Дивна місіс Севідж

Джон Патрік
Таїсія Бойко, Ганна Гринчак, Андрій Пономаренко, Олег СавкінТаїсія Бойко, Ганна Гринчак, Ірина Дука, Наталія Ковязіна, Андрій Пономаренко, Олег СавкінВолодимир Жмакін, Олег ЗамятінМихайло Аугуст, Таїсія Бойко, Ганна Гринчак, Ірина Дука, Андрій Пономаренко, Олег Савкін, Віктор Семирозуменко, Олена СтефанськаІрина Дука, Олена СтефанськаОлег Замятін, Віктор Семирозуменко, Олена СтефанськаМихайло Аугуст, Валерій ЗайцевІрина ДукаТаїсія Бойко, Ганна Гринчак, Ірина Дука, Андрій Пономаренко, Олег СавкінМихайло Аугуст, Ірина Дука, Олена СтефанськаГанна Гринчак, Олександра Єна, Володимир Жмакін, Олег Замятін, Віктор СемирозуменкоМихайло Аугуст, Ірина Дука, Віктор Семирозуменко, Олена СтефанськаВалерій Зайцев, Олег Замятін, Олег Савкін, Любов ТищенкоІрина Дука, Олег Замятін, Олена СтефанськаІрина Дука
Рекомендований вік до перегляду

Трагікомедія на дві дії. 
Тривалість 2 год 45 хв. 

Вистава російською мовою

Режисер - постановник – І. Дука

Сценографія – О. Корчина

Музичне оформлення – Г. Фількевич


     Чи можна бути нещасним або щасливим, володіючи мільярдним капіталом? Чи можуть незчисленні гроші прикрасити самотність, наповнити життя теплом і турботою близьких та рідних людей, дати можливість здійснитися заповітним бажанням? І де в нашому цинічному світі, в якому шелест купюр (будь-якого кольору і гідності) став єдиною і незрівнянною музикою, відступає розум і вступає в силу безглуздя?
     Ставлячи такі проблемні запитання, автор «Дивної місіс Севідж» наділяє своє дітище - комедію (за чеховським принципом) - несподіваними, гостросюжетними, екстравагантними поворотами, з гротесковою гостротою характерів, глибоким трагікомізмом, пронизливим ліризмом і в чомусь сентименталізмом (але аж ніяк не дешевою сльозливістю).
     Написана понад півстоліття тому, п'єса актуальна і сьогодні. У чомусь зворушлива, відверто смішна, по-доброму наївна, вона торкає вічні проблеми протистояння добра і зла, милосердя і співчуття, пошуку сенсу життя у цьому «шаленому, шаленому, шаленому світі» (якщо згадати ще один зразок американської кінокласики).
     Гадаємо, що старше покоління глядачів, прихильників і шанувальників Театру ім. Лесі Українки із задоволенням згадають той давній добротний спектакль і мимоволі порівняють його зі сьогоднішнім, знайшовши свої переваги як в одному, так і в іншому. А молодь ... що ж, відкриє, можливо, для себе цю добру п'єсу (без участі «ментів», ділків криміналітету та інших «агентів безпеки») і полюбить героїв цієї в чомусь кумедної, дещо тужливої, але глибоко проникливої ??життєвої історії.
     П'єса «Дивна місіс Севідж» має широковідому і прославлену всесвітню сценічну історію. Написана Д. Патріком, американським драматургом і сценаристом, у 1951 році, вона з успіхом йшла на сценах багатьох театрів, у тому числі, і в СРСР, і назавжди була і є на сьогодні неперевершеним еталоном драматургії.
     Свого часу в Московському театрі ім. Моссовєта у виставі чудового режисера Л. Варпаховського роль місіс Севідж грали три блискучі прими радянського театру і кіно - Фаїна Раневська, Віра Марецька і Любов Орлова. У Києві, в Театрі ім. Лесі Українки, в 1960-1970-ті роки, образ місіс Севідж не менш талановито втілила Е. Опалова і А. Ніколаєва (з подачі режисера-постановника вистави Е. Митницького).

Дійові особи та виконавці:

Місіс Етель Севідж  Ірина Дука
Лілі-Белл  Олена Стефанська
Ірина Новак
Семуєл  Віктор Семирозуменко
Тит  Олег Замятін
Михайло Аугуст
Лікар Еммет  Володимир Жмакін
Валерій Зайцев
Флоренс  Таїсія Бойко
Оксана Вороніна
Феррі  Ганна Гринчак
Місіс Педді  Олександра Єна
Миссис Пэдди  Наталія Ковязіна
Віллі  Ганна Наталушко
Джеффрі  Олег Савкін
Ганнібал  Андрій Пономаренко

Коментарі:

18.02.2019
Здравствуйте! А что, этот спектакль уже снят с показа, его больше не будет? Раз он лежит в архиве... Это очень, очень, очень жаль. :-(
Адміністратор
06.03.2018
Здравствуйте, elena3008@i.ua!
К сожалению, показ данного спектакля в ближайшее время не планируется.
Возможно в июне или июле. Слелите за репертуаром.
elena3008@i.ua
06.03.2018
Здравствуйте, когда будет показ этого спектакля и если Да, то когда в ближайшее время? Спасибо
Адміністратор
17.02.2018
Людмила!
Обратитесь в тех поддержку на странице "Контакты".
Людмила
17.02.2018
А що ж робити з білетами, якщо спектакль відміняється?
Адміністратор
09.02.2018
Прохожий!
Данный спектакль отменяется по причине состояния здоровья одного из исполнителей главных ролей.
09.02.2018
Администратор, в чем дело, почему спектакль отменяется уже раз в третий?
Без імені
08.02.2018
Жаль, что спектакль не состоится опять. Я расстроена. Опять сдавать билет.
Без імені
25.03.2017
Замечательная постановка и великолепная игра актёров, спасибо
Віккі
16.11.2016
Захоплююче !
Протягом спектаклю виникали різні емоції. На початку було не особливо цікаво, і постійно чекала сього б більшого. Але найголовніше, що в кінці артисти своєю майстерність та щирістю викликали сльози радості та гордості. Всі залишилось в захваті)!!!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up