№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)

Рей Куні
Кирило Кашліков, Ірина НовакКирило Кашліков, Наталія ШевченкоНаталія КудряКирило Кашліков, Ольга КогутКирило Кашліков, Ольга Когут, Сергій ОзірянийЮрій ДякВолодимир Бродський, Олег ЗамятінОлег Замятін, Кирило КашліковНаталія Кудря, Станіслав МосквінОлег Замятін, Кирило Кашліков, Наталія КудряКирило Кашліков, Ірина НовакОлег Замятін, Кирило Кашліков, Віктор СемирозуменкоОлег Замятін, Олег Комаров
Рекомендований вік до перегляду

Комедія наших днів на 2 дії.
Тривалість 2 год. 30 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 27 квітня 2002 року

Замовлення квитків

13 січня, понеділок
19:00

Режисер-постановник – Ірина Барковська
Художник-постановник – Олена Корчина

Композитор – Віта Шпаковська
Балетмейстер – Алла Рубіна
Асистент режисера – Ольга Гаврилюк
Переклад з английскої – Михайло Мішин

     Такої міжнародно-смішної п'єси не було вже давно. Навіть важко собі уявити, що завжди надто стримані, мешканці туманного Альбіону можуть так сміятися, та ще й над самими собою. І все ж ця п'єса була удостоєна премії Лоуренса Олів'є як краща англійська комедія 1991 року, і уже протягом десяти років не покидає сцени у всьому світі. У Москві, наприклад, на виставу МХАТу, поставлену за цією п'єсою, квитків годі дістати. І ось – вона в Києві. Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє виставу, поставлену за цією п'єсою.
     Зустрічайте! ..
    № 13 ("Шалена ніч, або одруження Пігдена") Рея Куні – це комедія ситуацій, що давно полюбилася глядачам, але від цього не стала менш захоплива та весела, адже ніколи не знаєш, який черговий сюрприз підкине героям доля.
Здавалося б, цілком невинна інтрижка між помічником прем'єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство. Головне, не допустити, щоб усе таємне раптом стало явним, тим паче, що ніхто з присутніх у цьому не зацікавлений. І тому головною дійовою особою повинен стати той, хто найшвидше знаходить несподівані рішення і вміє викрутитися з будь-якої ситуації. Такою людиною несподівано для всіх і, насамперед, для самого себе стає Джордж Пігден, секретар помічника прем'єр-міністра. У кого тільки йому не довелося перевтілитися в цю безконечно довгу ніч: і у молодого чоловіка чужої дружини, і у спокусника старої діви; водночас його обіцяв убити збезчещений чоловік, і на нього влаштували полювання невдоволені жінки. Окрім того, йому всю ніч довелося вовтузитися із закляклим трупом колишнього детектива, затиснутого віконною рамою, трупом, який згодом ... але не будемо розкривати інтригу.
     І це ще не все ... Події розвиваються із такою швидкістю, що аж дух перехоплює. Феєричність дії, несподівані повороти в сюжеті, смішні витівки і репліки – все це створює атмосферу веселощів і, в результаті, – чудовий настрій. Адже так важливо вміти сміятися над собою, над своїми вадами і пам'ятати, що брехня на благо – все одно є брехнею, а зрада, як її не називай, однаково – зрада, а №13 тут і геть ні при чім.

Дійові особи та виконавці:

Ричард Віллі, помічник прем’єр-міністра  Олег Замятін
Джордж Пігден, секретар помічника прем’єр-міністра  Кирило Кашліков
Памела, дружина помічника прем’єр-міністра  Ольга КогутНаталія Кудря
Джейн Ворзінгтон, секретарка  Ірина Новак
Ронні, чоловік секретарки  Юрій ДякСтаніслав МосквінВолодимир Ращук
Гледіс, пані  Наталія Шевченко
Тіло чоловіче, середнього віку  Олександр ВалюкАндрій ПономаренкоВіктор Семирозуменко
Керуючий  Володимир БродськийОлег Комаров
Офіціант  Сергій ОзірянийВіктор СемирозуменкоЮрій Яковлєв
Покоївка  Ірина БучкоТетяна Остапенко

Коментарі:

Ирина
03.12.2014
Продам 3 билета на 14.12.14. Партер 13 ряд,места: 16,17,18.
Купили на подарок, но возникли проблемы со здоровьем, не могут пойти.
Цена 1 билета-100грн
(066)7217376
14.11.2014
Куплю два билета в партер на 23 ноября! slushaju@gmail.com
24.10.2014
Может кому надо 2 билета на 26 октября. Очень жаль, но пойти не можем. Начало в 12,00. Ряд 5 места 10,11. Цена билета - 210 грн (всего 420). Спектакль - один из лучших!! Хотели пойти второй раз. Нажаль, не получается((( тел:228-00-55 спросить Татьяну
07.10.2014
на 8/10/14 есть партер 2 места
Елена
05.10.2014
КУПЛЮ 6 хороших билетов (желательно первый ряд)!!! Очень нужно!! Кто может продать, звоните по номеру 097 87 22 888
30.09.2014
Срочно нужны 4 билета на 8-е октября на Пигдена в партер.
Может есть у кого лишний билетик))))
08.03.2014
Спасибо за такое удовольствие.
Наконец-то я его посетил. Я столько лет собирался его посетить и наконец-то увидел его.
Мне очень понравилось. Это действительно великолепный спектакль! Советую всем!
Браво артистами! Браво Наталье Шевченко! Вы были непревзойденны!
Спасибо Вам всем! Спасибо Михаилу Юрьевичу, что он держит театр "на высоте", не смотря на такое тяжёлое время в стране.
И ещё...
Когда ты в хороший, солнечный день идёшь на такой спектакль, а потом вручаешь цветы любимо актрисе, это нечто... Что бы Вы не говорили, а это не сравнимо ни с чем!
Ваш театр поднял меня из депрессии. Подарил мне хорошее настроение. Я люблю тебя, Русская драма! Я говорил уже и ещё раз скажу, что люблю весь коллектив вашего театра, артисты за то, что Вы стараетесь для нас, зрителей.
С уважением! Юрий.


Татьяна
21.01.2014
Была на спектакле 19.01.2014. Спектакль прекрасный, артисты играли замечетельно !!! Смеялась от души. Пойдите, не пожалеете!!!!
Марина
20.01.2014
Согласна с Виторио, для меня этот спектакль - тихий ужас и розовый кошмар. Смотрела давно, остались воспоминания о том, что на сцене происходит какой-то абсурд, совсем не смешной, одна бесконечная беготня по сцене многочисленных героев, КОТОРЫЕ ВСЕ ВРЕМЯ ПРЯЧУТСЯ ДРУГ ОТ ДРУГА. И ВСЕ. МУЖЧИН ХОТЬ ФИГУРА ИРИНЫ НОВАК ПОРАДУЕТ, И ЖЕНЩИНАМ, ПОХОЖЕ ПРИДЕТСЯ ТОЖЕ ЭТОМУ РАДОВАТЬСЯ, БОЛЬШЕ ПРОСТО НЕЧЕМУ. ДЛЯ МЕНЯ В ЭТОМ СПЕКТАКЛЕ СЮЖЕТА КАК ТАКОВОГО НЕТ. ДАЖЕ В "ЖЕНАТОМ ТАКСИСТЕ" ЕСТЬ КАКАЯ-ТО ИСТОРИЯ, КОМИЧНОСТЬ, ЮМОР, ПУСТЬ И ТОПОРНЫЙ, НО ЗДЕСЬ... "ТАКСИСТ" ПО СРАВНЕНИЮ С ЭТИМ СПЕКТАКЛЕМ КАЖЕТСЯ ШЕДЕВРОМ, И ЭТО УЧИТЫВАЯ ТО, ЧТО Я И ОТ НЕГО ДАЛЕКО НЕ В ВОСТОРГЕ. ДАЖЕ КАШЛИКОВ ЗДЕСЬ САМ НА СЕБЯ НЕ ПОХОЖ. БОЖЕ МЕНЯ УПАСИ ИСПЫТЫВАТЬ ВОСТОРГ ОТ ПОДОБНЫХ СПЕКТАКЛЕЙ!
08.01.2014
!!!! СРОЧНО !!!! Пропадают два билета на 8 января. Партер, ряд 5, места 8,9. Отличные места. Отдам по 200 грн. Мой тел. 0672200064.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up