Всюди один... Свічка на вітрі

Додати в обране
Михайло Резнікович
Петро ПанчукДмитро СавченкоДмитро СавченкоСтаніслав Бобко, Юрій Дяк, Андрій Пономаренко, Дмитро СавченкоПетро ПанчукОлександр ХорошкоСергій ОзірянийВіктор Алдошин, Олег РоєнкоДмитро СавченкоСтаніслав Бобко, Юрій Дяк, Андрій Пономаренко, Олег СавкінСтаніслав Бобко, Юрій Дяк, Андрій ПономаренкоВіктор Алдошин, Петро ПанчукДмитро Савченко
Рекомендований вік до перегляду

Вистава без антракту.
Тривалість 1 год. 20 хв.

Вистава російською та українською мовами
Прем'єра: 9 березня 2014 року

Замовлення квитків

21 травня, п'ятниця
виставу перенесено з 9.04 - КВИТКИ ДІЙСНІ
19:00
виставу перенесено з 9.04 - КВИТКИ ДІЙСНІ

Сценічна композиція Михайла Резніковича

Постановка - Михайло Резнікович

Сценографія, костюми – Олена Дробна

Режисер – Дмитро Морозов

Композитор – Олександр Шимко

Балетмейстери – Ольга Голдис, Максим Пекній

Звукорежисер – Алла Муравська

Відеопроекція – Олексій Рабін, Андрій Рябін

Редактура тексту – Тетяна Моцарь

 

    Щедра й невичерпно родюча українська земля подарувала загальнолюдській плеяді геніїв незгасимий Світоч - Тараса Шевченка, Тираноборця та Пророка, Спікера свободи, який поставив на сторожі біля своїх земляків, "рабів німих", огненне слово, а в "Заповіті" дав їм заклик: "Кайдани порвіте!".

   Небагато, кому випало безсмертя, досягли його такою дорогою ціною, як Тарас Шевченко. Доля не шкодувала для нього найжорстокіших випробувань і страждань. Прожив Шевченко лише 47 років, з них двадцять п'ять - у кріпосному рабстві, десять - у солдатчині і засланні. А решту - воюючи з нестатками, хворобами, плекаючи нездійсненну мрію про створення сімейного вогнища, елементарного затишку у власному будинку - маленькій хатинці на батьківщині.

    У нинішньому театральному трактуванні, всупереч багаторічним хрестоматійним, заїждженим деклараціям і уявленням, гармонійно переплітаються багато мотивів з життя Поета і Художника: творчість, любов, розчарування, каяття, ненависть, здивування, популярність і забуття, прагнення все осягнути...

«... Вистава про долю талановитої людини, яка потрапила під жорна системи. З одного боку, вона викувала його талант, з іншого - понівечила його життя. Це і Шевченко, і не Шевченко, і не лише Шевченко.
   В основі постановки - всі тексти, всі вірші Т.Г. Шевченка та спогади про нього. Але він був дуже різним. І слабким, і сильним, і добрим, і несправедливим.
   Ми торкнулися лише однієї складової його особистості, насамперед, обдарованості, тому не варто дошукуватися цілковито правдивої ідентичності його характеру. Це,швидше, легенда про Шевченка. Хоча і заснована на фактах його життя.
   Легенда про дуже талановиту людину, життя якої було зруйноване системою. Він багато знав, гостро відчував і заслуговував на краще людське щастя, але не судилося.
   ... У кожного свій Шевченко, як і у кожного - свій Пушкін. У нас - ТАКИЙ!..»

(М. Резнікович)

Дійові особи та виконавці:

Від імені Тараса Шевченка  Віктор АлдошинПетро Панчук 21.5  Дмитро Савченко 21.5 
Коментатори  Станіслав Бобко 21.5  Юрій Дяк 21.5  Віталій ОвчаровАндрій Пономаренко 21.5  Олег Савкін 21.5 
Виконавці зонгів  Олександра ЄнаТаїсія БойкоГанна ГринчакВячеслав НіколенкоІрина НовакОлексій ПоліщукВолодимир РащукПетро Сова
Епізод «Гоголь»  Михайло АугустОлег ЗамятінОльга КогутВіктор КошельВ'ячеслав ЛісенбартГанна НаталушкоТетяна ОстапенкоОлег РоєнкоДмитро СавченкоЛюбов СолодоваОлена СтефанськаОлександр ХорошкоВасиль Юрченко
Епізод «Беранже»  Михайло АугустТаїсія БойкоОлег ЗамятінВіктор КошельВ'ячеслав ЛісенбартСергій ОзірянийВіктор СемирозуменкоКатерина СтарюченкоОлена ТопольАліса ТункевичОлександр ХорошкоОлена Червоненко

Преса про виставу:

Коментарі:

Марія
26.11.2017
Вчора подивилася виставу. Задоволення немає. Один епізод живий та проникливий - сцена роздумів Шевченка про сімейне життя та прагнення простого людського щастя,сім'ї, власної хатинки, яких ніколи не мав.Все. Гірше за все - музичний ряд, позбавлений української ментальності, виконаний у стилі рок- опери часів перебудови. А ще та жахлива пісенька про старого француза. Витримати стільки куплетів важко. Ще сам Кобзар... образ людини з розбитим з дитинства сердцем, що не гоїться. Суцільна істерика. Не впевнена, що це вірне рішення.Хоча, якби не ця музика, можливо,враження було б краще, адже заявлений акторський склад обіцяє незабутню виставу...
Без імені
14.10.2017
Шикарный спектакль! С чувством, очень затронуло. Давно не плакала!!! Спасибо огромное!!!!
10.10.2017
Честно, сама в шоке, но этот спектакль стал одним из самых любимых в театре. Вообще тематика мне совсем не близка (по крайней мере, перед первым походом именно так и казалось), но уже после первых монологов Шевченка (обоих, собственно- Панчук/Савченко), рыдала как ненормальная. Это было два года назад. И с того дня я не пропустила ни единого показа, что само по себе говорит о многом.
СПАСИБО за этот спектакль! От всей души! Вы - самые лучшие.
11.03.2017
Довго не наважувалися піти саме на цю виставу через специфічну тематику і обмежену кількість відгуків. Маю визнати, що вона одразу розподіляє глядачів на 2 полярні частини: байдужих (як не дивно, були й такі) та захоплених, тих, хто "пропустив" виставу через себе. Петро Панчук - неймовірний, надзвичайний, геніальний, вражаючий, справжній, глибокий, трагічний. Часом здавалося, що на сцені сам Тарас Григорович. Нетривіальна постановка, що допомагає подивитися на біографію митця у іншому ракурсі.
Анна
20.02.2017
Дуже сильно, чуттєво, глибоко і правдиво... до сліз. Петро Панчук - геній сцени!!! Спасибі!
Адміністратор
23.01.2017
Прохожий!
29-ого января Петр Панчук будет работать, как и во все последующие спектакли.
23.01.2017
Панчук занят в спектакле всегда? Что за надпись тогда при наведении на его имя и фамилию - "Следующий спектакль - 20 февраля"? Хотел взять на 29 число билеты, но отсутствие (?) выдающегося актера смутило.
Адміністратор
19.01.2017
Ира!
На двух языках, русском и украинском.
Ира
19.01.2017
Добрый вечер! Подскажите на каком языке идёт данный спектакль?
Адміністратор
17.11.2016
Ольга!
Петр Панчук всегда занят в данном спектакле. Меняются только Виктор Алдошин и Дмитрий Савченко.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up