Бабине літо

Додати в обране
Айвон Менчелл
Надія КондратовськаАнна Варпаховська, Лідія ЯремчукЛідія ЯремчукАнна Варпаховська, Надія КондратовськаАнна ВарпаховськаАнна Варпаховська, Лідія Яремчук
Рекомендований вік до перегляду

Лірична комедія на дві дії. 
Тривалість 2 год 40 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 25 листопада 2007 року

Замовлення квитків

17 травня, понеділок
19:00
виставу перенесено з 5.04 - КВИТКИ ДІЙСНІ

Постановка - Григорій Зіскін (Канада)
Сценографія - Давид Боровський 
Художник - Олена Дробна 
Переклад з английської Михайла Барського (Сценічна версія Театру ім. Л. Варпаховського)

У виставі використана музика з творів Елмера Бернстайна.

     Айвон Менчелл - один із найпопулярніших американських комедіографів нашого часу. Він є автором низки п'єс і кіносценаріїв. Знайомий глядачеві насамперед як творець американського першоджерела телесеріалу "Моя прекрасна няня".
    "Бабине літо" - смішна і зворушлива історія трьох жінок із Нью-Йорку, яким вже "добре за п'ятдесят". Дружні взаємини пов'язують їхні родини протягом багатьох років. Кожна їхня зустріч - це каскад комічних ситуацій, у яких яскраво проявляються характери трьох неординарних персонажів. Сміх, сльози, любов, радість і смуток проходять крізь усе їхнє життя. Тонкий, витончений сюжет п'єси пронизаний теплом і неповторним гумором.
     "Бабине літо" - незабутнє театральне видовище з яскравими персонажами у виконанні блискучих акторів, чудовими декораціями, костюмами та музикою.

Дійові особи та виконавці:

Доріс  Надія Кондратовська
Люсіль  Анна Варпаховська
Іда  Лідія Яремчук
Сем  Олександр Гетманський
Мілдред  Ганна Наталушко

Коментарі:

07.05.2018
Я вижу в афише, что 5 июня замена спектакля. Могу я сдать билеты приобретенные заранее на "Бабье лето"?
Адміністратор
25.04.2018
Шановна, Ольго!
На жаль, нам не відома причина призупинення продажу квитків. Інформації, щодо відміни чи заміни вистави, теж не має. Можливо, через декілька днів продаж квитків відновиться. Слідкуйте за репертуаром.
25.04.2018
Шановний Адміністраторе,
ми стурбовані тим що відучора тут на сайті у вас з'явилось застереження щодо призупинення продажу квитків на 5-те червня. А в чому річ - чому продаж квитків на 5-е червня призупинено? Ми вже давно заздалегідь взяли квитки на саме на цей день! Більше того - на цей день у вас було вже продано майже усі квитки - це було чітко видно станом на вчорашній ранок (бо ми хотіли придбати іще два квитки - і вже не було нормальних місць! - тільки верхні дуже дальні місця))!І тут - таке оголошення про призупинення.... Тож, цього дня, тобто - 5-го червня, що - не буде цього спектаклю взагалі???
25.04.2018
Светлая вещь, что есть парадоксом в словосочетании "черная комедия". Редкий случай, когда почти три часа не скучаешь ни на секунду. Гениальная Кондратовская. Гениальная. Сокровище труппы.
Татьяна
24.04.2018
Нам повезло, мы сегодня попали на спектакль "Бабье лето".
Браво! Игра актеров замечательная! Но!!! мы сидели на верхнем ярусе, и к сожалению, на галёрке плохая слышимость! Благодаря этому, все сидели тихо-тихо, прислушиваясь. к словам... Огромная просьба решить этот вопрос, ведь зрители на галёрке тоже хотят все слышать!!
Анастасия
07.02.2018
Великолепный спектакль! Много юмора, смеха, потрясающая игра актеров. Жизненные ситуации, которые знакомы многим. Огромное вам спасибо!!! Получила неимоверное удовольствие от данного спектакля и игры актеров!!!
05.02.2018
Подивились спектакль 02.02.2018 вже не вперше, а Враження - знову переповнюють!
«Бабине літо» це не просто спектакль, це - незабутнє театральне видовище з яскравими персонажами, прекрасними декораціями, костюмами (одна тільки шуба Люсіль - чого вартує!!!) та музикою! Невимовно витончений сюжет п'єси наскрізь пронизаний теплом і неповторним гумором. Глибока, емоційна, тремтлива, смішна і зворушлива історія про життя і дружбу трьох жінок - трьох подруг–вдів, яким вже … «дещо» за п'ятдесят... За сюжетом цього дійства дружні стосунки пов'язують родини цих персонажів вже протягом багатьох років. Кожна їх зустріч - це нестримний бурхливий потік надзвичайно смішних ситуацій, в яких так неймовірно яскраво та повно і проявляються характери трьох неординарних персонажів з усіма їхніми чеснотами, вадами та трепетно чуйним ставленням одна до одної. Сміх, сльози, любов, радість і смуток проходять через все їхнє життя (а для глядача – всього лиш за три години, які пролетіли так непомітно!). Весело і сумно одночасно…
І все це так легко та «на одному диханні» подано надзвичайно талановитими акторами: Анною Варпаховською (Монреаль, Канада), Надією Кондратовською, Лідією Яремчук, Олександром Гетманським та Ганною Наталушко.
Всі актори без винятку демонстрували неймовірно високий професійний рівень, яскравий ТАЛАНТ та акторський ГЕНІЙ! Просто – як майстер-клас!!! Навіть невеличка роль Ганни Наталушко (Мілдред) – є бездоганною та неперевершено досконалою! Ця маленька роль виконана Вами, пані Ганно, настільки повно та точно, що глядач іще довго та із захопленням обговорював Вашу появу на сцені! БРАВО!
Лідія Яременко та Олександр Гетьманський – це актори-ТИТАНИ, які ЗАВЖДИ та ВСЮДИ демонструють витонченість акторського ТАЛАНТУ! БРАВО!
Дуже вразила унікальна гра Надії Кондратовської - ах, як майстерно донесений до глядача образ ЇЇ непростої героїні! Уклінно дякуємо Вам, пані Надіє, за ВАШУ Доріс: за Вашу чесну, щиру та геніальну гру і, водночас, таку величезну акторську ЖЕРТОВНІСТЬ! БРАВО!
Втім, особливо-особливо-особливо (!) гарною є - Анна Варпаховська! Саме ЇЇ харизма , ЇЇ неперевершений акторський талант, ЇЇ несамовито геніальна гра захоплюють у приємний полон із першої хвилини (із першого її кроку на сцену) і тримають у цьому полоні неймовірного захоплення ще довго-довго після спектаклю! Це - і витончений блискавичний гумор; і унікальне вміння радіти дрібницям; і невимушене постійне загравання до чоловіків; і невпинна жага до життя у кожному слові та кожному русі, і … трагічний монолог наприкінці спектаклю – аж до мурашок! Дорога Анно Леонідівно, ми знову та вже вкотре (!) шоковані Вашим акторським ГЕНІЄМ, Вашим неперевершеним талантом робити глядача ЩАСЛИВІШИМ та викликати у нього - просто бажання ЖИТИ! ДЯКУЄМО Вам за це! І – БРАВООООООО!
Спектакль залишив у нас тривале відчуття театрального СВЯТА!
Тож ДЯКУЄМО всім працівникам театру за створення цього яскравого дійства! читати повністю >>
Анна
25.01.2018
Восторг. Впечатлила роль Кондратовской.
09.01.2018
Замечательный спектакль, прекрасные актеры. В спектакле сочетаются жанры драмы и комедии.После просмотра есть о чем задуматься. Спектакль вызывает разные эмоции: и смех, и слезы,грусть, сопереживание. Но спектакль больше трагикомедия, чем лирическая комедия.В спектакле звучит прекрасная музыка. БРАВО АКТЕРАМ!!!Рекомедую!!!
Администратор
09.01.2018
Алена!
Проверьте папку "Спам" в почтовом аккаунте.
Для решения вопросов не касающихся темы обсуждения, используйте "обратную связь" на странице "Контакты". Правила сайта!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up