Дрібниці життя

за оповіданнями А. П. Чехова
Кирило Ніколаєв, Олена ЧервоненкоТаїсія Бойко, Олексій ПоліщукТаїсія БойкоЮрій Дяк, Володимир РащукВолодимир РащукЮрій Дяк, Володимир РащукКирило Ніколаєв, Олена ЧервоненкоКирило Ніколаєв, Олена ЧервоненкоКирило Ніколаєв, Олена ЧервоненкоОлександр Валюк, Максим Нікітін, Віталій ОвчаровОлександр Валюк, Максим Нікітін, Віталій ОвчаровЮрій ДякВіктор Алдошин, Ганна ГринчакОлександр Валюк, Максим Нікітін, Віталій ОвчаровМихайло Аугуст, Станіслав Москвін, Наталія ШевченкоМихайло Аугуст, Станіслав МосквінНаталія ШевченкоМихайло Аугуст, Станіслав Москвін, Наталія ШевченкоМихайло Аугуст, Станіслав Москвін, Наталія ШевченкоВіктор Алдошин, Ганна ГринчакВіктор Алдошин, Ганна Гринчак
Рекомендований вік до перегляду

Трагікомедія без антракту.
Тривалість 1 год. 30 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 7 березня 2015 року

Замовлення квитків

21 січня, вівторок
20:00

Постановка - Михайло Резнікович

Поновлення постановки - Кирило Кашліков

Художник - Олена Дробна

Музичний керівник – Олександр Шимко

Звукорежисер – Алла Муравська

 

У виставі звучать старовинні російські романси:
«Сховався місяць за хмаринку» (музика О. Дюбюка на слова В. Чуєвського),
«Бубонці» (музика В. Бакалейникова на слова О. Кусікова),
«Тебе віднімуть у мене!» (Музика і слова Саші Давидова, він же О.Карапетян). 

Світлій пам'яті
народного артиста України Олександра Бондаренко

п р и с в я ч у є т ь с я

«…Мета моя ... - правдиво намалювати життя і до речі показати,
наскільки це життя ухиляється від норми ...
Буду триматися тієї рамки, яка ближче серцю ...
Рамка - це абсолютна свобода людини …»

(Антон Чехов)

   Майже (!) Водевільні події, старі і вічно нові життєві історії в запитаннях та відповідях, взяті зі сторінок « Строкатих оповідань »Антоши Чехонте (він же - Людина без селезінки) 1880-х років.

   Це своєрідний колаж з міні-вистав, в основу якого лягли чеховські оповідання: «Дочка Альбіону», «Довгий язик», «Обиватель», «Гаманець», «Комік». Кожна займає хвилин п'ятнадцять-двадцять, але за цей час герої виявляють в собі такі емоції і почуття, про які вони самі вважали за краще б мовчати. На жаль, у цілком симпатичних людей оголюються далеко не найкращі якості, і для цього достатньо одного, нехай навіть незначного, випадку.

   Яка подія може пустити навскіс життя успішного громадського урядовця і його дружини? Яка ситуація перетворює нерозлучних друзів у тварин, готових перегризти один одному горло? Що ж сталося такого, що в невинних очах молоденької дружини чоловік раптом виразно побачив розпусту? Чому відставний військовий, мирно розмовляючи з гостем, так раптово вибухнув гнівом?

   «Дрібниці життя» - це концентрат. Емоцій, почуттів, подій. А концентрат, як відомо, треба споживати маленькими дозами. Щоб не стало погано. Від думки, що людська натура слабка перед спокусами до такої міри, що сама навіть не підозрює цього.

   Виставу створено на основі самостійних робіт, зроблених артистами театру і артистів Професійної студії.

Дійові особи та виконавці:

Грябов  Станіслав Москвін
Отцов  Михайло Аугуст
Міс Тфайс  Наталія Шевченко
Чоловік Васєчка  Віктор Алдошин
Дружина  Ганна Гринчак
Ляшкевський  Володимир Ращук
Фінкс  Юрій Дяк
Балабайкін  Максим Нікітін
Смирнов  Віталій Овчаров
Попов  Олександр Валюк
Артист-комік  Кирило Ніколаєв
Артистка  Олена Червоненко
Хористка  Таїсія Бойко
Музикант  Олексій Поліщук
Концертмейстер  Вадим АскевичЄгор Горшков

Преса про виставу:

Коментарі:

20.11.2017
Были с женой на этом спектакле 18.11.2017. В целом, всё очень даже понравилось. Немного весело, немного грустно. Поучительно. Игра актёров заслуживает отдельных оваций. Ребята молодцы! Более развёрнутый отзыв я оставил на своём сайте:
https://shkudun.com.ua/blog/item/2255-spektakl-melochi-zhizni-dribnitsi-zhittya-v-teatre-russkoj-dramy-im-lesi-ukrainki-vpechatleniya-i-otzyv.html
Людмила
05.07.2017
Была на спектакле 04.07.2017, очень понравился спектакль)) все актеры сыглали на отлично)) юмор!! талантливо!! С удовольствием провела вечер. Спасибо за игру и постановку))
07.06.2017
Елена Червоненко - звезда этой постановки) Смотрели на прошлой неделе. Её позу, мимику, выражение лица и коронную фразу - просто невозможно забыть) Этот спектакль полон любимых актёров! Но именно игру Елены я бы ещё пару раз перемотала, чтобы повторно насладиться)
18.05.2017
Спектакль хороший.Но в первом отрывке на сцене не два актера, а два идиота, которые пошло разыгрывают некий междусобойчик ни какого отношения к Чехову не имеющий!!!Стыдно и неприятно.
Анастасия
24.03.2017
Прекрасный спектакль, отличное настроение, шикарная игра актеров, особенно воодушевила игра актеров в эпизоде "Комик". Спасибо большое за талант, за самооотдачу!)
09.03.2017
Первый эпизод (1я сценка-"Дочь Альбиона") всё испортил. Настолько вульгарно и пошло.. Многократно тыкать пальцем на свои гениталии.. Хвататься за них.. В пошлейшей форме изображать половой акт.. Обрывки нецензурных матерных слов.. (у Чехова ведь всего этого не было, неужели нельзя было без этого обойтись?). Было стыдно за актеров. Сидел и кривился. И стыдно перед своей женой, которую пригласил на этот спектакль 8го марта. Осадок ощущался весь спектакль.. Хотя все другие сценки были хороши.
Наверно, вульгарно-пошлый юмор из 1й сценки рассчитан на такого же вульгарного зрителя, которому такое должно понравиться? Но зачем же опускаться до уровня такого зрителя? Ведь, наоборот, его нужно развивать, вытягивать с низкого уровня на высокий. Не это ли одно из предназначений искусства?
Лина
28.02.2017
Ходила на "Мелочи Жизни". Я в полном восторге! Актеры и их игра божественны. Полтора часа прошли на одном дыхании. Влюблена в актёров. Особенно хотелось отметить игру Елены Червоненко. Дух захватывает и от игры актрисы и от её таланта! Настоящая Большая Актриса. Молодец! Браво! Спасибо за игру, за эмоции, за заряд позитива и хорошего настроения.
07.02.2017
Волшебный спектакль, мастерская игра актеров. Спасибо за большое удовольствие. Особенно понравились русские романсы.
03.02.2017
Все-таки Чехов умел очень глубоко смотреть в людские натуры, и наблюдения его с течением времени актуальности не теряют.
Постановка замечательная, во всех отношениях. Местами очень смешно и одновременно осознательно. А местами очень грустно. Конец последней истории, просто как нож в сердце...
Всем актерам - восхищение и овации
Браво! Превосходная постановка!
Эмоции просто переполняют!!!
Спасибо.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up