В цьому милому старому домі

Додати в обране
О. Арбузов
Наталія Сергієнко, Ілля Пономаренко, Ангеліна СимоноваНаталія Сергієнко, Ніна Ніжерадзе, Ілля Пономаренко, Ангеліна СимоноваОлена СілантьєваДмитро Савченко, Олена СілантьєваОлена СілантьєваДмитро Савченко, Олена СілантьєваДмитро СавченкоТетяна НазароваВіктор Алдошин, Ніна НіжерадзеТетяна НазароваВіктор Алдошин, Тетяна Назарова, Ніна НіжерадзеСтаніслав МосквінОлена Сілантьєва
Рекомендований вік до перегляду

Комедія на дві дії.

Тривалість 2 год. 30 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 9 травня 2016 року

Замовлення квитків

27 вересня, понеділок
замість вистави "Пані міністерша" - КВИТКИ ДІЙСНІ
19:00
замість вистави "Пані міністерша" - КВИТКИ ДІЙСНІ
24 жовтня, неділя
19:00

Постановка – Михайло Резнікович

Режисери – Ольга Гаврилюк, Дмитро Морозов

Сценографія – Олексій Вакарчук

Костюми – Олена Дробна

Композитор, музичне оформлення – Олександр Шимко

Хореографія  – Ольга Голдис

Концертмейстери – Вадим Аскевич, Єгор Горшков

Звукорежисер - Алла Муравська

Помічник режисера – Михайло Гейкрайтер

Суфлер – Лілія Пась

   Як часто ми не можемо усвідомити свого щастя, вічно незадоволені собою та іншими, висуваємо претензії - нас, мовляв, недостатньо люблять, не цінують, не розуміють ... І в один момент, піддавшись, скороминущій пристрасті, яка, як нам здається, і є те саме справжнє почуття, спалюємо мости, знищуємо все, що створювалося власними руками. А коли приходить протверезіння, поспішаємо назад, склеїти уламки колишнього життя в надії повернутися і повернути.
   У такій ситуації опинилася Юлія, героїня п'єси "У цьому милому, старому домі", створеній видатним драматургом Олексієм Арбузовим у другій половині двадцятого століття і прочитаній Михайлом Резніковичем разом з акторами театру на початку століття двадцять першого. Це четверте звернення режисера до драматургії всесвітньо відомого автора.
  Між минулим та Юлією розверзлася безодня, час затягнув глибокі сердечні рани, а чоловік, залишений Юлією в цьому минулому, впорався і з ситуацією, і з собою, і своїм болем відкрив своє серце для нового кохання.
   Повернувшись за давно залишеним та легко забутим почуттям, вона розуміє, що назад дороги немає. І хоча в цьому милому старому будинку все для неї рідне, вона тут вже чужа.
  Запізнилася... Її поїзд "промчав, на стиках брязкаючи, замовкли колишні оркестри". Її місце у серці чоловіка, покинутого нею, зайняла інша. І звуть цю іншу, яка подарувала йому надію і любов - Ніна, - світла, відчайдушна дівчина, смішна і зворушлива. Інша. І наш герой, - Костянтин, - розчинився в ній, не залишивши колишній дружині ні можливості, ні шансу на відновлення минулих стосунків. Навіть діти, їхні спільні діти - Юлії і Гусятникова, що встигли подорослішати за час розлуки, - дозволили новому коханню батька: «БУТИ».
  Як проявить себе Юлія в сформованій ситуації? Чи вистачить благородства, жертовності та розуміння? Чи зуміє вона дозволити бути щасливим тому, кого, колись не роздумуючи, поранила, чи буде відстоювати своє право на сімейне щастя і любов?

Дійові особи та виконавці:

Гусятніков Костянтин Іванович  Станіслав МосквінДмитро Савченко 27.9 
Раїса Олександрівна  Ніна Ніжерадзе
Eраст Петрович  Віктор Алдошин 27.9  В'ячеслав ЛісенбартЮрій Мажуга
Юлія Миколаївна  Тетяна Назарова
Ніна Леонідівна  Олена Сілантьєва
Фредерік  Віталій Метерчук
Сашенька  Ангеліна Симонова
Макар  Ілля Пономаренко
Митя Хрустіков  Кирило Ніколаєв
Аля  Катерина ДоронінаНаталія Сергієнко 27.9 

Преса про виставу:

Цей милий дивний дім
Анастасія ГЕРМАНОВА
"День" №80, (2016)

Этот милый старый дом
Олена ФРАНЦЕВА
«Театральное крылечко» №1(18), 2016 р.

Коментарі:

Юлія
31.07.2021
Вчора перший раз подивилася цю виставу. Вона чудова, така щира. Актори гарно показали почуття героїв, всю виставу хвилюєшся за долю кожного. Всі грали дуже гарно, але особливо сподобалася гра Д.Савченка, він такий різний був в своїй ролі, такий цікавий. Це знаєте, як за дві години побачити переживання всього життя людини і зрозуміти його думки, вчинки. У виставі підіймається багато життєво важливих тем, одна з яких про те, що варто говорити про свої почуття з коханими, не мовчати, це може врятувати кохання, стосунки....
Постановка мені дуже сподобалась. Костюми настільки вдало підібрані і кожному личать, що не костюм - то шедевр.
Взагалі вистава залишає приємне враження. Все таки енергія живої гри в театрі, це щось незбагненне. Неймовірне!
Дякую цьому чудовому театру, який несе добро та світло в цей світ!
Бажаю вам щастя і процвітання!!!!
Здравствуйте. Билетов уже нет на завтра?
Дмитрий
12.12.2020
Скучный и абсолютно старомодный спектакль. Не комедия. Даже удивительно, что указали этот жанр. Несвязность пьесы. Актёрам спасибо за старания, но их жалко, постановка не интересная. Смотрел с супругой, мнение о спектакле совпали на 100%. Извините, но еле досидели до конца. Театру желаю в будущем прекрасных спектаклей! /Наш возраст 50+/
02.12.2020
Спасибо за Ваши постановки,глубокие темы!Наш любимый театр,наши лучшие актёры!Спасибо,что Вы есть!!!!
Ольга
26.09.2020
Были вчера на спектакле. Одна из любимых постановок в этом театре. Смотрю в 7 раз, но знаю, что приду еще. Гениально, трогательно, о вечном.
Администратор
25.09.2020
Здравствуйте, Николай!
Спектакль "В этом милом старом доме" состоится согласно расписанию.
Николай
24.09.2020
Добрый вечер,а почему заменили спектакль?
Алиса
24.09.2020
Здравствуйте. Билетов на 25.09 уже нет или временно невозможно приобрести онлайн?
09.05.2020
С четырёхлетием тебя мой хороший , замечательный спектакль !!! Прекрасным режиссёрам и любимым артистам творческих успехов , любви , мира и счастья !!! Спектаклю - долгой сценической жизни !!! Пусть в вашем милом театральном доме всегда будет тепло от зрительской любви , улыбок и аплодисментов !!!
Алена
09.02.2020
Были на спектакле уже в 3 раз. Я вообще стараюсь не пропускать постановки с Назаровой, увы, на экране ее сейчас не увидишь. И Нижерадзе одна из любимых актрис. Спектакль замечательный, тема на все времена, на мой взгляд. Спасибо авторам постановки, и самим исполнителям, конечно.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up