Лутц Хюбнер

Серце боксера

Драма на одну дію.

Тривалість 1 год. 10 хв.

Прем'єра: 11 жовтня 2018 року

Замовлення квитків

28 вересня, субота (12:00) Купити квиток >>
1 жовтня, вівторок (20:00) Купити квиток >>
20 жовтня, неділя (17:00) Купити квиток >>

Режисер - Дмитро Морозов
Сценографія - Олена Дробна
Хореографія - Ольга Голдис
Відеосупровід - Олексій Рабін, Олександр Шабанов

Ілля Пономаренко, Олександр СоколенкоОлександр СоколенкоІлля ПономаренкоІлля Пономаренко, Олександр СоколенкоІлля ПономаренкоІлля Пономаренко, Олександр СоколенкоОлександр СоколенкоІлля Пономаренко

Кожен вчинок призводить до певних наслідків. Юнак з кумедною кличкою Йойо вкрав мопед, попався, і його відправили до притулку для людей похилого віку відбувати покарання у виді виправних громадських робіт. Він повинен побілити кімнату одного з постояльців, якогось загадкового старого на ім'я Лев. Під час спілкування з цією неординарною людиною, хлопець отримує можливість побачити своє життя з іншого ракурсу. І, головне, зрозуміти: що йому потрібно в цьому житті?

Виставу створено на основі самостійної роботи артистів Професійної студії за п'єсою сучасного відомого німецького драматурга Лутца Хюбнера.

Дійові особи та виконавці:

Лев 
Ілля Пономаренко
Ілля Пономаренко
Ілля Пономаренко

артистНаступна вистава
28 вересня
1 жовтня
Йойо 
Олександр Соколенко
Олександр Соколенко
Олександр Соколенко

артист студіїНаступна вистава
28 вересня
1 жовтня

Преса про виставу:

Коментарі:

Лора 26.10.2018
Не могу не добавить, что "Сердце боксера" оставляет глубокий след в сердце зрителя. Спасибо всем, кто работал над спектаклем, вы очень большие молодцы!
Лора 26.10.2018
Очень, очень понравился спектакль! Не смотря на то, что всего два действующих лица, ни на секунду не приходится заскучать - постоянно сопереживаешь героям, чувствуешь себя вовлеченным в эту историю, и непрерывно ощущаешь тонкую грань между радостью и возможной трагедией. Актерам - браво! Два молодых человека сумели показать нам два таких разных поколения. Причем, веришь им на все 100%. Кроме этого, спектакль учит тому, что ничего и никогда не кончено, пока ты жив. И даже, казалось бы, совсем на закате жизни и вообще всего можно оказаться нужным кому-то - научить, уберечь, изменить. Очень рекомендую!
Наталья 16.10.2018
Хороший спектакль, замечательная игра актеров.
Gala 12.10.2018
Гарний спектакль. Мені нагадав атмосферу Ремарка (німецький автор, німецькі гроші, ревіння моторів, спогади про війну? - не тільки, а насправді атмосферою друзів, які вони є); атмосферу А в душі я танцюю, 1+1 - на цю тему мільйон вистав і фільмів, і тим дорожче - що достойно стався мільйон перший раз. Та ще й з хепі-ендом. Двійко героїв - тож раджу глядачам брати дві червоні рози і привітати Іллю Пономаренка та Олександра Соколенка.
Пенсіонер 10.10.2018
Спектакль чудовий, майже бенефісний. Головна думка донесена. Особисто я відчув справжній душевний катарсіс. Дякую вам хлопці за блискучу гру , за щирість самовіддачу і безперечно талант. Бути вам народними!!! Але є і декілька зауважень, звичайно якщо вас вони цікавлять і я можу собі дозволити вам їх сказати. Розмова не коротка краще віч-на-віч, до речі в четвер 11 жовтня я буду у вас на перегляді «Деревья умирают стоя» і міг би ,при вашому бажанні, все вам сказати. Ще раз щиро дякую і успіхів вам в житті і творчості. Професор І.Парпалей

Андрій 03.08.2018
Дуже влучна ілюстрація до вистави. Дві рукавички так цікаво "соприкасаются", що й справді нагадують форму серця...
1 | 2 | 

Коментувати.

E-mail: Пароль: Реєстрація Забули пароль?

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

Ваше ім'я:
protect