Пані міністерша

Додати в обране
Браніслав Нушич
Тетяна Назарова, Олег СавкінДмитро Савченко, Наталія ШевченкоЛариса Кадочнікова, Олег СавкінДмитро СавченкоНаталія КудрявцеваТетяна НазароваАндрій ПономаренкоТетяна Назарова, Ірина Новак, Наталія ШевченкоТетяна Назарова
Рекомендований вік до перегляду

Комедія.  Вистава з антрактом.
Тривалість 3 год 15 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 8 лютого 2001 року

Замовлення квитків

25 січня, понеділок
19:00
22 лютого, понеділок
19:00

Постановка - Михайло Резнікович, Леонід Остропольський
Сценографія та костюми - Марія Левитська
Режисер - Василь Юрців
Композитор - Юрій Шевченко
Тексти пісень - Юрій Рибчинський
Балетмейстер - Алла Рубіна

Переклад з сербськохорватської - Т. Вірта
Сценічна редакція В.Сіліної

   За 90-річну історію нашого театру своє друге втілення на його сцені отримала яскрава, бездоганна за жвавістю і дотепністю комедія "Пані міністерша" (1928), створена великим сербським драматургом Б. Нушичем (1864-1938).
  Герої цієї комедії мешкають у спокійному життєвому просторі, де немає ні бурі, ні негоди, ні землетрусів, ні інших незвичних катаклізмів. Це середовище середнього буржуа міцно відокремлене щільною стіною від усіх тих вітрів, що хитають суспільством. Усі живуть в своїх кімнатах, а вулиця стає для них справді окремим світом, буквально закордонням, де події, що глобально потрясають країни і континенти - це лише післяобідні напівдрімотні читання.
  Та раптом з цього середовища, наче у лотереї, було взято за руку і висмикнуто одну добропорядну, вірну дружину і хорошу господиню. Саме пані Живка Попович неждано-негадано піднялася над нормальною, як здавалося б, стабільністю життя. До цього часу її чоловік, добросовісний чиновник середнього рангу, отримував платню, якої ледь вистачало на життя. Тому сім’ї доводилося викручуватися, робити дрібні борги "до зарплатні", перешиваючи старий одяг ...
  Але що раптом сталося? А те, що чоловікові пані Живки зненацька запропонували портфель міністра. Справді, може і запаморочитися у голові бідної жінки, яка звикла до інших ритмів, норм, правил поведінки. Перед Живкою відкрилося великі можливості для  діяльності, у ній раптово прокинулися марнославство, ексцентричність, користолюбство, заздрість, нетерпимість.
  Навколо цього раптового перетворення героїні комедії, пов'язаного з історією її піднесення і гіркого падіння, і тримається уся інтрига. Комедія характерів у найкращих своїх традиціях геніально поєднується з комедією моралі.

Дійові особи та виконавці:

Живка  Тетяна Назарова
Сіма Попович  Олег Комаров
Дара  Наталія Шевченко
Рака  Владислав МелешкоКирило Ніколаєв 25.1, 22.2 
Чеда Урошевич  Дмитро Савченко
Ріста Тодорович, торговець шкірами  Борис Вознюк
Д-р Нінкович, секретар Міністерства іноземних справ  Олег Савкін
Дядько Васа  Станіслав Москвін
Тітка Савка  Наталія Кудрявцева
Пані Ната Стефанович  Лариса Кадочнікова
Пані Драга  Тетяна Остапенко 25.1, 22.2  Ізабелла Павлова
Анка, служниця  Ірина Новак
Чиновники міністерства  Станіслав Бобко 25.1, 22.2  Андрій Коваленко 25.1, 22.2  Віктор Семирозуменко 25.1, 22.2  Юрій Яковлєв 25.1, 22.2 
Гості  Михайло АугустВолодимир БродськийОлександр ВалюкЮрій ГребельникОлег ЗамятінОльга КогутОлександр КрючковЛюдмила КурмельМаксим НікітінОльга ПервєєваПетро СоваЛюбов СолодоваОлександр ХорошкоЄвген Храмцов
Слуги  Олександр ВалюкАндрій КоваленкоЮрій КухаренкоВладислав МелешкоВіталій МетерчукВіталій ОвчаровДмитро СимоненкоЄвген Храмцов

Коментарі:

31.01.2012
Такой увлекающий спектакль! БРАВО! низкий поклон ВСЕМ ВСЕМ АКТЕРАМ! Необычайные таланты!
Марина
12.01.2011
Просто потрясающий спектакль!
Было и смешно, и интересно!
Особенно мне понравился Дядя Васа :)(актер Валентин Шестопалов)!
Хотя ВСЕ актеры сыграли отлично!
Лиза
07.12.2010
Великолепный спектакль. Сколько изысканного юмора. Как ярко раскрывается Татьяна Назарова. Возможно, это глупо, но сложно не влюбиться в Дмитрия Савченко в роли Чедо)
Без імені
20.11.2010
Спектакль на любителя. Еле досидели до антракта... Актеры хоть и имеют вокальные данные, но тексты песен совсем невпопад. Мне не понравилось. Такой спектакль нужно назвать мюзиклом....
Ника
22.09.2010
Вот было бы здорово, если бы в видеогалерее появились хотя бы некоторые посни из спектакля (например, "Ищите любовника", "4 масти" ну и другие) в исполнении этих прекрасных актеров. Это такой заряд энергии и торжество безумия, что хочется смотреть ещё и ещё. Жаль,что каждый раз на спектакль не сходишь, хотя все песни уже наизусть знаю))
Обычно ведь как - музыка в спектакле классная, вышел из театра, пока в метро едешь - ещё помнишь, а потом - раз, и забыл. А тут - другое дело!!!
Daria
13.06.2010
Vunosim blagodarnost' vsemy akterskomy sostavy, kotorui poradoval nas igroi 12.06.2010!!! Osobaja blagodarnost' glavnoi geroine - aktrise Nazarovoi, kotoraja blestjashche ispolnila rol' Gospozhi minestershu!!! Prijatno takzhe bulo yslushat' zamechatel'noe penie akterov.
Анна
05.05.2010
Согласна, спектакль прекрасный! Замечательно то, что все актеры хорошо играли, не было ситуации, в которой "один вытягивает спектакль, а остальные в подтанцовке". Даже актеры второго плана сыграли безупречно, даже в ситуациях, когда их почти не было видно за декорациями.

А пение, кстати, освежает эту комедию! В общем, этот спектакль был замечательно проведенным временем.
Без імені
19.05.2009
Музыкальное оформление, песни и голоса у актёров - просто сказка!!!
Это вовсе не сбивает, а наоборот - создаёт настроение!

А госпожа министерша мне чем-то напомнила мою мамочку=)
Юлия
15.05.2009
Очень хороший спектакль!
Была с друзьями - все просто в восторге! И очень хороший актерский состав. Идея пьесы жизненная и правдоподобная.
Кто еще не был на этом спектакле - рекомендую!
Без імені
07.05.2009
А мне спектакль очень понравился. Один из лучших !!
И есть над чем задуматься и смешно и супер-актеры!!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up