Наша кухня

Додати в обране
Ася Котляр
Анна ВарпаховськаАнна Варпаховська, Любов СолодоваЛюбов СолодоваАнна Варпаховська, Любов СолодоваСвітлана ЗельбетАнна Варпаховська, Світлана Зельбет, Любов СолодоваАнна ВарпаховськаАнна Варпаховська, Любов СолодоваАнна Варпаховська, Світлана Зельбет, Любов СолодоваСвітлана Зельбет, Любов СолодоваАнна Варпаховська, Любов СолодоваАнна ВарпаховськаАнна ВарпаховськаАнна Варпаховська
Рекомендований вік до перегляду

Трагікомедія на одну дію.

Тривалість  1 год. 30 хв.

 

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 2 листопада 2017 року

Замовлення квитків

29 вересня, вівторок
20:00
2 жовтня, п'ятниця
20:00
11 листопада, середа
20:00
незабаром у продажу
15 листопада, неділя
17:00
незабаром у продажу
18 листопада, середа
20:00
незабаром у продажу
27 листопада, п'ятниця
20:00
незабаром у продажу

Режисер-постановник, сценографія – Григорій Зіскін (Канада)

   П'єсу сучасного драматурга українського походження Асі Котляр (справжнє ім'я Майя Тараховська) з дозволу автора адаптувала та допрацювала для постановки дочка видатного режисера Леоніда Варпаховського – блискуча актриса театру та кіно Анна Варпаховська. Трагікомедія – улюблений жанр артистки, у який вона буквально «занурюється». Працюючи над драматургічним матеріалом «Нашої кухні» для прояву найяскравішого його втілення на сцені, Анна Варпаховська особливо посилила грань саме трагікомічного начала, адже  впевнена: гумор та трагедія у житті нерозривні, і чим тісніше вони переплітаються, тим яскравіше та глибше сприймаються і жарт,  і драматичні події.

   Вистава «Наша кухня» занурює глядачів у недалеке минуле ХХ століття, з усіма його перипетіями та відповідними обставинами й ознаками радянської епохи: репресії, наклепи, заборони, голод, страх, війни, комунальні квартири, черги геть за всім...

  Саме тому (що особливо символічно!) дія вистави і розгортається на старій загальній кухні напіврозваленого будинку, який готують зносити. Усе життя двох жінок, одна з яких росіянка, інша єврейка, відбувається на цій кухні. І весь світ для них – саме стара загальна кухня (своєрідний Всесвіт), яка є символом минулої епохи.

   Доброта, людяність і співчуття, що здатні все перемогти, торкаються сердець глядачів упродовж  усієї вистави, залишаючи, однак, неймовірне світло та віру в людину!

Дійові особи та виконавці:

Цецилія  Анна Варпаховська
Маня  Любов Солодова
Елеонора, дочка Мані  Світлана Зельбет

Коментарі:

16.11.2018
Восхитительные актрисы, на главных героев приятно смотреть! Видно десятилетний опыт и мастерство, огромное спасибо им! Анне Варпаховской отдельное спасибо за превосходное исполнение песни "крутится, вертится шар голубой" - вероятно лучший момент во всем спектакле, не считая еврейской молитвы в конце, которая просто невероятна. Сам спектакль заслуживает похвалы, но, к сожалению, не смог пронять так же сильно, как остальных комментирующих. Слишком много тем задето: и две войны, и ужасы репрессий, и разложение союза. Но за час и тридцать минут (фактически даже час сорок пять) эти темы невозможно раскрыть настолько, чтобы начать сопереживать. Слишком мало времени и слишком много вещей, которые спектакль пытается захватить. Из-за этого местами было не интересно следить за сюжетом, который в принципе сам по себе очень "мелкий". Очень жаль, но спектакль не оправдал ожиданий, один из тех случаев когда завышенные ожидания приводят к разочарованию.
22.10.2018
Спектакль про наболіле, справжнє і дуже знайоме всім нам життя. Наприкінці вистави не могла змусити себе перестати плакати. Проймає до глибини душі. Дякую
16.10.2018
Спектакль"Наша кухня" мощный, трогательный, душевный.Сопереживаешь героиням, смеёшься и плачешь вместе с ними.В спектакле использованы прекрасные песни и музыка.Анна Леонидовна, спасибо Вам большое за то,что Вы есть. Спасибо актрисам за прекрасно исполненные роли. Песня и стих в исполнении Любови Солодовой, молитва прочитанная Анной Леонидовной очень трогательно.Спектакль о нелёгкой судьбе двух женщин. БРАВО!!!
Спасибо всем за постановку.
06.10.2018
ИРИНА 06.10.2018
Очень трогательный спектакль. Полтора часа пролетели как одно мгновение.
Сопереживали, плакали, смеялись вместе с героями.
Необыкновенно родная и близкая сердцу тема, вечная. БРАВО!
Актерам низкий поклон и БРАВО! Вы такие настоящие, что так и хочется выбежать к вам на чашечку чая (со своей чашечкой)????. СПАСИБО, тронули за живое.
04.10.2018
Дивились вже 5 (!) разів!!! І знову не можемо дочекатись 15-го листопада, бо саме на цей день вже вкотре придбали квитки! Спектакль не просто подобається.... Він - геніальний! І геніальний у всьому: і - сюжет, і - гра акторів! І, до того ж, неймовірно скучили за Анною Варпаховською!
Лариса
12.07.2018
Идёт война...Не за обрывки суши, Духовная...с невидимым врагом, Жестокая война... за наши души, Идёт война...между добром и злом... Справді,протягом усієї вистави актриси вели боротьбу за душі глядачів, викликаючи в наших серцях співчуття,милосердя, чуйність, добро, світло, любов, надію та віру! Віру в людину, в перемогу добра над злом! Уклінно дякуємо усім, хто працював над створенням цього спектаклю: драматургу, режисеру,актрисам,технічним працівникам!Під час вистави здавалося,що ти не в глядацькій залі, а поряд з героїнями на кухні- у своєрідному Всесвіті минулої епохи-,у якому,незважаючи на всі випробування,труднощі,біди,усе-і люди,і життя,і цінності-було справжнім!Шановна Анно Леонідівно,браво!!!Ви,як і завжди,неперевершені!!! Коли Ви закричали, заголосили на сцені за втраченим синочком,в якусь мить я забула,що в театрі, і мало не вибігла до Вас,аби обійняти,хоч якось втішити,підтримати... Я з сестрою проплакали всю виставу...Та й не тільки ми,а всі глядачі пережили стан катарсису ...Ще раз дякуємо!!! Здоров'я, любові, радості, добра,світла,творчих успіхів, нових звершень, Божої благодаті та допомоги у всіх Ваших починаннях!
Катя
11.07.2018
Спектакль "Наша кухня"-это маленькая жизнь ,которую зритель переживает вместе с актером.Трепет в груди,слезы на глазах,а вместе с этим утонченный юмор!Браво актерам!Браво Анна Варпаховская!
Александр
08.07.2018
После просмотра соглашусь с мнением Администратора от 20.12.17 :"не все спектакли предусмотренные для малой сцены имеют успех на большой сцене.Данный спектакль не исключение." Сам попал на спектакль благодаря отказным билетам на сайте, которые появились за день до спектакля, за час до начала появились ещё два (совет для тех, кто хочет попасть пораньше). Спектакль оставил хорошее и доброе впечатление, хотя и с нотками печали. Игра актёров на самом высоком уровне, каждая героиня хороша по своему. Единственное, хотелось бы подсказать, чтобы кухонный стол ставили немного дальше от зрителей - тяжело смотреть на первых местах первых рядов всё время влево. А там моя благодарность за хорошее настроение !
Александр
27.06.2018
Действительно, если спектакль имеет такой аншлаг, то почему его не ставить на большой сцене, хотя бы изредка ? На сегодня (27.06) нет билетов вообще даже на 23 сентября...((((
25.06.2018
Знову і вкотре театр дарує нам приємну насолоду та неймовірне задоволення від отриманих вражень…
Вчора дивились один із ШЕДЕВРІВ цього театру – спектакль «Наша кухна». За жанром ця постановка – трагікомедія. І вразила вона нас (хоч і дивимось вже не вперше) до глибини душі!
Спектакль глибокий, чуттєвий і піднесений!
На сцені всього троє персонажів, яких грають Анна Варпаховська (Циля), Любов Солодова (Маня) та Світлана Зельбет (Еля). Ці актриси настільки талановито, майстерно та правдиво-щиро відтворили нам ту епоху, що всього за півтори години у нас-глядачів перед очима пронеслось ціле ХХ століття із усіма його труднощами та перипетіями: війни, голод, холод, страх, заборони, доноси, репресії…. життя у комуналці врешті-решт. А головне, що на цьому сіро-важкому фоні негараздів, так психологічно тонко та так світло і обнадійливо показано існування незламної людяності, неосяжної доброти та щирого людського співчуття, що спроможні здолати будь-які негаразди!!!
Єврейський гумор, поданий з таким улюбленим нам одеським колоритом, розповіді, історіїї – все це було так доречно так тремтливо ніжно! Браво, Анно Леонідівно, БРАВОООООО! І – дякуємо ВАМ за саме ТАКОГО Івана Абрамовича у цій виставі! БРАВООООО ще раз! Господи, як же ми любимо Вас, Анно Леонідівно! Уклінно дякуємо за Ваш акторський ГЕНІЙ: за Ваш ТАЛАНТ, за Вашу акторську ЖЕРТОВНІСТЬ, за Ваш блискавичний ГУМОР, за Вашу неймовірно світлу та життєдайну ПОСМІШКУ (тисячу ! різновидів Ваших посмішок)!
Окремо хочеться подякувати Любові Солодовій за виконання пісень, а головне – за вірш О.Пушкіна, прочитаний нею так неймовірно (!), що було таке враження ніби це саме вона його розповідала тоді у концтаборі… БРАВОООО!
А єврейська МОЛИТВА, так чуттєво прочитана Анною Варпаховською, - це було як емоційна бомба. Глядацький зал навіть не дихав у той момент! А після… - усі щиро плакали, да так, що навіть чоловіки не соромились своїх сліз…
А монолог Мані у фіналі спектаклю у виконанні Світлани Зельбет - це було як рятівний життєдайний ковток повітря! Актриса навіть не стримувала щирих сліз! Як же це безцінно - бачити тонку душу, яка безпосередньо переживає ТЕ, що показує на сцені!!! БРАВОООООО!
… Врешті-решт, мушу визнати, що все те, що тут сказано мною – це взагалі нічого не сказано!... Адже слів таки і досі бракує аби описати ті сильні почуття, які викликав цей спектакль!
Ми з чоловіком та донькою дивились спектакль із рідними та близькими друзями, і всі вони - щиро плакали… Однак, всі, як один, іще не вийшовши із глядацької зали, говорили, що підуть іще і іще на цей спектакль… І це не дивина – бо ми з чоловіком дивились його вже вп’яте (!), а вразив він нас знову, і знову – глибоко! Як це вдається театрові таке робити з нами? Не знаю… БРАВОООООО!
Тож ДЯКУЄМО улюбленому ТЕАТРУ та ВСІМ, хто долучився до створення такого ШЕДЕВРУ!!! .

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up