Д-р

Додати в обране
Б. Нушич
Ольга Кульчицька, Сергій ОзірянийАндрій КоваленкоНаталія Кудря, Віталій ОвчаровАртем Ємцов, Олена СілантьєваПетро Сова, Наталія ШевченкоОльга КогутНаталія Кудрявцева, Сергій Озіряний, Тетяна ОстапенкоСергій Озіряний, Олена Стефанська
Рекомендований вік до перегляду

Комедія. Вистава з антрактом.

Тривалість 2 год. 55 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 8 грудня 2013 року

Замовлення квитків

12 травня, середа
19:00
виставу перенесено з 31.03 - КВИТКИ ДІЙСНІ
28 травня, п'ятниця
19:00
виставу перенесено з 16.04 - КВИТКИ ДІЙСНІ

Постановка – Ірина Барковська

Сценографія, костюми – Олена Дробна

Режисеры – Ольга Гаврилюк, Андрій Рябін

Композитор – Юрій Шевченко

Хореограф – Наталія Бурлака

Переклад з сербського - А. Хватова

    До творчості відомого югославського драматурга-класика ХХ століття Браніслава Нушича наш театр звертається не вперше. Його комедія «Пані міністерша» користується величезною популярністю у глядача протягом більш ніж дванадцяти років! П'єсам цього екстравагантного автора характерні гострий гумор, оригінальність сюжету, несподівана інтрига, глибина зображення людських характерів ... і не тільки це.

  І ось - знову на нашій сцені Б. Нушич, з однією серед найкращих своїх комедій «Д-р»! Ця п'єса, чия спроможність перевірена часом, сповнена грайливим і м'яким сарказмом.

    Герой, Живота Цвійович, нещодавно розбагатілий комерсант, одержимий ідеєю забезпечити світле майбутнє своєму синові-телепневі! Ради цього він під ім'ям власного сина віддає до університету бідного, але письменного юнака, який блискуче справляється з поставленим завданням і привозить такий бажаний «диплом доктора філософії»! Живота тріумфує - нарешті він доб'ється загального визнання, проб'ється до вищого світу, і навіть зможе взяти за невістку дочку міністра шляхів сполучення разом з кілометрами залізниць, обіцяних у придане!

    Але немає нічого таємного, що б не стало явним! Комедійна пружина починає розкручуватися ...

    Чим вирішиться ця заплутана історія, глядач дізнається сам, подивившись геніальну комедію не менш геніального автора!

 

У виставі беруть участь:

Піаніст - Вадим Аскевич
Пепік - Захар Артеменюк, Максим Мяус
Діти з притулок - Мария Гаврилюк, Артём Дибров, Яна Янюк, Илья Лаленков

Дійові особи та виконавці:

Живота Цвійович  Сергій Озіряний
Мара, його дружина  Ольга КогутОльга Кульчицька 12.5, 28.5 
Мілорад, їхній син  Артем Ємцов
Славка, їхня дочка  Олена Тополь
Благоє, брат Мари  Максим НікітінВіталій Овчаров
Велимир Павлович, приятель Мілорада  Андрій КоваленкоВіталій Метерчук
Д-р Райсер  Михайло АугустВалерій Зайцев
Пані Спасоєвич  Ніна НіжерадзеТетяна Остапенко
Пані Протич  Надія КондратовськаНаталія Кудрявцева
Пані Драга  Наталія КудряОлена Стефанська
Помічники Животи  Олександр Валюк 12.5, 28.5  Андрій КоваленкоОлександр Крючков 12.5, 28.5  Владислав МелешкоВіталій Метерчук
Сойка  Наталія Шевченко
Сіма, чоловік Сойки  Володимир РащукПетро Сова
Клара  Олена Сілантьєва
Маріца, служниця  Діна Андрійчук

Преса про виставу:

Ученье – смех
Елена Францева
"Театральное крылечко" №5

Коментарі:

28.02.2021
Здравствуйте. Хочу своим комментарием предостеречь людей от бездумной покупки билетов на этот спектакль. Впервые меня так негативно сразил на повал весь перформанс, который происходил на сцене... остались под ужасным впечатлением от всего происходящего. Впервые нам хотелось уйти не дождавшись антракта. Люди в зале судорожно поглядывали на часы и телефоны. Спектакль не цепляет совершенно. Никакого ощущения присутствия на комедии. Игра молодых актеров абсурдна... такого непрофессионализма мы не видели давно. Пустое неуместное размахивание руками, не подкреплённое эмоционально ничем, кроме неуместного взвизгивания. Игра старой гвардии актеров - безупречна, спору нет. Но... даже это не спасло этот скучный, занудный и затянутый кошмар.
Виктория
03.02.2021
Была на спектакле 02.02.21. Комедия очень понравилась. Весь зал хохотал, а у меня даже слезы катились от смеха. Сюжет очень захватывающий, три часа пролетели совсем незаметно. Огромное спасибо актёрскому составу, вы большие молодцы! И спасибо режиссеру и всем кто участвовал в постановке. Кстати костюмы тоже очень красивые.
17.12.2020
Друга частина вистави дещо затягнута....Дуже шкода головного героя - батька, адже з усіх сторін його оточуть пройдисвіти: син-ледар, який вміє лише витрачати кошти, донька-дурепа, дружина - тупенька домогосподарка, яка не заробила в житті жодної копійки, новоприбула невістка для сина, яка прораховую найвигіднішу позицію та й нахабно насміялась з нього щодо Гьоте, а також хлопець, якого відправили вчитися до Швейцарії, бо він прагнув лекції послухати, а він зміг нахабно одружитися та ще мітить на дурепу-доньку, вішаючи брехню на вухо про кохання.... Смішні моменти першої частини змогли забутися трагічністю ситуації... Склад акторів підібраний дуже добре, всі грали професійно свої ролі, просто шкода, що мрії батька на вдалося втілитись....Ймовірно, сину повністю просто передалися гени тупенької матері....
Людмила
18.12.2019
Дійсно отримали задоволення від комедійного спектаклю. Дуже вдячні судовим акторам!!!
25.07.2019
Спектакль с интеллектуальным юмором,очень динамичный,для тех, кто в теме ЗНО - вообще не передаваемое удовольствие)Чудесная постановка,костюмы,блестящая игра актеров,"узнаваемые" ситуации,в общем в этом спектакле есть все для прекрасного вечера и последующего кофепития с приятной темой)
Вчера были, с сестрой, на спектакле «Д-р». Всем советую насладиться просмотром этой лёгкой , весёлой комедией со счастливым концом. Мы насмеялись от души. Спасибо, любимому театру и прекрасным актёрам, задействованным в этом спектакле .

Отдельно хочу выразить свою благодарность Сергею Озиряному , Максиму Никитину и Наталье Кудре за чудесную игру , за заряд весёлости и оптимизма. Понравился актер Артём Емцов в роли Милорда, великолепная игра. Браво!


Администратор
08.06.2019
Здравствуйте, Елена!
Прочитайте, пожалуйста, правила сайта.
Ирина
21.05.2019
Перед тем как вести ребенка младшего школьного возраста на спектакль подумайте сможет ли он высидеть три часа! В первом ряду сидел мальчик, который полспетакля то качался на стуле, то вылазили на бархатный стул с ногами, то вставал. Весь ряд от него содрогался и скрипел! Сильно отвлекал от происходящего на сцене! Не понимаю зачем вести маленького ребенка на взрослый спектакль, если стоит ограничение 16+. Сам спектакль потрясающий: интересный, смешной и поучительный. О том, как можно запутаться в собственной лжи. Все артисты подобраны прекрасно, играли восхитительно! Спасибо и браво!
05.04.2019
Хороший спектакль, нам понравился. А сегодня он был ещё и абсолютно особенным, потому что на сцене снова Артём Емцов играл. Так здорово. Он, безусловно, любимец публики, и это как раз тот случай, когда зритель идёт, наверное, больше на актёра, чем на сам спектакль. Сегодня его принимали «на ура», и было так трогательно, когда в конце на поклонах Артёма задарили цветами и зацеловали. К нему просто очередь с букетами выстроилась, я такого ещё никогда не видела. В общем, огромное спасибо администрации любимого театра за то, что вернули Артёма на эту сцену. А всем, кто работал над спектаклем «Д-р», спасибо за очередной наш чудесный вечер. Удачи вам всем и творческих успехов!
Адміністратор
13.03.2019
Здравствуйте, Алла!
Обратитесь в службу продажи электронных билетов. Напишите запрос на странице "Контакты".

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up