Edith Piaf: життя в рожевому світлі

Додати в обране
О. Гаврилюк
Юрій Гребельник, Ольга КульчицькаОльга КульчицькаЮрій Гребельник, Ольга КульчицькаЮрій ГребельникЮрій Гребельник, Ольга КульчицькаОльга КульчицькаЮрій Гребельник, Ольга КульчицькаЮрій Гребельник, Ольга КульчицькаЮрій Гребельник, Ольга КульчицькаЮрій Гребельник, Ольга Кульчицька
Рекомендований вік до перегляду

Вистава без антракту. 
Тривалість 1 год. 10 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 25 червня 2005 року

Замовлення квитків

20 жовтня, вівторок
19:30
незабаром у продажу
20 листопада, п'ятниця
19:30
незабаром у продажу

Постановка, пластичне рішення – Ольга Гаврилюк
Сценографія і костюми – Олена Корчина
Музичне оформлення – Євгеній Лунченко

  «Коли я бачу тебе – мені все на світі видається у рожевому світлі!»

   Чи знаєте ви, що таке кохання сильної жінки, де і «втрачені мрії», і «чоловіки в її житті», і «спокушена й покинута»? Кохання пристрасне, божевільне, неприборкане. Кохання до нестями. Кохання, яким хворіють геніальні люди – люди, які творять історію і про яких довгі роки, а іноді й століття ходять легенди!
  Саме такою сильною, темпераментною, невгамовною як у роботі, так і в коханні, надзвичайно талановитою була героїня вистави «Життя в рожевому світлі», велика французька шансонетка Едіт Піаф! Маленький паризький горобчик з солов'їним голосом і характером задиркуватого дівчиська, вихованого вулицею. Але водночас стійка та рішуча жінка, незважаючи на будь-які примхи лиходійки Долі.
Скільки всього вона пережила: голод, злидні, смерть дочки, втрата коханого, алкоголь, наркотики, незліченне число коханців. І при цьому – нескінченна потреба кохати і бути коханою. Кохати пристрасно і до самозабуття, усіма фібрами своєї душі. Але... напівтемна сцена, освітлена лише прожектором, спрямованим на маленьку некрасиву жінку, звуки музики ... і голос, голос, що паралізує усе твоє єство, голос різкий, сильний, несподіваний, який часом переходить у крик, крик душі. І раптом жінка стає  красивою, і не лише красивою, а прекрасною, і вона ні за чим не шкодує. Легендарна Едіт Піаф! Для якої любов і пісня – є сенсом всього її життя!

Дійові особи та виконавці:

Жінка  Ольга Кульчицька
Чоловік  Юрій Гребельник

Коментарі:

Без імені
25.10.2008
Спектакль изумительный! Игра актеров - бесподобная! Это настоящие профессионалы, которые любят свое дело. Смело могу советовать - идите на этот спектакль, не пожалеете! Хорошо бы знать биографию Эдит Пиаф перед спектаклем - будет еще интереснее. Но и без этого спектакль производит неизгладимое впечатление и вы во всем разберетесь даже и без знания биографии! Спектакль не только биографический, но он затрагивает общечеловеческие темы (по моему скромному мнению). Спасибо всем создателям спекталя!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up