Наша кухня

Додати в обране
Ася Котляр
Анна ВарпаховськаАнна Варпаховська, Любов СолодоваЛюбов СолодоваАнна Варпаховська, Любов СолодоваСвітлана ЗельбетАнна Варпаховська, Світлана Зельбет, Любов СолодоваАнна ВарпаховськаАнна Варпаховська, Любов СолодоваАнна Варпаховська, Світлана Зельбет, Любов СолодоваСвітлана Зельбет, Любов СолодоваАнна Варпаховська, Любов СолодоваАнна ВарпаховськаАнна ВарпаховськаАнна Варпаховська
Рекомендований вік до перегляду

Трагікомедія на одну дію.

Тривалість  1 год. 30 хв.

 

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 2 листопада 2017 року

Замовлення квитків

29 вересня, вівторок
20:00
2 жовтня, п'ятниця
20:00
11 листопада, середа
20:00
незабаром у продажу
15 листопада, неділя
17:00
незабаром у продажу
18 листопада, середа
20:00
незабаром у продажу
27 листопада, п'ятниця
20:00
незабаром у продажу

Режисер-постановник, сценографія – Григорій Зіскін (Канада)

   П'єсу сучасного драматурга українського походження Асі Котляр (справжнє ім'я Майя Тараховська) з дозволу автора адаптувала та допрацювала для постановки дочка видатного режисера Леоніда Варпаховського – блискуча актриса театру та кіно Анна Варпаховська. Трагікомедія – улюблений жанр артистки, у який вона буквально «занурюється». Працюючи над драматургічним матеріалом «Нашої кухні» для прояву найяскравішого його втілення на сцені, Анна Варпаховська особливо посилила грань саме трагікомічного начала, адже  впевнена: гумор та трагедія у житті нерозривні, і чим тісніше вони переплітаються, тим яскравіше та глибше сприймаються і жарт,  і драматичні події.

   Вистава «Наша кухня» занурює глядачів у недалеке минуле ХХ століття, з усіма його перипетіями та відповідними обставинами й ознаками радянської епохи: репресії, наклепи, заборони, голод, страх, війни, комунальні квартири, черги геть за всім...

  Саме тому (що особливо символічно!) дія вистави і розгортається на старій загальній кухні напіврозваленого будинку, який готують зносити. Усе життя двох жінок, одна з яких росіянка, інша єврейка, відбувається на цій кухні. І весь світ для них – саме стара загальна кухня (своєрідний Всесвіт), яка є символом минулої епохи.

   Доброта, людяність і співчуття, що здатні все перемогти, торкаються сердець глядачів упродовж  усієї вистави, залишаючи, однак, неймовірне світло та віру в людину!

Дійові особи та виконавці:

Цецилія  Анна Варпаховська
Маня  Любов Солодова
Елеонора, дочка Мані  Світлана Зельбет

Коментарі:

07.11.2017
смотрели в "Колесе"...До слез, Спасибо. Просто рада, что спектакль переехал в Русскую драму
03.11.2017
Спектакль произвел сильнейшее впечатление... Огромная благодарность театру, замечательным актрисам, непревзойденной Анне Леонидовне Варпаховской за возможность пережить такие эмоции.
Адміністратор
01.11.2017
Анна!
Все билеты проданы.
Анна
31.10.2017
Скажіть, будь ласка, білети розкуплено чи вистави немає? Дякую.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up