Валентинів день

І. Вирипаєв
Наталія Доля, Станіслав МосквінОльга Когут, Станіслав МосквінОльга КогутНаталія Доля, Станіслав МосквінНаталія Доля
Рекомендований вік до перегляду

Драма. Вистава без антракту. 
Тривалість 1 год. 40 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 29 лютого 2004 року

Постановка - Леонід Остропольський
Художник - Олексій Вакарчук

   Кохання. Вічна тема... Таємниця, розділена на двох. Щасливий простір поза часом і побутом, де третій обов'язково виявляється зайвим. Утім, підкоряючись законам кохання, третій, обстоюючи власне право на щастя, стає серйозною загрозою тендітному світові двох закоханих. Поетичний стан любовної ейфорії невблаганно руйнує життєва проза, у якій існують ревнощі та амбіції, страждання і ницість ...
   Проте любов не можна обдурити, її не можна перехитрити, переграти. Це вона грає людськими серцями і долями, змушуючи людей то злітати до неба, то горіти в пекельному вогні.
   Тема кохання як певна чаклунська сила, виснажлива, немов психічна хвороба, що випробовує людську сутність на міцність, піднята у відомій п'єсі Михайла Рощина «Валентин і Валентина», ніколи не зможе себе вичерпати. Вона сама шукає продовження 

Дійові особи та виконавці:

Валентина  Наталія Доля
Катя  Ольга Когут
Валентин, 40 років  Станіслав Москвін
Валентин, 20 років  Вячеслав Ніколенко

Коментарі:

Влад
25.04.2009
Да, спектакль превосходный. Но почему в анонсе написано, что премьера состоялась в 2007 году?! Я был на премьере "Валентинова дня" еще с прекрасным актером Сергеем Коваленко в роли молодого Валентина в 2004 году. Непонятно...
Ольга
08.01.2009
Очень класный спектакль....Актеры просто супер...если хотите по плакать от души - советую сходить...
Оля
29.09.2008
Просто нет слов для выражения всех эмоций, которые пришли после спектакля. Так проняло, до слез просто. СПАСИБО Вам огромное!!!
Лена
26.09.2008
Была на спектакле уже ка кминимум 4 раза... и готова его смотреть опять и опять... пытаюсь на него сходить сама, с подругой.. другом, компанией. это великолепный спектакль. ОГРОМНОЕ СПАСИБО АРТИСТАМ! игра превосходна... каждый раз я плачу и переживаю все вместе с их героями.

Советую посмотреть всем.
Анастасия
12.06.2008
Очень интересный спектакль, игра актеров просто ошеломительна! В конце представления у всего зала были слёзы на глазах... И это при том, что сидели и люди постарше, и молодые люди в чёрных кожаных косухах.
Овации были очень бурные... Некоторые "особо длагодарные" зрители, кричали: "спасибо за спектакль"!
Из зала я, лично, вышла с чувством невероятной легкости, было такое чувство, что всю тебя омыли кристально чистой водой и ты стал очень чистым, спокойным и умиротворенным... За это, я думаю, стоит сказать спасибо актерам, исполнившим эти роли!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up