Різдвяні марева

Додати в обране
Н. Птушкіна
Лідія ЯремчукОлена Червоненко, Лідія ЯремчукНаталя ДоляНаталія КудряПетро СоваЛюдмила КурмельНаталя Доля, Олена Червоненко, Лідія ЯремчукНаталія Кудря, Людмила Курмель, Петро СоваНаталія Кудря, Лідія ЯремчукНаталія КудряНаталя Доля, Петро СоваНаталя Доля, Олена Червоненко, Лідія ЯремчукНаталя Доля, Петро Сова
Рекомендований вік до перегляду

Комедія на дві дії.

Тривалість 2 години 40 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 25 грудня 2018 року

Замовлення квитків

25 грудня, субота
19:00
7 січня, п'ятниця
19:00

Режисер – Ірина Дука

Сценографія – Олексій Вакарчук

Художник по костюмах – Валентина Плавун

Музичне оформлення – Олександр Шимко

Відеосупровід – Олексій Рабін, Андрій Рябін, Олександр Шабанов

Помічник режисера – Ірина Алдошина, Денис Степенко

         Чого тільки не трапляється з людиною, та ще й під Новий рік, або напередодні Різдва! Наш герой прямував до однієї квартири на побачення, а потрапив до зовсім іншої. Господині цієї квартири – стара діва та її хвора мати, змирилися вже з думкою, що стара доживає останні дні. Донька читає матері перед сном  англійського класика Ч. Діккенса, та обидві мріють про щось таке примарне, красиво-романтичне, сентиментальне, яке можливе лише в романах з далекого XIX століття.

     Проте ... Щастя може прийти у дім кожного, варто лише цього забажати, відчайдушно поборотися за нього, та не відступитися у критичний момент, пожертвувати правдою, і, як казав російський класик, над вигадкою облитися сльозами, але в реальному житті проявити твердість духу та рішучість характеру.

      До творчих здобутків сучасного драматурга  Н. Птушкіної театр звертався неодноразово. Можна з упевненістю сказати, що її творчість – своєрідна енциклопедія звичаїв, що панували усюди-скрізь та легко упізнавалися повсюдно. Сподіваємося, що глядач відзначить у цій постановці яскраві, нестандартні, часом абсурдні перипетії та риси персонажів, властиві саме тій дійсності, в якій, вочевидь, краще віддати перевагу жорстоким реаліям, аніж зрідка навіяним ефемерним мріям. Хоча, хто зна, чи не навпаки?..

Дійові особи та виконавці:

Софія Іванівна  Ірина ДукаЛідія Яремчук 25.12 
Тетяна  Наталя Доля 25.12  Наталія Кудря
Ігор  Петро Сова
Діна  Людмила КурмельОлена Червоненко 25.12 

Коментарі:

11.11.2021
Добрый день. Подскажите пожалуйста, почему нет возможности купить билет на спектакль "Рождественские грезы" на 25.12.2021 в интернете? С чем это связано и почему надо ехать в кассу театра?
01.12.2020
Огромное спасибо за первые новогодние впечатления.????
Прекрасный актерский квартет.????
Любимому театру творческих, ярких, позитивных дней.????
Администратор
29.11.2020
Здрастуйте, Леся!
Якщо квиток не надійшов на почту, зверніться до тнхнічної підтримки на сторінці Контакти.
Квиток друкувати не обов'язково, достатньо показати скрін з телефону, але він повинен бути належної якості, щоб сканер зміг прочитати штирх код.
29.11.2020
Доброї ночі. Онлайн оплатила квиток, та він на пошту не прийшов. Як роздрукувати? Чи достатньо показати скрін електронного квитка?
Анна
29.10.2020
Добрый день!
Можно прийти на этот спектакль с спокойным семилетним ребенком?)
Администратор
14.09.2020
Здравствуйте, Николай!
Обязательно будет!)
Николай
14.09.2020
Администратор,скажите пожалуйста , этот спектакль будет в декабре или январе?
Тина
07.01.2020
Был такой советский фильм с Екатериной Васильевой, Олегом Янковским и Купченко в главных ролях. Но наши актеры играют не хуже этих маститых.
01.05.2019
Очень добрый и душевный спектакль. Чуток затянутый, но все же получаешь удовольствие, окунаешься в атмосферу уюта и тепла, где по-домашнему комфортно. Смешно местами очень даже. Я получила удовольствие! Рекомендую!
15.03.2019
Актеры были на высоте! Как всегда! БРАВО, ВЫ ЛУЧШИЕ!!!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up