:

Виконавець  Юрій Яковлєв

Коментарі:

19.02.2019
Прекрасный!Добрый!Душевный спектакль!Увлекает и заставляет о многом задуматься!!!Очень трогательно и приятно!Хорошо,что появляются такие спектакли!!!Огромное спасибо!!!!!!
19.02.2019
Юрий Яковлев - человек, наделенный невероятным талантом. Он способен погрузить любого в свой собственный прекрасный мир на сцене. То, что он делает с нами, как со зрителями трудно описать словами. От его игры,  историй, что он рассказывает, мновенных перевоплощений  просто невозможно оторваться. Удивительно, как один человек может так быстро меняться,  каждую минуту дарить новую эмоцию.  Сказать, что спектакль превосходный - ничего не сказать. Полтора часа пролетают, как одно мгновенье. Особенно впечатляет то, что Юрий сам написал сценарий спектакля и это многократно усиливает позитивное впечатление. Юрий, спасибо за то, что есть такие люди и актеры как Вы. Готова пересматривать этот шедевр снова и снова. И каждый раз, я убеждена, буду находить в нем что-то новое для себя.
06.02.2019
С таким актёром и таким режиссёром этот спектакль, я уверена, будет замечательным. С нетерпением жду премьеру

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up