Академія сміху

Додати в обране
Кокі Мітані
Гліб СурягаПавло ТекучевГліб Суряга, Павло ТекучевГліб Суряга, Павло ТекучевГліб Суряга, Павло ТекучевПавло ТекучевГліб СурягаГліб Суряга, Павло Текучев

Комедія на одну дію.
Тривалість 1 год. 20 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 29 лютого 2020 року

Замовлення квитків

29 січня, п'ятниця
19:30
8 лютого, понеділок
19:30
18 лютого, четвер
19:30

Режисер – Михайло Резнікович
Організація сценічного простору – Гліб Суряга, Павло Текучев
Художник – Олена Дробна
Звукорежисер – Алла Муравська
Художник по світлу – Анатолій Буров
Танець – Алла Рубіна
Помічник режисера – Михайло Гейкрайтер

    П'єса, у якій два персонажі – Цензор і Автор. Цензор робить свої зауваження, Автор редагує свій текст. І далеко не завжди ці виправлення шкодять драматургічному матеріалу, який розглядається. Долаючи труднощі, авторська фантазія вирує! А деякі ідеї від Цензора взагалі на зразок «зумисне не вигадаєш». Окрім «роботи» над комедійною п'єсою, вони провадять цілком життєві розмови. І, оскільки майже тиждень щодня «працюють» пліч-о-пліч, розкриваються їхні характери. В'їдливо-відповідальний Цензор («Я не маю почуття гумору зовсім») і запопадливий, готовий зробити все, аби п'єсу взяли, Автор. Покірність драматурга – це спосіб боротьби з цензурою, усі прискіпування до п'єси перетворюються у жарти, і Цензор (позбавлений почуття гумору!),  як не дивно, стає співавтором цих жартів ... АЛЕ як змінюється до фінального діалогу-поєдинку ставлення Цензора і до Автора, і до його комедії, та й до самого театру... А текст п'єси водночас можна розбирати на цитати! Мистецтво змінює людей, сміх лікує. А, як відомо, у сміху, як і в суперечці, народжується істина.

Дійові особи та виконавці:

ЦЕНЗОР, офіцер служби безпеки  Гліб Суряга
АВТОР, драматург  Павло Текучев

Коментарі:

Александр
17.12.2020
И вот мы с другом сходили сегодня на этот замечательный спектакль!!! Игра актеров просто великолепна,автор,который готов на любое,чтобы пьесу взяли,полон оптимизма , а Цензор в начале то совсем какой то сухой, лишён чувства юмора, но зато потом он по сути становится соавтором этих шуток в пьесе! Также он и критик , и актёр!!!
Спектакль великолепный,в нем быстро все меняется, обязательно схожу ещё!!!
А конец спектакля вообще был превосходным!!!
Мария
03.11.2020
Интересная история и актерам спасибо за хорошую игру!
Не подскажите ли саундтреки которые использовались в пьесе?
Александр
30.10.2020
А то я просто чего спрашиваю,ибо вижу,что с 1 по 6 декабря уже есть на сайте репертуар,а дальше нету...
Администратор
29.10.2020
Здравствуйте, Александр!
Декабрь пока не планировали, в связи со сложной ситуацией с пандемией.
Если все будет хорошо, репертуар на декабрь составим в средине ноября.
Александр
29.10.2020
Уважаемый администратор,скажите пожалуйста ориентировочные даты показа данного спектакля в декабре,буду очень вам благодарен
Администратор
05.09.2020
Здравствуйте, Александр!
Думаю не раньше середины октября. Главное чтоб все были здоровы!
Александр
05.09.2020
С нетерпением жду,чтобы пойти на этот спектакль! Ув.администратор,скажите пожалуйста,когда будет открыта на него продажа в декабре?
Юля
01.03.2020
Така чудова вистава! Браво режисеру і акторам!!! Дуже глибоко і душевно. Такою має бути вистава, щоб вона тебе вражала під час перегляду і не відпускала після!!! Глєб Суряга - геніально від початку до кінця!! Молодець!!! І ще дуже сподобався танець в кінці, якесь піднесення залишає по србі, це надихає! БРАВО!!!
01.03.2020
Посетили премьеру. Ребята - очень большие молодцы! Игра на высшем уровне. Глеб Суряга, когда улыбается - совсем другой человек. Никогда еще не видела такого контраста между серьезным и веселым образом. И оба актера так мастерски переходят от комического состояния к трагическому и наоборот. Спектакль понравился! Браво! С премьерой! Аншлагов и счастливого пути спектаклю! Спасибо все, кто работал над спектаклем!
14.02.2020
Интересно-интересно :-)

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up