Насмішкувате моє щастя

Додати в обране
Леонід Малюгін
В'ячеслав ЄзеповЛариса КадочніковаНаталя ДоляНаталя Доля, В'ячеслав ЄзеповВ'ячеслав Єзепов, Лариса КадочніковаВ'ячеслав Єзепов, Лариса КадочніковаВ'ячеслав Єзепов, Лариса КадочніковаНаталя Доля, В'ячеслав ЄзеповВ'ячеслав Єзепов
Рекомендований вік до перегляду

Вистава без антракту.
Тривалість 1 год 45 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 6 жовтня 2003 року

Постановка - Михайло Резнікович

Сценографія - Давид Боровський

Режисери - Ірина Барковська, Леонід Остропольський

Костюми - Валентина Плавун

Композитор - Юрій Шевченко

Балетмейстер - Алла Рубіна

   Це сценічний роман у листах, що належать А.П. Чехову. Думки письменника розумні, тонкі, пронизливі, сповідальні, правдиві, парадоксальні, образні - вони на всі часи. У листах звучить непідробний біль, майже відчай, від трагічного нерозуміння суспільством дару таланту, біль, що відкидає банальність в сприйнятті літератури і мистецтва. Як сказав М. Резнікович, «ставлячи і граючи «Насмішкувате моє щастя», ми мимоволі торкаємося і до глибоко захованої особистої драми Чехова. Гіркота Чехова, помножена на вимушену самотність - майже в'язницю - в Ялті, де йому доводилося проводити зими через хворобу, народжувала ці дивовижні за своєю тверезістю та мудрою безнадійністю думки, під якими і сьогодні можуть підписатися чимало». 
   Ці слова належать режисерові вистави, його створювачу - Михайлу Юрійовичу Резніковичу.
   Цей спектакль двічі бачив підмостки Театру російської драми. Вперше це відбулося майже сорок років тому, в 1966 році. Поставлена тоді вистава з незмінним успіхом йшла на сцені вісімнадцять років. І ось, через тридця тьсім років, "Насмішкувате моє щастя" знову на нашій сцені.

Дійові особи та виконавці:

Антон Павлович Чехов  В'ячеслав Єзепов
Олександр Павлович Чехов, його брат  Олег Замятін
Ольга Леонардівна Кніппер  Лариса Кадочнікова
Лідія Стахієвна Мізінова (Ліка)  Наталя Доля

Преса про виставу:

Коментарі:

Владимир Григорьевич
01.02.2010
Очень понравился спектакль. Великолепная игра АКТЁРОВ. После спектакля захотелось перечитать пьесы Чехова.
Без імені
14.07.2009
Многие говорили мне негативные отзывы об этом спектакле. Но посмотрев его я убедилась в обратном. Этот спектакль предназначен для людей, которые умеют ценить искусство. К сожилению многим людям этого не дано. Потаму что все привыкли ходит на комедии. А это вещь серьёзная и глубокая.
Без імені
15.05.2009
Зал был полупустой,многие уходили во время спектакля,к сожелению.Очень скромные апплодисменты в конце спектакля.очень скучный,нудноват даже.Игра актёров неплохая,но сценарий и постановка,к сожелению разочаровали.Извините.
Без імені
15.09.2008
К сожалению, спектакль не оставил такого трепетного впечатления как "Милый лжец" или такого незабываемого, как "Бал Господень". "Тускловат" спектакль как-то, ожидали большего(ИМХО)

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up