Жінки. Фрагмент. Скандал без антракту.

Олександр Мардань
Наталія Доля, Ірина Дука, Лідія ЯремчукІрина Дука, Лідія ЯремчукНаталія Доля, Лідія ЯремчукНаталія ДоляНаталія Доля, Лідія ЯремчукІрина ДукаІрина Дука, Лідія ЯремчукІрина Дука, Лідія Яремчук
Рекомендований вік до перегляду

Драма без антракту.
Тривалість 2 год.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 21 жовтня 2012 року

Режисер-постановник – І. Дука

Художник-постановник – О. Корчина

Художник-оформлювач – І. Сомова

Музичне оформлення – М. Сазоненко

     У п'єсі всього три дійові особи, і всі три - жінки, такі різні, але схожі в єдиному, - прагненні бути щасливими. Історія їхнього життя - низка жорстоких ігор одна з одною.

     Журналістка Олена, прийшовши під виглядом масажистки, помилково приймає милу перекладачку Тетяну (оскільки та в косметичній масці) за її сестру, відому актрису Тамару, і повідомляє їй багато «цікавого» з життя її власної сім'ї ...

     Для досягнення власної меркантильної мети - заволодіти чужим чоловіком (сином відомої актриси Тамари) Олена – псевдомасажистка нишпорить у пологових будинках і жіночих консультаціях, підкуповує лікарів, щоб створити сенсаційну статтю, у якій нарешті викриється, хто чий батько... Це журналістське розслідування - одне з найбільш інтригуючих і захопливих моментів у п'єсі.

     Вистава про кілька годин із життя трьох жінок, протягом яких руйнується звичний для них світ, прирікаючи їх на страждання, втрату гармонії і випробування. Чим відрізняється невірність від зради? Чи кинути в очі рідній сестрі випадково відкриту правду, або назавжди про це забути? Чи готові ми пробачити рідним людям ницість і продовжувати жити далі? На такі запитання шукають відповіді героїні п'єси.

Дійові особи та виконавці:

Тетяна  Лідія Яремчук
Тамара  Ірина Дука
Олена  Наталія Доля

Преса про виставу:

Коментарі:

АННА
19.11.2012
Спасибо,за отзыв!А то все как-то не решилась пойти!Теперь объязательно схожу!
Татьяна
11.11.2012
Спектакль понравился. Очень увлекает развитие сюжета. 2 часа спектакля как бы сыграны на одном дыхании . Рекомендую тем кто любит драму.
ANNA
06.11.2012
Напишите,пожалуйста,отзыв о спектакле,кто уже смотрел!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up