Театр

Співробітники

Дирекція:

КАШЛІКОВ Кирило Григорович – директор-розпорядник, народний артист України.

 

Заступники генерального директора театру–художнього керівника:

ДМИТРІЄВА Тетяна Петрівна – заступник генерального директора театру-художнього керівника (з економіки та фінансів);

МАКАРЕНКО Валентин Данилович – заступник генерального директора театру-художнього керівника (з організації глядача);

СЕРЕДИНСЬКИЙ Євген Васильович – заступник генерального директора театру-художнього керівника (з виробничо-технічної діяльності);

РЯБІН Борис Йосипович – заступник генерального директора театру-художнього керівника (з утримання, капітального ремонту, реконструкції, будівництва будівель, споруд і основних потужностей театру).

 

Фінансово-економічна, облікова служба:

ГОТФРІД Дмитро Олегович – головний бухгалтер.

 

Літературно-драматургічна, інформаційна, музейна частина:

КУРІЦИН Борис Олександрович – керівник частини (літературно-драматургічної), заслужений діяч мистецтв України;

ШЕВЧИШИН Сергій Анатолійович – заступник керівника частини (літературно-драматургічної);

ФІЛІПЧЕНКО Наталя Юхимівна – провідний зберігач фондів;

КРИШЕНЬ Людмила Петрівна – зберігач фондів.

 

Служба організації та обслуговування глядачів театру:

ДІБРОВ Дмитро Вікторович – начальник служби;

Заступники начальника служби: 

ДИШКАНТ Анастасія Вадимівна;

НАГОРНИЙ В’ячеслав Володимирович.

 

Музична частина:

ШИМКО Олександр Артурович – керівник частини (музичної).

 

Концертмейстери з класу вокалу:

АСКЕВИЧ Вадим Вікторович;

ГОРШКОВ Єгор Олегович.

 

Художник-фотограф:

СОМОВА Ірина Володимирівна – заслужений діяч мистецтв України.

 

Частина з координації режисерської діяльності художньо-артистичного персоналу:

ВЕЛИЧКО Валентина Миколаївна – завідувач частини (режисерської), заслужений працівник культури України;

ГАВРИЩУК Лариса Юріївна – заступник завідувача частини (режисерської);

ШАТРОВА Віра Іванівна – завідувач трупи.

 

Помічники режисера: 

ГЕЙКРАЙТЕР Михайло Нафтулович – заслужений працівник культури України;

АЛДОШИНА Ірина Віталіївна;

АСЕЄВА Вікторія Володимирівна;

ВЛАСОВА Ольга Миколаївна;

ЛИТВИН Сергій Ігорович;

РОЄНКО Світлана Веніамінівна;

СТЕПЕНКО Денис Юрійович.

 

Суфлери:

ПАСЬ Лілія Нафтулівна;

АЛЄКСЄЄНКО Анжеліка Олегівна;

ЦАРЬОВА Віра Миколаївна.

 

Балетмейстери:

БУРЛАКА Наталія Петрівна – режисер (з пластики);

ПРИХОДЬКО Світлана Михайлівна – репетитор з балету (постановник танців);

РУБІНА Алла Давидівна – балетмейстер-постановник.


Репетитор з техніки мови: 

МОЦАРЬ Тетяна Василівна.

 

Помічники художнього керівника (студія):

КОНДРАЦЬКА Анна Юріївна;

ФРАНЦЕВА Олена Олегівна.

 

Керівники частини, відділів та служб:

АНДРІЄВСЬКИЙ Олександр Миколайович – заступник завідувача частини (художньо-постановочної) заслужений працівник культури України;

БАБИЧ Володимир Сергійович – начальник відділу з експлуатації та обслуговування технологічного обладнання сцени і вантажопідйомних механізмів театру;

БІЛАН Григорій Вікторович – начальник декораційно-столярного відділу;

БОРОДІНА Ніна Іванівна – начальник костюмерної служби, заслужений працівник культури України;

БУРОВ Анатолій Олександрович – художник з освітлення, начальник електроосвітлювальної служби, заслужений працівник культури України;

ВИРОДОВ Андрій Вікторович – завідувач частини (художньо-постановочної), заслужений працівник культури України;

ВОРОНІНА Олена Анатоліївна – начальник відділу обліку запасів, квитків, основних і сценічно-постановочних засобів;

ГРИГОР Микола Дмитрович – начальник відділу радіо-телевізійно-телефонного зв'язку;

ГРИЦЮК Нонна Руфбеївна – начальник відділу матеріально-технічного забезпечення виробничих запасів;

ДРОБНА Олена Володимирівна – головний художник;

ДУБЕРЧАК Андрій Борисович – начальник меблево-декораційного відділу;

КАЧАЛОВСЬКА Ольга Володимирівна – начальник господарської служби;

КАЧАЛОВСЬКИЙ Сергій Олександрович – начальник автотранспортного відділу;

КОРЯКІНА Людмила Іванівна – художник-модельєр, начальник відділу з пошиття жіночих костюмів до вистав;

КУДРЯШОВ Олександр Євгенович – художник-бутафор, начальник декораційно-бутафорського відділу;

ЛУЧКО Світлана Миколаївна – художник-гример, начальник гримерно-пастижерного відділу, заслужений працівник культури України;

НІКІТІН Вадим Віталійович – начальник декораційно-слюсарного відділу;

ПОЛТАВЕЦЬ Андрій Олексійович – начальник відділу охорони праці та цивільного захисту;

ПОПОВ Олексій Васильович – начальник машинно-декораційної-служби;

САЙЧУК Євгенія Луківна – начальник відділу квиткового господарства з основної діяльності театру;

СЕРЕДА Світлана Павлівна – начальник відділу кадрів;

СЕРЕДИНСЬКА Світлана Григорівна – начальник планово-економічного відділу;

СКВОРЦОВ В’ячеслав Володимирович – начальник відділу електронно-програмного забезпечення творчих та виробничих програм театру;

ТЕНЕНБАУМ Владислав Григорович – звукорежисер вищої категорії, начальник відділу звукозапису та відтворення;

ТИХОНОВСЬКИЙ Олексій Олександрович – художник-декоратор театрально-видовищного підприємства, начальник декораційно-художнього відділу;

ТУГАЙ Людмила Василівна – начальник відділу внутрішньо-господарських розрахунків і грошового обігу;

ЧАГАРНА Раїса Іванівна – начальник  реквізиторського відділу;

ЧЕРНЕЦЬ Олег Вікторович – художник-модельєр, начальник відділу з пошиття сценічного взуття та декораційно-драпірувальних виробів;

ЧЕЧУЙ Микола Володимирович – начальник інженерно-технічної служби;

ШЕВЧУК Ігор Миколайович – начальник дільниці сторожової охорони;

ШИМКО Валентин Пантелійович – начальник відділу особливо важливих та відповідальних робіт з пуско-налагоджування, ремонту виробничих потужностей і інспекції сцени театру;

ЩЕРБІНІНА Яна Олексіївна – начальник рекламно-видавничого відділу, заслужений працівник культури України;

ЯКОВЕНКО Наталія Василівна – художник-модельєр, начальник відділу з пошиття чоловічих костюмів до вистав.

go_up