Новини

Відвідування театру на пільгових умовах

Згідно із наказом Міністерства культури України №43 від 30.01.2013 р. «Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, на пільгових умовах» адміністрація Театру ім. Лесі Українки визначило останній понеділок кожного місяця днем безкоштовного відвідування вистав наступним категоріям глядачів:

- інваліди I і II груп;
- діти дошкільного віку (тільки на денні вистави);
- учні середніх спеціальних навчальних закладів;
- студенти вузів;
- військовослужбовці строкової служби;
- пенсіонери;
- ветерани ВВВ;
- учасники бойових дій.

Право безкоштовного відвідування вистав надається за наявності вільних місць (непроданих квитків), за пред'явленням документів, які свідчать про приналежність до вказаних категорій громадян.
Видача подібних запрошень здійснюється за годину до початку показу вистави.
Довідки за тел.: 234-90-63, 235-72-29.
Адміністрація.

 

ВИТЯГ

з Положення  про порядок супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у Державному підприємстві «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки»,
затвердженого Наказом Генерального директора –художнього керівника
від 27 червня 2018р. №122

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Порядок супроводу (надання допомоги) (далі – Порядок) осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (далі – Особи, що потребують допомоги) у ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» (далі – Театр) розроблено на виконання вимог пункту 2 Указу Президента України від 02 грудня 2017 року № 401/2017 «Про внесення змін до пункту 3 Положення про національний заклад (установу) України» та з урахуванням заходів визначених державними будівельними нормами України “Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення“, Законом України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні“, Конвенцією про права інвалідів з метою забезпечення реалізаціі? державноі? політики щодо створення безперешкодного життєвого середовища для Осіб, що потребують допомоги на територіі? Театру, забезпечення права таких осіб на безперешкодний доступ до приміщень Театру, зручності та комфортності перебування в Театрі Осіб, що потребують допомоги, створення умов для високоякісного обслуговування персоналом Театру та забезпечення Особам, що потребують допомоги можливості вести незалежнии? спосіб життя і на рівні зі всіма громадянами приймати участь у громадському, культурному житті суспільства тощо.

1.2. Особа з інвалідністю - особа зі стійким розладом функцій організму, що при взаємодії із зовнішнім середовищем може призводити до обмеження її життєдіяльності, внаслідок чого держава зобов'язана створити умови для реалізації нею прав нарівні з іншими громадянами та забезпечити її соціальний захист (згідно Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні від 06.10.2005 N 2961-IV)

1.3. Маломобільні групи населення (МГН) - люди, що відчувають труднощі при самостійному пересуванні, одержанні послуги, необхідної інформації або при орієнтуванні в просторі. До маломобільних груп населення тут віднесені інваліди, люди з тимчасовим порушенням здоров'я, вагітні жінки, люди старшого (похилого) віку, люди з дитячими колясками тощо. (згідно ДБН В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення»).

1.4. Цей Порядок визначає дії працівників служби організації та обслуговування глядачів та працівників дільниці сторожової охорони театру щодо забезпечення зручності та комфортності перебування в Театрі Особам, що потребують допомоги, а також створення умов для якісного їх обслуговування працівниками Театру.

3. СУПРОВІД (НАДАННЯ ДОПОМОГИ) ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ІНШИХ МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ У ТЕАТРІ ПІД ЧАС НАДАННЯ ЇМ ПОСЛУГ

3.1. Особа, що потребує допомоги, має заздалегідь зв’язатися з адміністратором театру (за телефонами (044)-234-90-63;  (044)-235-72-29) та замовити послугу супроводу (надання допомоги).

3.2. Працівник дільниці сторожової охорони у разі прибуття Особи, що потребує допомоги, повинен негайно доповісти про це чергового адміністратора та надалі виконувати його вказівки щодо забезпечення зручності та комфортності перебування в театрі вищезазначеній Особі.

3.3. Адміністратор театру зобов’язаний у разі одержання інформації про прибуття Особи, що потребує допомоги, з’ясувати мету її візиту. У першочерговому порядку уточнюється, якої допомоги потребує Особа, що потребує допомоги, необхідність супроводу.

3.4. Черговий адміністратор зобов’язаний надати Особі, що потребує допомоги, необхідний супровід (допомогу) та за необхідності залучити помічника.

3.5. Якщо Особа, що потребує допомоги, має намір отримати інформацію про послуги театру та/або придбання квитків, адміністратор театру зобов’язаний проінформувати її або, у разі необхідності, повідомити про це головного адміністратора, який володіє необхідною інформацією.

3.6. Якщо Особа, що потребує допомоги, має намір відвідати виставу театру, вона повинна не раніше ніж за 45 хвилин до початку вистави знаходитись біля центрального входу або у касовому залі театру та за допомогою працівника театру (касира, працівника дільниці сторожової охорони та ін.) зв’язатися з черговим адміністратором.

3.11. Після закінчення візиту Особи, що потребує допомоги, черговий адміністратор організує супровід даної Особи до виходу з театру.

Коментарі:

В приказе Министерства культуры Украины №43 от 30.01.2013г. нет ни слова о предоставлении билетов льготникам на свободные (непроданные) места. Это вы сами выдумали. Если Вы благотворители, которые выполняют приказ №43, то в конце-концов поступитесь хоть чуть-чуть своими доходами и дайте этим несчастным людям прикоснуться к высокой культуре. А так только декларации. Кстати, я не льготник. И еще, в афише на 30.03 значится три спектакля - какой из них льготный? спектакля.
Администратор
24.02.2015
Уважаемый, Валерий Степанович, просим внимательно прочитать условия бесплатного посещения спектаклей. Обращаем ваше внимание на то что нет привязки к конкретным спектаклям, каждый последний понедельник месяца, при наличии свободных мест (непроданных билетов), по предъявлению документов, которые свидетельствуют о принадлежности к указанным категориям граждан, вы сможете посетить спектакль на льготных условиях. В следующий раз это будет 30 марта, Вам необходимо прийти в театр за 30 минут до начала спектакля и обратиться к дежурному администратору, при наличии свободных мест на тот момент - Вам будет выписан входной билет.
Если 23.02 комедии №13 (Безумная ночь, или Женитьба Пигдена) ждя льготников не будет, то на какое число Вы ее для нас переносите?
Администратор
12.02.2015
Виктория!
Можно не покупать.
Виктория
12.02.2015
Добрый вечер. Скажите, пожалуйста, можно ли не покупать билет на ребёнка 5 лет, если он будет сидеть на руках у родителей? На дневной сеанс 8 марта.
Администратор
12.02.2015
Здравствуйте, Валерий Степанович!
Чтоб исключить вероятность не попасть на спектакль на льготных условиях, мы советуем предварительно позвонить в отдел продажи и бронирования билетов по тел. 234-42-23, и узнать о наличии свободных мест.

По поводу 23.02.2015, к сожалению на этот спектакль пригласительные выдаваться не будут. Это связано с переносом спектакля, который был отменён 25.01 в связи с объявленным трауром, на это число.
Кто нибудь из должностных лиц собирается отвечать на заданные вопросы?
В льготный день 23.02 в репертуарк значится комедия №13 (Безумная ночь, или Женитьба Пигдена). На нее билеты не продаются. Можно ли взять приглашение на спектакль заранее, а не за час до спектакля? Будет несправедливо для немолодого человека прийти 23.02 в театр, ему не достанется приглашения и он вынужден будет уходить не солоно хлебавши. Мы же тоже люди, почему мы не можем планировать свою жизнь, в т.ч. театральную? Разве для Вас это проблема?
08.10.2014
Касательно студентов - имеет значение, какого именно ВУЗа?
Администратор
16.09.2014
Ирина!
Читайте правила сайта (п.6). Оставленный Вами комментарий не соответствует теме обсуждения.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up