Надія Птушкіна

Пізанська вежа

Фарс на дві дії. 
Тривалість 2 год. 10 хв.

Прем'єра: 20 травня 1999 року

Замовлення квитків

28 вересня, субота (17:00) Купити квиток >>
9 жовтня, середа (20:00) Купити квиток >>

Режисер-постановник – Н. Батуріна

Художник-постановник – О. Вакарчук

Художник по костюмах – В. Плавун

Музичне оформлення – В. Шпаковська, М. Сазоненко

Балетмейстер – А. Рубіна

Ніна НіжерадзеНаталія КудряНаталія Кудря, Віктор СарайкінНіна Ніжерадзе, Віктор СарайкінНаталія КудряНіна Ніжерадзе, Віктор СарайкінВіктор СарайкінНіна НіжерадзеВіктор СарайкінНаталія КудряНіна Ніжерадзе, Віктор СарайкінНаталія Кудря, Віктор Сарайкін

   Діють Він та Вона, Чоловік та Дружина. Історія про те, як одного дня цілком нормальна жінка, яка, загалом, не обділена життям і не обтяжена комплексами, мало не покинула свого чоловіка. Вистава пронизана до болю знайомими кожному з нас атрибутами повсякденності, до найдрібніших предметів, деталей, які активно заповнюють кожну середньостатистичну квартиру середньостатистичного громадянина. Дача, вечеря, півлітра, стоптані шльопанці - все це віртуозно обіграють актори, викликаючи у глядачів сміх крізь сльози. Та, як з’ясувалося, справжню любов не можна переконати, нав'язати, дати у доважок, немов залежаний товар, насильно прищепити або, зрештою, навіть виховати в собі. Вона - як талант, дар Божий: або є, або цілком відсутня. І щоб вона собі була, так просто – неможливо за жодних обставин. А якщо сімейне життя рухається за інерцією, то неминучість її краху виникає сама собою. Хай це і буде вкрай повільно, підспудно, подібно до не одного століття падаючої Пізанської вежі.
   Вистава - гаряча взаємна сповідь як чоловіка, так і дружини на тему спільної двадцятої річниці життя. При цьому багато чого змінюється у поглядах, диктуючи інші критерії поведінки. Обидва виконавці доводять своїх героїв до такого фіналу щиро і правдиво.

Дійові особи та виконавці:

Дружина 
Наталія Кудря
Наталія Кудря
Наталія Кудря

народна артистка УкраїниНаступна вистава
28 вересня
 
Ніна Ніжерадзе
Ніна Ніжерадзе
Ніна Ніжерадзе

народна артистка України

Чоловік 
Віктор Сарайкін
Віктор Сарайкін
Віктор Сарайкін

народний артист України
заслужений артист РосіїНаступна вистава
28 вересня
9 жовтня
Хлопець 
Андрій Коваленко
Андрій Коваленко
Андрій Коваленко

артист студіїНаступна вистава
28 вересня
 
Юрій Кухаренко
Юрій Кухаренко
Юрій Кухаренко

артист

 
Олексій Поліщук
Олексій Поліщук
Олексій Поліщук

заслужений артист України

Дівчина 
Таїсія Бойко
Таїсія Бойко
Таїсія Бойко

артистка

 
Оксана Вороніна
Оксана Вороніна
Оксана Вороніна

артистка

 
Владислава Коровай
Владислава Коровай
Владислава Коровай

артистка студії

 
Гелена Сергутіна
Гелена Сергутіна
Гелена Сергутіна

артистка студіїНаступна вистава
28 вересня

Коментарі:

Адміністратор 21.11.2015
Ксения!
На 22 ноября все билеты проданы.
Ксения 21.11.2015
А на воскресенье уже нет билетов 22 ноября ?
Анна 16.04.2015
Спасибо за отличный спектакль!Игра - блеск! Тема - заставляет смеяться, плакать и задуматься над жизненными ценностями. Смотреть можно и нужно всем.
Ирина 09.02.2015
Продаю 2 билета на спектакль 14 февраля, места- 1 ряд, место 12,13. Тел. 0984777384
Ольга 27.12.2014
Замечательный спектакль!.Игра актеров просто блистательна!Несколько раз слёзы подступали,в следующий миг-смех.Ситуация очень жизненная,каждая пара решает для себя.Конечно,поймут не все.Удовольствие от спектакля получено.Муж,вообще сказал,что это лучшее,что он видел в театре за последнее время. Большое спасибо Наталье Кудре и Виктору Сарайкину!
Ольга 22.12.2014
Сходили с подругой. Абсолютно не понравился. В театр идёшь за ощущением праздника,ну или хотя бы за поучительными эпизодами. А тут...расстроил любимый театр. Местами слишком перемудрено,местами просто тошно.. никакого удовольствия. Третьесортный материал. Мало того,что сценарий дрянной,так ещё и какой месседж для юных девушек он несёт? Я считаю,что таких спектаклей в национальном театре быть не должно. Ни за что не пошла бы на него еще раз. И никому не советую.
Кто хочет пооучить удовольствие - идите на спектакли,который проходят на основной сцене.
Rimma 16.12.2014
Большое спасибо актерам за прекрасную игру!!! Спектакль очень интересный. И не соглашусь с отзывами, которые советуют идти "семейным парам", спектакль будет интересн и полезен всем, чтобы понять, что нужно ценить в отношениях семейной жизни...да и вообще в отношениях между мужчиной и женщиной! Спасибо:)
Oksana 15.12.2014
Большое спасибо актёрам за игру!
Наталія 03.11.2014
Вчора 02.11.2014 ходила на спектакль. Гра акторів сподобалася. Але сам спектакль не сподобався. На мій погляд, він розрахований на глядачів з російською ментальністю. В другій дії нас очікував ще один неприємний сюрприз - наші місця виявились зайнятими, а адміністратор повідомила,що в цих людей теж квитки на 3 ряд 8 і 9 місце. Купувала квитки в 31.10.2014 в другій половині дня через інтернет. Чому мені вислали квитки на ім"я Палагіної Олени? Я розмовляла з адміністратором між 14-16 год 31.10.2014, і той запевнив мене, що все добре. Хто і чому продав квитки 2 рази чи може вислав їх ще й знайомим? Пропозиція додивитись спектакль на лавці мені не сподобалася, так як зір у мене -16, і 3-й ряд- останній, з якого я бачу те, що відбуваєтья на сцені. Не раджу купувати квитки через інтернет, так як це не поодинокий випадок - для цього театру. Я бачила такі випадки раніше, але не хотілося думати,що це трапиться і зі мною. Зіпсований вечір вихідного дня. Буду вдячна, за повернуті гроші. natalibrovar@gmail.com
Татьяна 02.07.2014
Ходила с мамой(62года) и племяшкой(14лет) - спектакль понравился всем. Отличная игра актёров, я думаю многие смогут найти что то своё в нём. Спасибо!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 

Коментувати.

E-mail: Пароль: Реєстрація Забули пароль?

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

Ваше ім'я:
protect