Нахлібник

Додати в обране
Сценічна версія театру за мотивами однойменної комедії та прозою Івана Тургенєва
Віктор АлдошинЛюбов СолодоваВіктор Алдошин, Юрій КухаренкоЮрій Гребельник, Ганна Гринчак, Олена НещеретВіктор АлдошинЮрій ГребельникЮрій ГребельникВіктор АлдошинОлександр ПерковВіктор Алдошин, Олена СілантьєваОлена СілантьєваОлег Замятін, Олена СілантьєваВіктор Алдошин, Олександр ПерковОлег Замятін, Олена СілантьєваТаїсія БойкоГанна ГринчакЮрій ГребельникГанна Гринчак, Станіслав МосквінЛюбов СолодоваСтаніслав МосквінВіктор Кошель, Олег РоєнкоОлександр ХорошкоСтаніслав МосквінОлена НещеретОлег ЗамятінВіктор АлдошинВіктор Алдошин, Олег Роєнко, Віктор СарайкінВіктор Алдошин, Віктор Кошель, Віктор СарайкінВіктор КошельОлег Роєнко, Віктор СарайкінОлег ЗамятінОлег РоєнкоВіктор СемирозуменкоЛюбов СолодоваВіктор Семирозуменко
Рекомендований вік до перегляду

Вистава без антракту.
Тривалість 1 год 55 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 4 жовтня 2013 року

Замовлення квитків

17 листопада, вівторок
19:00

Постановка - Михайло РЕЗНІКОВИЧ

Сценографія та костюми - Марія ЛЕВИТСЬКА

Режисер - Леонід ОСТРОПОЛЬСЬКИЙ

Композитор - Олександр ШИМКО

Звукорежисер - Алла МУРАВСЬКА

Відеопроекція - Олексій РАБІН, Андрій РЯБІН

   Дім - святе місце, пов'язане з дитинством. Спогади про нього найтепліші, найщасливіші, найрадісніші. Коли на душі тривожно, поринаєш до милої серцю оселі, до батьків...

   Молода Коріна (нині Єлецька) покинула рідні пенати, ще дитиною. Кузовкін, ніколи не мав власної домівки: позбувшись в молодості спадщини, він став нахлібником у Коріних. Відігравав роль дворового блазня. Все своє життя задовольнявся малим: стерті чоботи, тарілка їжі, та й що буде.

  Минали роки. І ось настав довгоочікуваний момент зустрічі: пишна красуня з Петербургу, яка приїхала після семирічної відсутності погостювати в рідну садибу, і старий-дармоїд, що мешкає тут з молодості «на хлібах». Вона радіє, плаче, згадує ... Він вбирає всі її рухи, кожне слово ...

   Новоспечений чоловік Єлецької, найближчі сусіди, за старою звичкою, насміхаються над убогим старим Кузовкіним, підпоюють його, знущаються. Але приниження не вбиває благородства! Таємниця, що вирвалася назовні із самих надр стражденної  людської душі, миттєво змінює поворот подій.

   Але і таємницю у нього відбирають! А що ж натомість? І чи можливо людині сьогодні, як за часів Тургенєва, відстояти своє розтоптане  достоїнство, відбутися  як особистість? У кого шукати співчуття? І яку ціну за нього необхідно заплатити?

   Тонка, поетична, «прозора» вистава про доброту і розуміння, про благородство душі людської, дивацтва кохання та його таємниці, про тягар самотності ...

 

Саундтрек до вистави: Tur_Ge_Nev

Дійові особи та виконавці:

Павло Миколайович Єлецький, колезький радник  Олег Замятін
Ольга Петрівна Єлецька, його дружина  Олена Сілантьєва
Василь Семенович Кузовкін, дворянин, який проживає «на хлібах» у Єлецьких  Віктор Алдошин 17.11  Станіслав Москвін
Флегонт Олександрович Тропачов, сусід Єлецьких  Віктор СарайкінОлександр Хорошко 17.11 
Іван Кузьмич Іванов, інший сусід  Олександр Перков
Карпачов, теж сусід  Віктор Кошель
Нарцис Костянтинович Трембінський, дворецький та метрдотель Єлецьких  Олег Роєнко 17.11  Віктор Семирозуменко 17.11 
Єгор Карташов, управитель  Василь Юрченко
Парасковія Іванівна, кастелянша  Любов Солодова
Батько  Юрій Гребельник
Мати  Таїсія БойкоОлена Нещерет 17.11 
Сусідка  Ганна Гринчак
Хлопець  Юрій ДякАндрій Пономаренко 17.11 
Кріпосні  Олександр КрючковЮрій КухаренкоДмитро СимоненкоПавло Текучев

Преса про виставу:

Коментарі:

16.12.2019
Блестящая игра актеров и, особенно, главного героя!!! В каком месте смеяться - не понятно, это кошмар, а не комедия. Может двести лет назад правящему классу было и смешно, но не сегодняшнему зрителю. Судя по тягостному молчанию и жидким (на мой взгляд) аплодисментам весь зал узнает и себя в колпаках.... Зритель не ценит Тургенева? Или унижение человека уже воспринимается как нечто обыденное, закономерное и уже не трогает так сильно?
Світлана
26.11.2019
Написано, що вистава про доброту і розуміння про благородство душі та інше.... Я не побачила ні доброти, ні розуміння. Багаті сміються і потурають бідним. Хто тут кого розуміє і ставиться добре.? В чому благородство? Кузовкін безхарактерний... Йому сказали "пішли", от він і пішов і став батьком. Так і прожив все життя. Ольга гроші дає начебто від душі, а потім говорить: ну все, гроші взяв, скоро він поїде звідси і не буде говорити різні дурниці. Мені не сподобалось. Марно витратила час!!!
Светлана
26.11.2019
Хорошая игра актеров! Молодцы! А вот суть спектакля не понравилась. Сюжет считаю безнравственным. Идея произведения не ясна. Комедией назвать нельзя.
Разочарована. Нет смысла.
Ирина
15.10.2019
Шедевр постановки и игры актёров. Просто гениальная игра Станислава Москвина (15.10.2019), а в дуэте с талантливейшей Еленой Силантьевой в финальной сцене заставят вас плакать. (даже если вы никогда не плачете). Советую всем !
19.03.2019
18марта 2019 года Спектакль "Нахлебник " один из любимых в Театре. Посетили с мамой уже далеко не первый раз .И опять в восторге !Этот раз играли особенно здорово ! Очень понравилась Елена Силантьева в роли Оленьки. Елена Силантьева очень талантлива и многогранна .Спектакль заискрился еще больше с ее участием. Бесподобная игра Виктора Алдошина ! Переживала вместе с ним каждую эмоцию. Виртуозная игра всех участников спектакля восхищает и дает возможность прожить весь сюжет вместе с актерами , и радоваться и страдать...БРАВО !!! Спасибо любимому Театру !Он дарит нам счастье чувствовать себя живыми и расти душевно !
25.02.2019
Елене успехов в этом спектакле ! И пусть эта роль займет достойное место в ее послужном списке !
Администратор
11.02.2019
Здравствуйте, Лариса!
Пока что без комментариев)) В скором времени появится информация.
11.02.2019
Скажите, пожалуйста, кто теперь будет играть Елецкую?
10.11.2018
Сильный , глубокий , эмоциональный спектакль об отцовской любви и боли , силе человеческого духа , человеческом достоинстве и самопожертвовании .
Огромная благодарность : Великому классику , чей юбилей со дня рождения театр отметил этим потрясающим спектаклем ; гениальному Михаилу Резниковичу - за воплощение этого творения на сцене , за умение достучаться до зрителя , заставить задуматься над сутью проблемы , разбудить человечность ; Станиславу Москвину , сыгравшего Кузовкина 08 ноября так душевно и трогательно ; прекрасным актерам , создавшим для нас атмосферу полного погружения в происходящее ! Отличная сценография , костюмы , звуковое оформление !
Спасибо за Высокое Искусство !!!
Очень тронуло !!!
Наталья
30.06.2018
Спетакль понравился.Очень интересная игра актеров, развязка потрясающая. Вот уже сколько посетила в этом году спектаклей, а мысли возвращаются к этому....

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up