Наша кухня

Додати в обране
Ася Котляр
Анна ВарпаховськаАнна Варпаховська, Любов СолодоваЛюбов СолодоваАнна Варпаховська, Любов СолодоваСвітлана ЗельбетАнна Варпаховська, Світлана Зельбет, Любов СолодоваАнна ВарпаховськаАнна Варпаховська, Любов СолодоваАнна Варпаховська, Світлана Зельбет, Любов СолодоваСвітлана Зельбет, Любов СолодоваАнна Варпаховська, Любов СолодоваАнна ВарпаховськаАнна ВарпаховськаАнна Варпаховська
Рекомендований вік до перегляду

Трагікомедія на одну дію.

Тривалість  1 год. 30 хв.

 

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 2 листопада 2017 року

Режисер-постановник, сценографія – Григорій Зіскін (Канада)

   П'єсу сучасного драматурга українського походження Асі Котляр (справжнє ім'я Майя Тараховська) з дозволу автора адаптувала та допрацювала для постановки дочка видатного режисера Леоніда Варпаховського – блискуча актриса театру та кіно Анна Варпаховська. Трагікомедія – улюблений жанр артистки, у який вона буквально «занурюється». Працюючи над драматургічним матеріалом «Нашої кухні» для прояву найяскравішого його втілення на сцені, Анна Варпаховська особливо посилила грань саме трагікомічного начала, адже  впевнена: гумор та трагедія у житті нерозривні, і чим тісніше вони переплітаються, тим яскравіше та глибше сприймаються і жарт,  і драматичні події.

   Вистава «Наша кухня» занурює глядачів у недалеке минуле ХХ століття, з усіма його перипетіями та відповідними обставинами й ознаками радянської епохи: репресії, наклепи, заборони, голод, страх, війни, комунальні квартири, черги геть за всім...

  Саме тому (що особливо символічно!) дія вистави і розгортається на старій загальній кухні напіврозваленого будинку, який готують зносити. Усе життя двох жінок, одна з яких росіянка, інша єврейка, відбувається на цій кухні. І весь світ для них – саме стара загальна кухня (своєрідний Всесвіт), яка є символом минулої епохи.

   Доброта, людяність і співчуття, що здатні все перемогти, торкаються сердець глядачів упродовж  усієї вистави, залишаючи, однак, неймовірне світло та віру в людину!

Дійові особи та виконавці:

Цецилія  Анна Варпаховська
Маня  Любов Солодова
Елеонора, дочка Мані  Світлана Зельбет

Коментарі:

Алексей
01.12.2020
Добрый день,а почему отменен спектакль 5 декабря?
Администратор
11.11.2020
Здравствуйте, Ирина!
Пока, к сожалению, официальных сведений относительно "карантина выходного дня" нет. Как только мы будем знать, сразу опубликуем объявление на сайте.
Ирина Голубенко
11.11.2020
Подскажите, пожалуйста, состоится ли спектакль "Наша кухня" 15 ноября в условиях карантина выходного дня? Билеты будут опять меняться?
Администратор
08.11.2020
Здравствуйте, Виола!
Если все будут здоровы, то спектакль состоится согласно расписанию.
Виола
07.11.2020
Здравствуйте,
Скажите пожалуйста состоится ли спектакль 15 ноября?
Спасибо
02.11.2019
Добрый день! Спектакль просто потрясающий - посещали семьей неоднократно, как и все остальные спектакли с участием гениальной и любимой нами актрисы Анны Варпаховской. Но соглашусь с комментарием Анастасии, огорчила и даже разочаровала цена на билеты в этом сезоне, которая возросла ровно в 2 раза. Театр во все века должен быть доступен всем, кто его любит. Но, увы, в маленьком зале цена одинаково высока для всех. Таким образом, автоматически, отсеялся круг зрителей, которые любят, но не могут позволить. Увы.
29.09.2019
Спектакль потрясающий!!!Ловила на него билеты с прошлого сезона и вот...наконец-то!!!Как все правдиво,жизненно.Какие образы филигранные! Рыдала почти всю постановку:цепляет все,до глубины души...И сложные,поломанные войной судьбы,и то, что сейчас опять война...Хотя казалось бы,что человечество, пережив такую страшную войну,никогда уже не будет больше воевать...Так все не просто,так искренне. Огромное человеческое СПАСИБО!!! Мы были на спектакле с подругой, когда возвращались домой,она сказала: "После таких спектаклей становишься добрее..." Желаю всем любителям хорошей и качественной драматургии увидеть эту пьесу.
Адміністратор
07.08.2019
Шановна Анастасія!
Напишіть будь ласка запит до служби продажу квитків на сторінці "Контакти". Адміністратори сайту не володіють інформацією, щодо цінової політики театру.
Анастасія
05.08.2019
День добрий)
Купувала квитки у минулому сезоні, вони були по 200гривень. Наразі ціна підстрибнула у 2 рази, просто диво дивне, зважаючи на те, що на інші вистави вони стали дорожчі на 10-30%, з чим це пов'язано? Будь-ласка не треба відповідати, що не хочете купувати - не купуйте, мені просто цікаво обргунтованість такого підвищення.
Наталия
27.06.2019
Очень круто! Я в восторге! Сюжет отличный, актеры молодцы! Давно не видела такого уровня (после "Тевье Тевель"с Богданом Ступкой)

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up