ОГОЛОШЕННЯ

 

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади художника – декоратора, заступника начальника декораційно – художнього цеху   ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки»  сфери управління Міністерства культури України 

 

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» відповідно ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри і театральну справу» оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади :

 

 - художника-декоратора, заступника начальника декораційно - художнього цеху – 1 од.

 

Місцезнаходження підприємства: 01001, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5.

 

Основні напрями діяльності підприємства:

створення, публічне виконання, публічний показ, поширення та збереження творів театрального мистецтва, забезпечення умов для розвитку театральної творчості, підготовка професійних кадрів, пропаганда кращих зразків театрального мистецтва.

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади:

- Базова вища або середньо-спеціальна освіта(факультет образотворчого мистецтва).

- Перевага - кафедра сценографії та екранних мистецтв (театрально-декораційне відділення).

- Стаж роботи художником-декоратором не менше 3 років.

 

Професійні навички:

- вміння втілювати задуми художника-постановника на різноманітних матеріалах(деревина, тканина, тощо);

- техніка малювання, креслення, живопису;

- колористика, закони світлових сполучень і перспективи;

- технологія живопису різними барвниками і фарбами;

- властивості фарб з різним складом і способи їх приготування;

- рецептура грунтів і шпаклівок;

- правила складання тонів;

- напрацювання в галузі живописно-декораційних робіт;                                                                                                       

- методи творчої роботи щодо створення декорацій в закладах культури, інших мистецьких організаціях(підприємствах);

- вміння з розпису декорацій великих розмірів;

- володіння технічними засобами виконання робіт(робота фарборозпилювачем за допомогою компресора, шліфувальними пристроями тощо);

- обслуговування і контроль оформлення вистав поточного репертуару.

 

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

- заяву на участь у конкурсі, написану власноруч, на ім‘я Голови комісії – Серединського Євгенія Васильовича (заява повинна містити відомості про претендента: ПІБ претендента - повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності);

- копію документа, що посвідчує особу;

- копію трудової книжки(за наявності);

- копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки,  список поставлених вистав, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії з вистав, альбоми робіт, малюнки, ескізи тощо).

У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють в Театрі. Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

У разі подання заяви та документів, лише електронною поштою, Претендент додатково подає заяву на участь у конкурсі, написану власноруч.

 

Строк приймання заяв на участь у конкурсі:

документи для участі в конкурсі  приймаються впродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення оголошення.

 

Місце приймання заяв на участь у конкурсі та номер телефону для довідок:

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», 01001, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5.

телефон для довідок: (044) 235- 50- 77 Виродов Андрій Вікторович;

електронна адреса: theatre@rusdram.com.ua

 

Місце проведення конкурсу:

Місце проведення: ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5.

 

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

Перший етап – розгляд документів, поданих претендентами;

Другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу.

 

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

 

Дата оприлюднення результатів конкурсу:

Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Мінкультури України після його завершення.

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 

     Результати конкурсу на заміщення вакантної посади  помічника художника з освітлення в ДП «Національний Академічний Театр Російської Драми імені Лесі Українки».

     За результатами конкурсу на заміщення вакантної посади зпомічника художника з освітлення в ДП «Національний Академічний Театр Російської Драми імені Лесі Українки», який відбувся 24.11.2016 року, переможцем став ДИПТАН Віталій Анатолійович.

 

 

     Результати конкурсу на заміщення вакантних посад  актора трупи та акторів професійної студії молодих акторів в ДП «Національний   Академічний Театр Російської Драми імені Лесі Українки».

    За результатами конкурсу на заміщення вакантних посад у  «Національному академічному театрі російської драми імені Лесі Українки», який відбувся  11.11.2016 року, переможцями стали:

 

    - на посаду актора театру (трупа): ЯКОВЛЄВ Юрій Геннадійович;

 

   - на посади акторів Професійної студії молодих акторів: ОВЧАРОВ Євгеній Юрійович та СУРЯГА Гліб Сергійович.

 

     Результати конкурсу на заміщення вакантної посади  звукооператора ДП «Національний   Академічний Театр Російської Драми імені Лесі Українки».

     За результатами конкурсу на заміщення вакантної посади звукооператора у ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», який відбувся 10.11.2016 року, переможцем став ТРОЇЦЬКИЙ Юрій Юрійович.

 

 

     Результати конкурсу на заміщення вакантної посади художника-модельєра, заступника начальника цеху з пошиття чоловічих костюмів до вистав у ДП «Національний   Академічний Театр Російської Драми імені Лесі Українки».

   За результатами конкурсу, який відбувся 08.11.2016 року, на заміщення вакантної посади художника-модельєра, заступника начальника цеху з пошиття чоловічих костюмів до вистав у ДП «Національний   Академічний Театр Російської Драми імені Лесі Українки» переможцем стала ШИНКОВИЧ КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА.