Джон Патрік

Дивна місіс Севідж

Трагікомедія на дві дії. 
Тривалість 2 год 45 хв. 

Прем'єра: 29 листопада 2009 року

Режисер - постановник – І. Дука

Сценографія – О. Корчина

Музичне оформлення – Г. Фількевич


Таїсія Бойко, Ганна Гринчак, Андрій Пономаренко, Олег СавкінТаїсія Бойко, Ганна Гринчак, Ірина Дука, Наталія Ковязіна, Андрій Пономаренко, Олег СавкінВолодимир Жмакін, Олег ЗамятінМихайло Аугуст, Таїсія Бойко, Ганна Гринчак, Ірина Дука, Андрій Пономаренко, Олег Савкін, Віктор Семирозуменко, Олена СтефанськаІрина Дука, Олена СтефанськаОлег Замятін, Віктор Семирозуменко, Олена СтефанськаМихайло Аугуст, Валерій ЗайцевІрина ДукаТаїсія Бойко, Ганна Гринчак, Ірина Дука, Андрій Пономаренко, Олег СавкінМихайло Аугуст, Ірина Дука, Олена СтефанськаГанна Гринчак, Олександра Єна, Володимир Жмакін, Олег Замятін, Віктор СемирозуменкоМихайло Аугуст, Ірина Дука, Віктор Семирозуменко, Олена СтефанськаВалерій Зайцев, Олег Замятін, Олег Савкін, Любов ТищенкоІрина Дука, Олег Замятін, Олена СтефанськаІрина Дука

     Чи можна бути нещасним або щасливим, володіючи мільярдним капіталом? Чи можуть незчисленні гроші прикрасити самотність, наповнити життя теплом і турботою близьких та рідних людей, дати можливість здійснитися заповітним бажанням? І де в нашому цинічному світі, в якому шелест купюр (будь-якого кольору і гідності) став єдиною і незрівнянною музикою, відступає розум і вступає в силу безглуздя?
     Ставлячи такі проблемні запитання, автор «Дивної місіс Севідж» наділяє своє дітище - комедію (за чеховським принципом) - несподіваними, гостросюжетними, екстравагантними поворотами, з гротесковою гостротою характерів, глибоким трагікомізмом, пронизливим ліризмом і в чомусь сентименталізмом (але аж ніяк не дешевою сльозливістю).
     Написана понад півстоліття тому, п'єса актуальна і сьогодні. У чомусь зворушлива, відверто смішна, по-доброму наївна, вона торкає вічні проблеми протистояння добра і зла, милосердя і співчуття, пошуку сенсу життя у цьому «шаленому, шаленому, шаленому світі» (якщо згадати ще один зразок американської кінокласики).
     Гадаємо, що старше покоління глядачів, прихильників і шанувальників Театру ім. Лесі Українки із задоволенням згадають той давній добротний спектакль і мимоволі порівняють його зі сьогоднішнім, знайшовши свої переваги як в одному, так і в іншому. А молодь ... що ж, відкриє, можливо, для себе цю добру п'єсу (без участі «ментів», ділків криміналітету та інших «агентів безпеки») і полюбить героїв цієї в чомусь кумедної, дещо тужливої, але глибоко проникливої ??життєвої історії.
     П'єса «Дивна місіс Севідж» має широковідому і прославлену всесвітню сценічну історію. Написана Д. Патріком, американським драматургом і сценаристом, у 1951 році, вона з успіхом йшла на сценах багатьох театрів, у тому числі, і в СРСР, і назавжди була і є на сьогодні неперевершеним еталоном драматургії.
     Свого часу в Московському театрі ім. Моссовєта у виставі чудового режисера Л. Варпаховського роль місіс Севідж грали три блискучі прими радянського театру і кіно - Фаїна Раневська, Віра Марецька і Любов Орлова. У Києві, в Театрі ім. Лесі Українки, в 1960-1970-ті роки, образ місіс Севідж не менш талановито втілила Е. Опалова і А. Ніколаєва (з подачі режисера-постановника вистави Е. Митницького).

Дійові особи та виконавці:

Місіс Етель Севідж 
Ірина Дука
Ірина Дука
Ірина Дука

народна артистка України

Лілі-Белл 
Олена Стефанська
Олена Стефанська
Олена Стефанська

артистка

 
Ірина Новак
Ірина Новак
Ірина Новак

заслужена артистка України

Семуєл 
Віктор Семирозуменко
Віктор Семирозуменко
Віктор Семирозуменко

заслужений артист України

Тит 
Олег Замятін
Олег Замятін
Олег Замятін

народний артист України

 
Михайло Аугуст
Михайло Аугуст
Михайло Аугуст

артист

Лікар Еммет 
Володимир Жмакін
 
Валерій Зайцев
Валерій Зайцев
Валерій Зайцев

заслужений артист України

Флоренс 
Таїсія Бойко
Таїсія Бойко
Таїсія Бойко

артистка

 
Оксана Вороніна
Оксана Вороніна
Оксана Вороніна

артистка

Феррі 
Ганна Гринчак
Ганна Гринчак
Ганна Гринчак

заслужена артистка України

Місіс Педді 
Олександра Єна
Олександра Єна
Олександра Єна

заслужена артистка України

Миссис Пэдди 
Наталія Ковязіна
Віллі 
Ганна Наталушко
Ганна Наталушко
Ганна Наталушко

заслужена артистка України

Джеффрі 
Олег Савкін
Олег Савкін
Олег Савкін

артист

Ганнібал 
Андрій Пономаренко
Андрій Пономаренко
Андрій Пономаренко

заслужений артист України

Коментарі:

Елена 05.10.2013
Очень хороший спектакль.Заставляет много о чем задуматься, к тому же с юмором. Игра актеров замечательная! Большое спасибо!
Nikolja 14.06.2013
Вчера посмотрел спектакль. Спасибо огромное актерам за игру!!! Всем советую посмотреть! И юмор был на высоте, и были моменты, когда пробирала дрожь от остроты раскрытых социальных отношений. Сам видел, как были задеты струны души присутствующих зрителей, и покатились слезы... А это значит, что наше общество еще не очерствело окончательно! Спасибо Вам еще раз! И низкий вам поклон!
Наталія 10.04.2013
Вчора була на хорошому спектаклі. Всім дякую.
Яна 04.02.2013
Была на спектакле 03/02/2013 Проделанна работа на отлично! Разрешите отметить! Елена Стефанская - сама женственость!!! в роле Лили-Бэлл было и коварство, и юмор, и эротика!!!! БРАВО! СПАСИБО ВАМ ЕЛЕНА И ВАШИМ КОЛЕГАМ!!! Успехов в творчестве! Всех благ!
Алина 29.01.2013
Советую посмотреть. Очень реалистичен. Есть над чем задуматься и смешные моменты присутствуют)
Антон 13.01.2013
Браво,браво,браво рекомендую всем.
Анна 10.12.2012
Очень понравился этот спектакль! Смотрели 08/12/2012.
Большое спасибо ВСЕМ, кто принимал участие в его создании!
Все актеры (Ирина Дука, Елена Стефанская, Виктор Семирозуменко, Олег Замятин, Валерий Зайцев, Оксана Воронина, Анна Гринчак, Александра Ена, Анна Наталушко, Олег Савкин, Андрей Пономаренко) сыграли великолепно!
БРАВО!!!
Хороший спектакль. Классика американской литературы от Джона Патрика и по сей день очень актуальна.

Ирина Дука в главной роли выглядела очень убедительно. Но больше всего мне понравилась молодая актриса Анна Гринчак, сыгравшая Ферри. Просто умница, что и говорить!
Анастасия 09.02.2012
Отличная постановка. Есть над чем подумать и посмеяться.
У меня в жизни та же ситуация как и у главной героини, правда пока не отвозили никуда, но все идет к этому. Я очень одинока. Работаю преподавателем.В сентябре умерла мама, отца потеряла в 6 лет, хотя может он и жив.Спасибо за спектакль. Я верю, что хорошие люди есть, а значит все будет хорошо.
Вера.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

Коментувати.

E-mail: Пароль: Реєстрація Забули пароль?

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

Ваше ім'я:
protect