Пізанська вежа

Додати в обране
Надія Птушкіна
Ніна НіжерадзеНаталія КудряНаталія Кудря, Віктор СарайкінНіна Ніжерадзе, Віктор СарайкінНаталія КудряНіна Ніжерадзе, Віктор СарайкінВіктор СарайкінНіна НіжерадзеВіктор СарайкінНаталія КудряНіна Ніжерадзе, Віктор СарайкінНаталія Кудря, Віктор Сарайкін
Рекомендований вік до перегляду

Фарс на дві дії.
Тривалість 2 год. 10 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 20 травня 1999 року

Замовлення квитків

13 березня, субота
12:00
27 березня, субота
17:00
17 квітня, субота
17:00

Режисер-постановник – Н. Батуріна

Художник-постановник – О. Вакарчук

Художник по костюмах – В. Плавун

Музичне оформлення – В. Шпаковська, М. Сазоненко

Балетмейстер – А. Рубіна

   Діють Він та Вона, Чоловік та Дружина. Історія про те, як одного дня цілком нормальна жінка, яка, загалом, не обділена життям і не обтяжена комплексами, мало не покинула свого чоловіка. Вистава пронизана до болю знайомими кожному з нас атрибутами повсякденності, до найдрібніших предметів, деталей, які активно заповнюють кожну середньостатистичну квартиру середньостатистичного громадянина. Дача, вечеря, півлітра, стоптані шльопанці - все це віртуозно обіграють актори, викликаючи у глядачів сміх крізь сльози. Та, як з’ясувалося, справжню любов не можна переконати, нав'язати, дати у доважок, немов залежаний товар, насильно прищепити або, зрештою, навіть виховати в собі. Вона - як талант, дар Божий: або є, або цілком відсутня. І щоб вона собі була, так просто – неможливо за жодних обставин. А якщо сімейне життя рухається за інерцією, то неминучість її краху виникає сама собою. Хай це і буде вкрай повільно, підспудно, подібно до не одного століття падаючої Пізанської вежі.
   Вистава - гаряча взаємна сповідь як чоловіка, так і дружини на тему спільної двадцятої річниці життя. При цьому багато чого змінюється у поглядах, диктуючи інші критерії поведінки. Обидва виконавці доводять своїх героїв до такого фіналу щиро і правдиво.

Дійові особи та виконавці:

Дружина  Наталія Кудря 13.3  Ніна Ніжерадзе 27.3 
Чоловік  Віктор Сарайкін
Хлопець  Андрій Коваленко 27.3  Юрій Кухаренко 13.3  Олексій Поліщук
Дівчина  Таїсія БойкоВладислава Коровай 27.3  Гелена Сергутіна 13.3 

Коментарі:

09.02.2015
Продаю 2 билета на спектакль 14 февраля, места- 1 ряд, место 12,13. Тел. 0984777384
27.12.2014
Замечательный спектакль!.Игра актеров просто блистательна!Несколько раз слёзы подступали,в следующий миг-смех.Ситуация очень жизненная,каждая пара решает для себя.Конечно,поймут не все.Удовольствие от спектакля получено.Муж,вообще сказал,что это лучшее,что он видел в театре за последнее время. Большое спасибо Наталье Кудре и Виктору Сарайкину!
Ольга
22.12.2014
Сходили с подругой. Абсолютно не понравился. В театр идёшь за ощущением праздника,ну или хотя бы за поучительными эпизодами. А тут...расстроил любимый театр. Местами слишком перемудрено,местами просто тошно.. никакого удовольствия. Третьесортный материал. Мало того,что сценарий дрянной,так ещё и какой месседж для юных девушек он несёт? Я считаю,что таких спектаклей в национальном театре быть не должно. Ни за что не пошла бы на него еще раз. И никому не советую.
Кто хочет пооучить удовольствие - идите на спектакли,который проходят на основной сцене.
16.12.2014
Большое спасибо актерам за прекрасную игру!!! Спектакль очень интересный. И не соглашусь с отзывами, которые советуют идти "семейным парам", спектакль будет интересн и полезен всем, чтобы понять, что нужно ценить в отношениях семейной жизни...да и вообще в отношениях между мужчиной и женщиной! Спасибо:)
Oksana
15.12.2014
Большое спасибо актёрам за игру!
Наталія
03.11.2014
Вчора 02.11.2014 ходила на спектакль. Гра акторів сподобалася. Але сам спектакль не сподобався. На мій погляд, він розрахований на глядачів з російською ментальністю. В другій дії нас очікував ще один неприємний сюрприз - наші місця виявились зайнятими, а адміністратор повідомила,що в цих людей теж квитки на 3 ряд 8 і 9 місце. Купувала квитки в 31.10.2014 в другій половині дня через інтернет. Чому мені вислали квитки на ім"я Палагіної Олени? Я розмовляла з адміністратором між 14-16 год 31.10.2014, і той запевнив мене, що все добре. Хто і чому продав квитки 2 рази чи може вислав їх ще й знайомим? Пропозиція додивитись спектакль на лавці мені не сподобалася, так як зір у мене -16, і 3-й ряд- останній, з якого я бачу те, що відбуваєтья на сцені. Не раджу купувати квитки через інтернет, так як це не поодинокий випадок - для цього театру. Я бачила такі випадки раніше, але не хотілося думати,що це трапиться і зі мною. Зіпсований вечір вихідного дня. Буду вдячна, за повернуті гроші. natalibrovar@gmail.com
02.07.2014
Ходила с мамой(62года) и племяшкой(14лет) - спектакль понравился всем. Отличная игра актёров, я думаю многие смогут найти что то своё в нём. Спасибо!
14.04.2014
Согласна с одной из зрительниц: у незамужних дам может исчезнуть желание выходить замуж. Рекомендую для просмотра семейным парам: для лечения и профилактики.
Марина
20.01.2014
Почему-то вспомнился фильм, в котором жена говорит любовнице мужа: " у вас с ним любовь, а у нас - прожитая жизнь". И этим действительно все сказано. Спектакль очень хороший, но вот замуж выходить почему-то расхотелось окончательно. Тема раскрыта настолько убедительно, что воспринимается происходящее на сцене очень и очень серьезно. Лично для меня это не фарс, а самая настоящая драма. Запомнится надолго.
12.01.2014
Спасибо актерам,которые так убедительно,искренне и профессионально играли на сцене. Все зрители оживненно обсуждали ппьесу в антракте.Реалистично и правдиво.
Мы ходили всей семьёй и родителей тоже остались довольны!
Буду советовать пьесу друзьям и знакомым!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up