Сімейна вечеря

Додати в обране
Марк Камолетті
Борис Вознюк, Юрій Гребельник, Тетяна НазароваГанна ГринчакЮрій ГребельникБорис Вознюк, Станіслав МосквінНадія Кондратовська, Наталія Кудря, Станіслав МосквінАнна ВарпаховськаНадія Кондратовська, Станіслав МосквінНаталія КудряАнна ВарпаховськаБорис Вознюк, Станіслав МосквінЮрій Гребельник, Тетяна НазароваГанна Гринчак, Надія Кондратовська
Рекомендований вік до перегляду

Комедія на дві дії.
Тривалість 2 год 20 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 25 жовтня 2009 року

Замовлення квитків

20 вересня, понеділок
19:00
24 вересня, п'ятниця
19:00
16 жовтня, субота
12:00
25 жовтня, понеділок
19:00

Режисер – Григорій Зіскін (Канада)
Сценографія - Олександр Опарін
Костюми – Олена Дробна

У рамках спільного міжнародного сценічного проекту
«Україна Канада»

   У той тихий прекрасний вечір ніщо не віщувало бурі. Дружина збиралася їхати , щоб провідати улюблену матусю , чоловік тихенько радів у передчутті швидкої зустрічі з коханкою. Але лунає телефонний дзвінок і ... Одне слово неправди – це маленька брехня , кілька фраз – великий обман , а підміна понять – це вже , вибачте , захоплююча гра. Як сказала одна з героїнь вистави: «Це гра під назвою « Дружна родина ». В неї зазвичай грають після вечері. Всі ніби родичі одних , і в той же час заводять романи з іншими. І потрібно вгадати , хто чий родич , а хто – коханець. І чим більше в тебе коханців , тим більше в тебе очок ». 

   Люди , які грають в ігри , завжди спочатку думають , що контролюють ситуацію , але з часом гра починає слідувати своїм правилам. Особливо , якщо самим гравцям є що приховувати один від одного ...

Дійові особи та виконавці:

Бернар, чоловік  Борис Вознюк
Жаклін, дружина  Наталія Кудря 20.9, 16.10  Тетяна НазароваОлена Стефанська 24.9, 25.10 
Робер, друг  Юрій Гребельник 20.9, 25.10  Станіслав Москвін 24.9, 16.10 
Сюзетта, куховарка  Анна ВарпаховськаНадія Кондратовська 20.9, 24.9 
Жорж, чоловік куховарки  Олександр ГетманськийВолодимир Пітеров 20.9, 16.10  Володимир Ращук 24.9, 25.10 
Сюзанна, коханка  Ганна Гринчак 16.10  Катерина Дороніна 20.9, 25.10  Олена Червоненко 24.9 

Коментарі:

04.10.2019
Здравствуйте,подскажите,пожалуйста,а есть ли какая-то возможность узнать актерский состав в "Freedom Hall"? Поскольку в информации к спектаклю и на афише указаны актеры из двух составов. Особенно интересовали бы исполнительницы женских ролей Жаклин и Сюзетта. Заранее благодарю за предоставленную информацию.
Мария
25.09.2019
Спасибо за ответ!
16.09.2019
"Семейный ужин" пойдет на сцене Фридом Холла 22 октября и 26 ноября
Мария
15.09.2019
Здравствуйте! В сентябре и октябре спектакля нет в афише. Неужели снят? (( Если нет, то сможем ли мы увидеть Татьяну Назарову? Она давно не выходит на сцену именно в этом спектакле. Спасибо.
Ирина
28.08.2019
Дорогая администрация, только собралась пойти на этот спектакль, а его нет в афише на сентябрь и октябрь.
Прошу не снимайте с репертуара. А если будет еще дневная постановка!... За это отдельное СПАСИБО!!!
С уважением к Вам.
12.07.2019
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, а в октябре спектакль будет?
06.03.2019
Окреме наше - УКЛІННО ДЯКУЄМО - адміністрації театру за те, що НАРЕШТІ (!) не пускаєте в зал тих, хто запізнився! Ми це помітили! Стало набагато комфортніше!!! Тепер виставу можна бачити,чути і насолоджуватися нею з самого початку, а не постійно дивитись на зади та спини,тих, котрі грубо запізнювалися та ще й намагалися пробратися розсістися піднімаючи всіх по рядах!!!
Навіть уявити не можу, як це заважало акторам!!!
Тож - ДЯКУЄМО! Так тримати!
06.03.2019
Вчора знову (вже 5-й раз) дивились цю виставу! ВАУ! ми і від першого разу отримали неймовірне задоволення та насолоду від гри акторів! Легко, невимушено, весело !!!!
А вчорашній показ нас просто вразив тим, як вистава постійно стає кращою і кращою!!! Чи то склад акторів такий випав, чи то настрій у нас такий був, але - вчора було просто неперевершено! Тепер аж цікаво, а як же ж буде наступного разу?! Бо ми обв'язково прийдемо ще і ще! БРАВОООО!
Владимир
05.03.2019
Хочу выразить огромную благодарность как актерам этого замечательного театра, так и тех.персоналу.Прочитал возмущение опоздунов,по другому не могу назвать таких людей.Мало того что опоздали, наплевать что полный зал и актеры должны ждать пока изволят усесться, так еще и возмущаются.
01.02.2019
Смотрели этот спектакль с Анной Варпаховской в роли кухарки, и смеялись до слёз. Однозначно рекомендую спектакль к просмотру!)

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up