Бабине літо

Додати в обране
Айвон Менчелл
Надія КондратовськаАнна Варпаховська, Лідія ЯремчукЛідія ЯремчукАнна Варпаховська, Надія КондратовськаАнна ВарпаховськаАнна Варпаховська, Лідія Яремчук
Рекомендований вік до перегляду

Лірична комедія на дві дії. 
Тривалість 2 год 40 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 25 листопада 2007 року

Постановка - Григорій Зіскін (Канада)
Сценографія - Давид Боровський 
Художник - Олена Дробна 
Переклад з английської Михайла Барського (Сценічна версія Театру ім. Л. Варпаховського)

У виставі використана музика з творів Елмера Бернстайна.

     Айвон Менчелл - один із найпопулярніших американських комедіографів нашого часу. Він є автором низки п'єс і кіносценаріїв. Знайомий глядачеві насамперед як творець американського першоджерела телесеріалу "Моя прекрасна няня".
    "Бабине літо" - смішна і зворушлива історія трьох жінок із Нью-Йорку, яким вже "добре за п'ятдесят". Дружні взаємини пов'язують їхні родини протягом багатьох років. Кожна їхня зустріч - це каскад комічних ситуацій, у яких яскраво проявляються характери трьох неординарних персонажів. Сміх, сльози, любов, радість і смуток проходять крізь усе їхнє життя. Тонкий, витончений сюжет п'єси пронизаний теплом і неповторним гумором.
     "Бабине літо" - незабутнє театральне видовище з яскравими персонажами у виконанні блискучих акторів, чудовими декораціями, костюмами та музикою.

Дійові особи та виконавці:

Доріс  Надія Кондратовська
Люсіль  Анна Варпаховська
Іда  Лідія Яремчук
Сем  Олександр Гетманський
Мілдред  Ганна Наталушко

Коментарі:

Юлія
19.12.2017
Вражаюча, емоційна і водночас легка для сприйняття трагікомедія. Дивилась не вперше, але не зважаючи на це, дія на сцені тримала в увазі до кінця. Складається враження, що за кілька годин ти проживаєш частину життя з цими героями, переймаєшся їх переживаннями, радістю, легкою життєстверджуючою іронією з приводу швидкоплинності життя і людських страхів. Я думаю, що " Бабине літо" може бути корисне для перегляду людям різного віку та смаків, так як ця п'єса про загальнолюдські питання і проблеми. Особливо хочу подякувати Анні Леонідівні Варпаховській. Ваша гра торкається душі, змушує лити сльози з посмішкою на обличчі,викликає неймовірний букет емоцій. Дякую!
Юлия
18.12.2017
Очень трогательный спектакль!!! Спасибо большое!!!
Инна
16.11.2017
От этого спектакля у меня мурашки по коже... Он просто великолепен. Пробирает до слез! Это и комедия и драма в одном флаконе, такой жизненный и трогательный, веселый и печальный... Обязательно посмотрю еще
15.11.2017
Я шокований. Неймовірна гра акторів, практично п’ять людей тримали нас в напруженні три години довжиною в життя. Легкий гумор поданий талановито – і зал регочить до сліз, вишукані монологи з глибоким змістом - і ми завмерли і потайки витираємо сльози щоб не пропустити жодного слова.
Цікава вистава, талановиті декорації - і прості і неймовірні. Режисери молодці і звук і світло - все унікальне і доречне.
Наскільки унікальну талановиту гру показали кращі актори і зібрали їх в потужній кулак:
Унікальна гра Надії Кондратовської в ролі Доріс, кожен рух кожне слово кожен погляд – все талановито.
Ганна Варпаховська в ролі Люсіль, від неї можна очікувати все що завгодно - і регочить, і біжить за мужиком, і щаслива від будь якоїсь дрібнички і як вершина…. трагічний монолог що сльози течуть з очей, Неймовірна талановита гра.
Лідія Яремчук в ролі Іда, наскільки вишукана і реалістична гра… і ми віримо що кохання приходить ненароком, зовсім не полум’яне як в юності, а бережливе і ніжне. Неперевершена гра.
Олександр Гетманський в ролі Сем. Неймовірно але ми віримо що він Сем, і ми співчуваємо йому, він не забув кохання до своєї дружини, хоч вона і вже на небесах. Та все ж цей сильний чоловік потребує душевного тепла і затишку.
Ганна Наталушко в ролі Мілдред як зірочка вийшла на сцену гарна і вишукана жінка, але своєрідна і шукає свій шлях до втраченого щастя, і нам її жаль.
Дякую за неперевершену гру!!!
15.11.2017
Я шокований. Неймовірна гра акторів, практично п’ять людей тримали нас в напруженні три годин довжиною в життя. Легкий гумор поданий талановито – і зал регочить до сліз, вишукані монологи з глибоким змістом - і ми завмерли і потайки витираємо сльози щоб не пропустити жодного слова.
Цікава вистава, талановиті декорації і прості і неймовірні. Режисери молодці і звук і світло - все унікальне і доречне.
Наскільки унікальну талановиту гру показали кращих акторів і зібрали їх в потужній кулак:
Унікальна гра Надії Кондратовської в ролі Доріс, кожен рух кожне слово кожен погляд – все талановито.
Ганна Варпаховська в ролі Люсіль, від неї можна очікувати все що завгодно і реготати і біжить за мужиком, і щасливвід дрібничай і як вершина…. трагічний монолог що сльози течуть з очей, Неймовірна талановита гра.
Лідія Яремчук в ролі Іда, наскільки вишукана і реалістична гра… і ми віримо що кохання приходить ненароком і зовсім не гаряче як в юності а бережливе і ніжне.
Олександр Гетманський в ролі Сем. Наскільки віримо що він Сем, і ми співчуваємо йому, він не втрачає кохання до своєї дружини, хоч вона і вже на небесах. Та все ж цей сильний чоловік потребує душевного тепла і затишку.
Ганна Наталушко в ролі Мілдред як зірочка вийшла на сцену гарна і вишукана жінка, але своєрідна і шукає свій шлях до втраченого щастя, і нам її жаль.
Дякую Вам за ЧУДОВУ ГРУ.
Людмила
24.10.2017
Были с мужем на спектакле 22 10 2017, понравился очень ! Зал был полон. Шквал эмоций. Хотя я не могу сказать, что это лирическая комедия, это трагикомедия. Боль утраты родного человека, память о нем и как жить дальше, как и где найти силы , чтобы продолжать жизнь и как не потерять себя, вот о чем этот спектакль...Сказать что все актеры прекрасно играли, ни сказать ничего. Буря страстей, эмоций , слез , тонкого юмора , это все талант актеров, которые вложили душу и вместе со зрителем прожили этот спектакль. Браво всем ,начиная от интересно оформленной сцены, костюмов, режиссерских находок, музыки. И БРАВО госпоже Варпаховской ,которая дарит свой талант нам. Всем спасибо .
23.10.2017
Три женские судьбы, три закадычные подруги.....такие разные. Трагическое и комическое, смех и слезы, радость и грусть, любовь и одиночество. И как обрести свое счастье и отдаться чувствам, когда казалось бы уже все позади? Главное - не унывать и держаться вместе. А еще ценить каждый миг в жизни, близких, друзей и, конечно же, помнить. Очень глубокий, тонкий сюжет и трогательная концовка, которая вызывает слезы и целая волна эмоций и размышлений. Спасибо всем, кто создал этот спектакль и актерам за их такую замечательную игру!
Администратор
08.07.2017
Елена!
В новом сезоне.
Следите за репертуаром.
Елена
07.07.2017
Здравствуйте!Подскажите,когда планируется следующий показ спектакля?
12.06.2017
Прекрасный спектакль, постановка восхитительная!Игра актеров душевная, рекомендую,смеялись,переживали,плакали. Возраст для просмотра 35+.
Претензия к местам на 2-м ярусе, места рассчитаны на людей до 70кг и роста до 160, иначе колени некуда деть. Просьба УКАЗЫВАТЬ бьем места и расточение между рядами.Подруге пришлось просить стул у билетера.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up