Шалена кров

Додати в обране
Нуркан Ерпулат, Йенс Хілльє
Наталія ШевченкоОлександр КрючковЄвген ХрамцовКирило НіколаєвНаталія ШевченкоЄлізавета КузьмічоваКирило Ніколаєв, Наталія ШевченкоЄлізавета КузьмічоваНаталія Шевченко
Рекомендований вік до перегляду

Вистава без антракту.
Тривалість 1 год 40 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 18 квітня 2012 року

Замовлення квитків

25 жовтня, понеділок
20:00
29 листопада, понеділок
20:00

Переклад з німецької Алли Рибікової

Режисер - Алла Рибікова
Асистент режисера - Наталія Бурлака
Сценографія - Олексій Вакарчук
Костюми - Валентина Плавун
Музичний керівник проекту - Олександр Шимко
Звукорежисер - Алла Муравська

       П'єса створена авторами на основі фільму "La journée de la jupe" автора Jean-Paul Lilienfeld (Франція)

     Звичайна школа, можливо, десь у Берліні (або в густонаселеній Рурській області Німеччини), в одному з районів компактного проживання мігрантів і постмігрантів зі Сходу. Звичайний клас. Звичайний урок німецької літератури на тему "Твори Фрідріха Шиллера". Звичне тотальне незнання суті предмету - прикмета часу будь-якої звичайної школи в будь-якій країні, - на тлі поведінкової розбещеності учнів, що межує з непристойністю.

     Рутинний хід занять порушує несподівана подія: з сумки одного учня випадає на підлогу зброя. Справжня. Бойова. Вчителька виявляється спритнішою - і зброя потрапляє до її рук, що кардинально змінює хід уроку. Осягнення великих гуманістичних основ європейського мислення відбувається тепер під дулом пістолета. Граючи «Розбійників» Ф. Шиллера, зіпсовані підлітки приміряють на себе ролі лиходіїв і героїв. Повільно, але врешті вони усвідомлюють, що їхній світ - обмежений, агресивний і несправедливий. Однак наприкінці п'єси, коли силою зброї була нав'язана просвіта, один зацькований хлопчисько все ж використовує пістолет, щоб змусити себе любити і поважати. Таким чином, концепція п'єси отримує свій завершений акорд: щоб знайти особисту свободу, необхідно бути відповідальним перед більшістю, але в окремої особистості завжди залишиться бажання знехтувати цієї взаємозалежністю.

     Так, шлях до пізнання істин, як завжди, виявляється важким і гірким.

 Саундтрек до вистави: Fly to Life

Дійові особи та виконавці:

Вчителька  Наталія Шевченко
Латіфа  Марія Гончарова 25.10, 29.11  Єлізавета Кузьмічова
Маріам  Марія Агапітова
Мусса  Олександр Крючков
Бастіан  Ілля Ісаєнко
Хакім  Євген Овчаров 25.10, 29.11  Нікіта Снісаренко
Феріт  Олександр Греков 25.10, 29.11  Євген Храмцов
Хасан  Кирило Ніколаєв
Піаніст  Єгор Горшков

Преса про виставу:

Коментарі:

09.06.2021
Очень нравится образ учителя в этом спектакле! Я бы номинировал Наталью на конкурс " Учитель года"! Спасибо, мне все очень понравилось. Актеры на высшем уровне. Получил незабываемые эмоции от их игры!
Администратор
26.10.2020
Здравствуйте, Виктор!
Заболел один из участников спектакля.
Виктор
26.10.2020
А почему заменен сегодняшний спектакль?
оля
15.11.2019
конкретно не только об этом спектакле. можете считать меня ханжой, но я не приемлю ненормативной лексики, и в моем окружении ее никто и не употребляет. поэтому нельзя ли в анонсе спектакля указывать:"" внимание! спектакль содержит ненормативную лексику"!
Надя
25.10.2019
Спектакль шикарный, а игра просто великолепная. Жёстко конечно, но оно того стоило!
27.06.2019
Категорично не згоден з негативними коментарями. Спектакль прекрасний. Так, важкий, але гра акторів неперевершена. Брав на виставу доньку-підлітка. Сказала, що так і нада нас вчити, під дулом пістолета, то може б і був толк з нас. Шкода, що не знаю німецької, німецікі фрази то інтуітивно зрозумілі, а пісні, шкода, що не розумію.
Рона
10.11.2018
Театр Русской Драмы-мой любимый театр,который я постоянно посещаю,сегодня я увидела спектакль "бешеная кровь"спектакль ни о чем!!!Не советую идти подросткам!!На спектакле употребляется ненормативная лексика,мне было очень стыдно видеть все это,как режиссеру вообще могло в голову прийти такое ставить??Кошмар
Андрей
22.05.2018
Великолепная драма. Повезло мне плбывть на ней буквально минут 35 назад и ВПЕЧАТЛЕНИЙ море! Здорово, нет, превосходно сыграла трупа - ПОТРЯСАЮЩЕ! Аж мурашки по коже побежали от эмоций самого главного гангстера данного выступления ( отдельно большое спасибо за поднятое настроение тебе, дружище). Данный спектакль показал настоящие реалии сегодняшнего дня, а именно, подростоков и в целом отношения молодежи к образованию, к отношениям, к бескорыстному хамству. Ну, если в краце - ВСЕМ, АБСОЛЮТНО ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ СХОДИТЬ И ПОСМОТРЕТЬ ЭТО ПОТРЯСАЮЩЕЕ ВЫСТУПЛЕНИЕ!!!
Сергій
19.02.2018
Очень взрослая постановка для таких молодых ребят. При всем откровенном хамстве и простоте происходящего на сцене, уже в первые 20 минут становится ясно, что это не будет банальная постановка о жизни старших классов. Актеры играют ярко, яростно, достоверно. Глубокие впечатления, однозначно эта труппа знает о чем играет. Спасибо огромное!
19.02.2018
Бачила виставу в 2012 році! Вона залишила найбільші театральні враження! Зараз вистава втратила все, актори не прожили, а сухо, з порожнім криком відіграли, текст звучав швидше ніж події ...мені було соромно перед моїми колегами, які їхали спеціально на цю виставу!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up