Дамський кравець

Додати в обране
Жорж Фейдо
Ангеліна СимоноваВладислав Мелешко, Павло ТекучевНаталія Сергієнко, Дмитро СимоненкоАндрій Коваленко, Віталій МетерчукАльона Вечірко, Віталій МетерчукОлександр Крючков, Віталій МетерчукМарія Агапітова, Павло ТекучевОлександр Крючков, Владислав Мелешко, Павло Текучев, Дар'я ХвостенкоОлена Тополь, Дар'я ХвостенкоВіталій Метерчук, Наталія ШевченкоАльона Вечірко, Андрій КоваленкоГліб Суряга, Олег ХудікАнгеліна СимоноваМарія Агапітова, Владислав МелешкоОлександр Крючков, Олена ТопольНаталія ШевченкоКрістіна Кісєльовайте, Павло ТекучевПавло ТекучевАндрій Коваленко, Віталій Метерчук, Ангеліна Симонова
Рекомендований вік до перегляду

Комедія на дві дії.

Тривалість 2 год. 15 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 19 лютого 2021 року

Замовлення квитків

6 грудня, понеділок
показ перенесено з 01.11.2021
19:00
показ перенесено з 01.11.2021
7 грудня, вівторок
19:00
скасовано
21 грудня, вівторок
19:00
31 грудня, п'ятниця
19:00
8 січня, субота
19:00
19 січня, середа
19:00

Режисер – Дмитро Морозов

Режисер-педагог –  Михайло Резнікович

Сценографія – Ігор Несміянов

Художник по костюмах – Олена Дробна

Художник по світлу – Анатолій Буров

Хореографія та пластика – Ольга Голдис

Балетмейстер-репетитор –  Марія Кізуб

Помічники режисера – Вікторія Асеєва, Денис Степенко

Суфлер – Анжеліка Алєксєєнко

Вистава «Дамський кравець» за п'єсою Жоржа Фейдо, як і належить справжній французькій комедії, - видовище легке, пікантне та смішне. Любовна інтрига переростає в хвацько закручений сюжет, у якому молодому доктору Муліно доводиться грати роль дамського кравця. Тим часом інші учасники цієї історії настільки забрехалися й заплутали один одного, що їм самим нітрохи не легше, аніж головному герою. Ця комедія про те, як просто опинитися в безвихідному становищі, якщо вчасно не відмовитися від брехні.

Дійові особи та виконавці:

Муліно  Віталій Метерчук 21.12  Павло Текучев 6.12, 31.12 
Бассіне  Андрій Коваленко 6.12, 31.12  Владислав Мелешко 21.12 
Обен  Дмитро Симоненко 6.12, 31.12  Гліб Суряга 21.12 
Етьєн  Олександр Крючков 6.12, 21.12  Олег Худік
Івонна  Ангеліна Симонова 6.12, 21.12  Дар'я Хвостенко
Сюзанна  Крістіна КісєльовайтеНаталія Сергієнко 6.12, 21.12 
Мадам Егревіль  Олена Тополь 21.12  Наталія Шевченко 6.12, 31.12 
Роза  Марія Агапітова 6.12, 31.12  Альона Вечірко 21.12 
Жоржетта  Марія Кізуб 6.12, 31.12  Катерина Старюченко 21.12 

Коментарі:

Александр
05.06.2021
Спектакль невероятный, сюжет интересный и смешной! Рекомендую сходить!
Симонова,Крючков,Метерчук, Мелешко, Сергиенко , Тополь - вы невероятно хорошо играете! Спасибо!!!
Д
25.05.2021
Уровень спектакля ниже среднего, мягко говоря. Пошленько. Не уровень для этого театра. И подбор актеров слабый. Морозову еще нужно подтянуть свою режиссуру.
25.05.2021
Мы попали на спектакль 24 мая, после локдауна. И ни минуты не пожалели! Очень динамичный спектакль. Хлопают двери, движется сцена. Точно нескучно. Прекрасно поставлена хореография.
За хореографию твердая пятерка.

Из актеров особенно хороша мать Ивонны, мадам Экгревиль. Она создает впечатление от всего спектакля. Игра мадам оставляет хорошее послевкусие. Любопытно, что когда все закончилось, мы вышли на Крещатик и стали гуглить, кто же играл мадам. - Наталья Шевченко, браво.

Хорошо выступили исполнители мужских ролей - Мулино, Бассине, Этьен и Обен. Все в равной степени.
Соглашусь с критиками выше, что женские роли, были слабее. Но они не портят картину. По сюжету в этом спектакле больше про мужчин. И женщины на втором плане. Кроме мадам Экгревиль, конечно.
Да, есть пикантные сцены и предсказуем сюжет. И еще здесь нет глубокой психологии. Мы с вами попадаем в Париж и это комедия, господа)).
Такие спектакли тоже нужны.
Резюме. Хотите переключиться от повседневных забот - идите, смотрите и получайте удовольствие.

Павло
25.05.2021
А тепер тезово:
-Ганебна спроба режисури.
-Сміх та й годі, а не вистава.
-Якийсь новий вид тортур.
-Суцільне знущання над глядачем і його інтелектом.
-Повна деградація театру.
-Краще переглянути "Єралаш"
-Мало того, що російською, ще й так погано.
-Режисеру двійка.
-Раджу сходити на "Вид з мосту"
Зритель
23.05.2021
Удачи Дмитрию Морозову!
21.05.2021
Читала комментарии зрителей! Разочарована. Каждый может обидеть художника, если сам ничего не создал. Тандем двух талантливых режисеров априори не может создать некачественный продукт! Драйв молодых актеров вызывает восхищение!
Спектакль только набирает обороты! Я поддерживаю молодых актеров, у них все получиться! Да, чувствуется профессионализм прекрасной актрисы Елены Тополь. Добавила темперамента в спектакль, ее выход сразу оживил обстановочку на сцене!
Сьогодні побачила виставу "Дамський кравець" і вирішила зразу під враженням написати.. Попри те, що я люблю більш серйозні вистави, не комедії, але мені дуже сподобалася вистава, вона дуже динамічна, смішна, є багато відвертих сцен, але вони обіграні дуже красиво, актори дуже професійно все показали. Музика і танці шикарні, костюми просто неймовірні, як завжди в цьому театрі)) Молоді актори грають чудово, на високому професійному рівні!!! Браво!!!! Незважаючи на різні відгуки щодо вистави, вважаю її достойною і вартою перегляду. Так, що БРАВО моєму незмінно улюбленому театру!!! Я так рада, що ви є!!!
Marina
12.05.2021
Усім доброго дня. Купили квитки на 30.03.21. на "Дамського кравця".Але-черговий локдаун:( З нетерпінням чекали 11.05-дату ,на яку перенесено було виставу. В гарному весняному настрої прийшли до театру. І... І нічого позитивного не відбулося.На жаль...:( Вистава настілки нижче рівня нашого улюбленого театру,що ледве дочекалися антракту,щоб підти із залу...Дуже прикро.Це відбулося вперше за останні 40 років,що ми ходимо в цей чудовий театр! Задля правди скажу,що з театру Івана Франка зі спектаклів після 1го антракту виходили за останні 40 років разів з 5 :) І декорації у вас були гарні ,і костюми...а чарівної і цікавої події -постановки спектаклю - не відбулось.Були хаотичні борсання ,було все те,про що б Станіславський сказав : " НЕ ВЕРЮ!" Можна було б багато говорити,але ви і самі все знаєте і розумієте. А ще-скажіть будь ласка,оті шмати тканини,вивішені в кольорах і формі французького прапору по центру декорації,на які періодично ,при затемненому всьому залі і сцені,спрямовувався промінь прожекторів,то було навіщо? щоб ми згадали про Францію чи про нашого північно-східного сусіда? Дуже-дуже сумно після такої "вистави" І прикро. Будемо всім розказувати,що дивитись цю виставу -це тільки зіпсувати собі настрій і змарнувати час. Але- ми любимо ваш театр.І чекаємо НОВИХ ЯКІСНИХ ВИСТАВ.
12.05.2021
Ходили на спектакль 11 мая 2021. Шли с некоторой опаской - начитались отзывов :) Но время провели отлично, спектакль понравился... Молодые и привлекательные актеры, на которых приятно смотреть... Играли - на кураже... Красивые костюмы... Хорошее музыкальное оформление и хореография. Все - достаточно гармонично. В зале было много молодежи, которая реагировала достаточно живо на смешные реплики... Что тоже создавало приятный фон. А чего еще ждать от легкой комедии? Если хочется немного отвлечься и беззаботно провести время, поднять настроение, этот спектакль вполне подходит. Всем, кто подготовил спектакль, и особенно актерам, большое спасибо!:)
Ирина
12.05.2021
Уважаемый и любимый театр, у меня вопрос по итогу этого недоразумения (читать - спектакля): вы где этой пошлости набрались? Куча вопросов к режиссеру, да и актеры очень слабы.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up