Жінки. Фрагмент. Скандал без антракту.

Олександр Мардань
Наталія Доля, Ірина Дука, Лідія ЯремчукІрина Дука, Лідія ЯремчукНаталія Доля, Лідія ЯремчукНаталія ДоляНаталія Доля, Лідія ЯремчукІрина ДукаІрина Дука, Лідія ЯремчукІрина Дука, Лідія Яремчук
Рекомендований вік до перегляду

Драма без антракту.
Тривалість 2 год.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 21 жовтня 2012 року

Режисер-постановник – І. Дука

Художник-постановник – О. Корчина

Художник-оформлювач – І. Сомова

Музичне оформлення – М. Сазоненко

     У п'єсі всього три дійові особи, і всі три - жінки, такі різні, але схожі в єдиному, - прагненні бути щасливими. Історія їхнього життя - низка жорстоких ігор одна з одною.

     Журналістка Олена, прийшовши під виглядом масажистки, помилково приймає милу перекладачку Тетяну (оскільки та в косметичній масці) за її сестру, відому актрису Тамару, і повідомляє їй багато «цікавого» з життя її власної сім'ї ...

     Для досягнення власної меркантильної мети - заволодіти чужим чоловіком (сином відомої актриси Тамари) Олена – псевдомасажистка нишпорить у пологових будинках і жіночих консультаціях, підкуповує лікарів, щоб створити сенсаційну статтю, у якій нарешті викриється, хто чий батько... Це журналістське розслідування - одне з найбільш інтригуючих і захопливих моментів у п'єсі.

     Вистава про кілька годин із життя трьох жінок, протягом яких руйнується звичний для них світ, прирікаючи їх на страждання, втрату гармонії і випробування. Чим відрізняється невірність від зради? Чи кинути в очі рідній сестрі випадково відкриту правду, або назавжди про це забути? Чи готові ми пробачити рідним людям ницість і продовжувати жити далі? На такі запитання шукають відповіді героїні п'єси.

Дійові особи та виконавці:

Тетяна  Лідія Яремчук
Тамара  Ірина Дука
Олена  Наталія Доля

Преса про виставу:

Коментарі:

:)
06.02.2019
Очень ждем спектакля. Соскучились за ним!!!
Юлия
22.08.2018
Большая просьба к руководству театра включить спектакль "Женщины.Фрагмент.Скандал без антракта" в активный репертуар. Очень хочу просмотреть его и очень расстроена, что никак не найду его в афише. Заранее благодарна!
Юлия
28.05.2018
Очень прошу администрацию театра включить в репертуар данный спектакль! Давно хочу попасть на него. Заранее благодарна. Юлия
Снежана
06.05.2018
Очень растроена, что никак не могу попасть на этот спектакль. Его постоянно отменяют.
Виталия
16.11.2015
Алена, это слова автора пьесы Александра Марданя , написаны специально для этого произведения, подписаны псевдонимом Юхансон.
Вікторія
08.04.2015
Дуже дякую за виставу! Була разом з мамою. Отримали неймовірне задоволення! В залі заслужено лунали вигуки Браво!
18.11.2014
Були з мамою. Під враженнями обидві. Про силу любові,прощення,розуміння одне одного. Про цінність сімейних відносин. Про розуміння того, що всі ми різні,і кожен може помилитись в цьому житті. Чудова гра акторок. Вся вистава на одному диханні. Дякую!

Спасибо за сегодняшнее представление!
Очень интересно будет тем, кто узнал о наличии третьего в своих отношениях. Чужой пример поможет справиться со своими эмоциями... Также, спектакль будет полезен любовницам, которые думают, что поступают правильно будучи третьими в чьих-то отношениях.
Неудивительно, что в зале были в основном женщины.
Спасибо за прекрасную игру актеров!
03.05.2014
Смотрели несколько дней назад. Спектакль понравился, но конец какой-то скомканный я бы сказала. Ощущение такое, что не хватил чего-то, не дотянули так скажем
Алёна
17.03.2014
Добрый день. А кто знает чье произведение декларировалось в финале? Очень поразили слова...

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up