Зельбет Світлана

артистка
(артистка не належить до трупи театру)

Вистави та ролі:

Наша кухня
11.11, 15.11 
Елеонора, дочка Мані
у виставі Наша кухня у виставі Наша кухня у виставі Наша кухня у виставі Наша кухня

У 2001 році закінчила ГІТІС. З 2001 року актриса театру ім. Станіславського.

Коментарі:

Лариса
17.07.2018
Із задоволенням подивилися виставу"Наша кухня". Дякуємо Вам за талановиту гру, щирість, почуття, емоції, думки, які виникли під час спектакля. Ви створили глибокий,неоднозначний образ відвертої, запальної,імпульсивної, нестримної, безкомпрмісної, але водночас доброї, щирої, чесної дівчини з тонкою, вразливою, чутливою душею.Здоров'я, любові, нових цікавих ролей, нових звершень і перемог.З повагою-Наталя, Лариса.
25.06.2018
Знову і вкотре театр дарує нам приємну насолоду та неймовірне задоволення від отриманих вражень…
Вчора дивились один із ШЕДЕВРІВ цього театру – спектакль «Наша кухна». За жанром ця постановка – трагікомедія. І вразила вона нас (хоч і дивимось вже не вперше) до глибини душі!
Спектакль глибокий, чуттєвий і піднесений!
На сцені всього троє персонажів, яких грають Анна Варпаховська (Циля), Любов Солодова (Маня) та Світлана Зельбет (Еля). Ці актриси настільки талановито, майстерно та правдиво-щиро відтворили нам ту епоху, що всього за півтори години у нас-глядачів перед очима пронеслось ціле ХХ століття із усіма його труднощами та перипетіями: війни, голод, холод, страх, заборони, доноси, репресії…. життя у комуналці врешті-решт. А головне, що на цьому сіро-важкому фоні негараздів, так психологічно тонко та так світло і обнадійливо показано існування незламної людяності, неосяжної доброти та щирого людського співчуття, що спроможні здолати будь-які негаразди!!!
Єврейський гумор, поданий з таким улюбленим нам одеським колоритом, розповіді, історіїї – все це було так доречно так тремтливо ніжно! Браво, Анно Леонідівно, БРАВОООООО! І – дякуємо ВАМ за саме ТАКОГО Івана Абрамовича у цій виставі! БРАВООООО ще раз! Господи, як же ми любимо Вас, Анно Леонідівно! Уклінно дякуємо за Ваш акторський ГЕНІЙ: за Ваш ТАЛАНТ, за Вашу акторську ЖЕРТОВНІСТЬ, за Ваш блискавичний ГУМОР, за Вашу неймовірно світлу та життєдайну ПОСМІШКУ (тисячу ! різновидів Ваших посмішок)!
Окремо хочеться подякувати Любові Солодовій за виконання пісень, а головне – за вірш О.Пушкіна, прочитаний нею так неймовірно (!), що було таке враження ніби це саме вона його розповідала тоді у концтаборі… БРАВОООО!
А єврейська МОЛИТВА, так чуттєво прочитана Анною Варпаховською, - це було як емоційна бомба. Глядацький зал навіть не дихав у той момент! А після… - усі щиро плакали, да так, що навіть чоловіки не соромились своїх сліз…
А монолог Мані у фіналі спектаклю у виконанні Світлани Зельбет - це було як рятівний життєдайний ковток повітря! Актриса навіть не стримувала щирих сліз! Як же це безцінно - бачити тонку душу, яка безпосередньо переживає ТЕ, що показує на сцені!!! БРАВОООООО!
… Врешті-решт, мушу визнати, що все те, що тут сказано мною – це взагалі нічого не сказано!... Адже слів таки і досі бракує аби описати ті сильні почуття, які викликав цей спектакль!
Ми з чоловіком та донькою дивились спектакль із рідними та близькими друзями, і всі вони - щиро плакали… Однак, всі, як один, іще не вийшовши із глядацької зали, говорили, що підуть іще і іще на цей спектакль… І це не дивина – бо ми з чоловіком дивились його вже вп’яте (!), а вразив він нас знову, і знову – глибоко! Як це вдається театрові таке робити з нами? Не знаю… БРАВОООООО!
Тож ДЯКУЄМО улюбленому ТЕАТРУ та ВСІМ, хто долучився до створення такого ШЕДЕВРУ!!! .
Ирина П.
02.05.2018
С большим удовольствием посмотрела 21.04.18 великолепный спектакль ?Наша кухня?. Обратила внимание на то, как тонко и убедительно Вы сыграли роль Элеоноры. Обычно дочек играют без особых претензий, просто подыгрывая главному персонажу. Но Вам удалось создать глубокий и неоднозначный образ девушки, которая , пытаясь устроить свою женскую судьбу, совершая ошибки, раздражаясь и обижая близких ?как многие из нас?, по своей сути является порядочным и отзывчивым человеком. Зритель приходит в театр, чтобы найти поддержку в энергетике спектакля. Я, например, её получила. Спасибо Вам!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up