№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)

Рей Куні
Кирило Кашліков, Ірина НовакКирило Кашліков, Наталія ШевченкоНаталія КудряКирило Кашліков, Ольга КогутКирило Кашліков, Ольга Когут, Сергій ОзірянийЮрій ДякВолодимир Бродський, Олег ЗамятінОлег Замятін, Кирило КашліковНаталія Кудря, Станіслав МосквінОлег Замятін, Кирило Кашліков, Наталія КудряКирило Кашліков, Ірина НовакОлег Замятін, Кирило Кашліков, Віктор СемирозуменкоОлег Замятін, Олег Комаров
Рекомендований вік до перегляду

Комедія наших днів на 2 дії.
Тривалість 2 год. 30 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 27 квітня 2002 року

Замовлення квитків

13 січня, понеділок
19:00

Режисер-постановник – Ірина Барковська
Художник-постановник – Олена Корчина

Композитор – Віта Шпаковська
Балетмейстер – Алла Рубіна
Асистент режисера – Ольга Гаврилюк
Переклад з английскої – Михайло Мішин

     Такої міжнародно-смішної п'єси не було вже давно. Навіть важко собі уявити, що завжди надто стримані, мешканці туманного Альбіону можуть так сміятися, та ще й над самими собою. І все ж ця п'єса була удостоєна премії Лоуренса Олів'є як краща англійська комедія 1991 року, і уже протягом десяти років не покидає сцени у всьому світі. У Москві, наприклад, на виставу МХАТу, поставлену за цією п'єсою, квитків годі дістати. І ось – вона в Києві. Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє виставу, поставлену за цією п'єсою.
     Зустрічайте! ..
    № 13 ("Шалена ніч, або одруження Пігдена") Рея Куні – це комедія ситуацій, що давно полюбилася глядачам, але від цього не стала менш захоплива та весела, адже ніколи не знаєш, який черговий сюрприз підкине героям доля.
Здавалося б, цілком невинна інтрижка між помічником прем'єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство. Головне, не допустити, щоб усе таємне раптом стало явним, тим паче, що ніхто з присутніх у цьому не зацікавлений. І тому головною дійовою особою повинен стати той, хто найшвидше знаходить несподівані рішення і вміє викрутитися з будь-якої ситуації. Такою людиною несподівано для всіх і, насамперед, для самого себе стає Джордж Пігден, секретар помічника прем'єр-міністра. У кого тільки йому не довелося перевтілитися в цю безконечно довгу ніч: і у молодого чоловіка чужої дружини, і у спокусника старої діви; водночас його обіцяв убити збезчещений чоловік, і на нього влаштували полювання невдоволені жінки. Окрім того, йому всю ніч довелося вовтузитися із закляклим трупом колишнього детектива, затиснутого віконною рамою, трупом, який згодом ... але не будемо розкривати інтригу.
     І це ще не все ... Події розвиваються із такою швидкістю, що аж дух перехоплює. Феєричність дії, несподівані повороти в сюжеті, смішні витівки і репліки – все це створює атмосферу веселощів і, в результаті, – чудовий настрій. Адже так важливо вміти сміятися над собою, над своїми вадами і пам'ятати, що брехня на благо – все одно є брехнею, а зрада, як її не називай, однаково – зрада, а №13 тут і геть ні при чім.

Дійові особи та виконавці:

Ричард Віллі, помічник прем’єр-міністра  Олег Замятін
Джордж Пігден, секретар помічника прем’єр-міністра  Кирило Кашліков
Памела, дружина помічника прем’єр-міністра  Ольга КогутНаталія Кудря
Джейн Ворзінгтон, секретарка  Ірина Новак
Ронні, чоловік секретарки  Юрій ДякСтаніслав МосквінВолодимир Ращук
Гледіс, пані  Наталія Шевченко
Тіло чоловіче, середнього віку  Олександр ВалюкАндрій ПономаренкоВіктор Семирозуменко
Керуючий  Володимир БродськийОлег Комаров
Офіціант  Сергій ОзірянийВіктор СемирозуменкоЮрій Яковлєв
Покоївка  Ірина БучкоТетяна Остапенко

Коментарі:

Без імені
12.01.2016
5 раз ходила еще сто раз пойду.Честно говоря без Кирилла Кашликова это спектакль не представляю.Как для него было прописана эта роль.Желаю ему еще много интерессных спектаклей и благодарных зрителей.О комедии скажу что это веселая позитивная комедия.Куча прекрасных впечатлений.Никакое кино не сравнится с эмоциями после этой комедии.
Без імені
08.01.2016
Не люблю комедии положений, этим все сказано. И то, что такие спектакли пользуются у наших зрителей огромной популярностью, на мой взгляд, не есть хорошо.
27.11.2015
Большое спасибо за билеты добрым людям! А так же, спасибо большое человеку, который позвонил и предложил забрать билеты на кассе! Мир не без добрых людей :)
19.11.2015
Була на виставі 18.11.2015. Це щось неймовірне! Легка, весела комедія. Гра акторів фантастична! Всі артисти - молодці, прекрасно зіграли, за що їм низький уклін і спасибі.
тамара
06.11.2015
Потрясающий, сильный спектакль со смыслом. Много смешных и трогательных моментов. Игра актеров прекрасна, особенно Олег Замятин, Кирилл Кашликов такой талант! Смотреть обязательно!
22.10.2015
Люблю этот спектакль, хороший. Пигден в Исполнении Кашликова - прелесть! :) Олег Замятин великолепен и секретарша тоже.
Но метрдотеля с портье я бы задушила! :))) Все нервы вымотали героям и зрителям.
Очень насыщенный спектакль, не для слабонервных :)
13.07.2015
Олег Васильевич роль УПРАВЛЯЮЩЕГО подана Вами очень достоверно! Да хранит Вас Бог! Дай Бог Вам здоровья, сил и вдохновения, чтоб радовать нас зрителей своей творческой индивидуальностью. Спасибо Вам за роли в театральных работах и в фильмах. Благодарим программы на радио и телевидении, за книги а также за педагогическую деятельность! БРАВО!!!
Богдан
20.06.2015
Надзвичайно!!!
Що сам спектакль цікавий, непередбачуваний і дуже веселий, що гра акторів фантастична!!!
Усім рекомендую - нізащо не пошкодуєте!!! Позитивні враження ґарантовані!!!
P.S. Це були мої перші відвідини театру. Після такої вистави - однозначно не останні! Велика подяка служителям Мельпомени!!!
29.05.2015
Мечта сбылась! Была на спектакле 27.05.2015. Порадовали! Легкая, веселая комедия положений, без пошлости. Все артисты - умнички, "на пять баллов", прекрасно сыграли, за что им низкий поклон и мое зрительское огромное СПАСИБО и аплодисменты! Конечно же, у меня есть в этом спектакле свои фавориты, но их имен называть не буду, чтобы не умалить игру других. Словом - БРАВО-БРАВО-БРАВО!
К моему большому сожалению, не всем понравилось (из подслушанного в ложе). Дамы, видимо с ну очччень изысканным вкусом, сказали, что спектакль "так себе", не для такой академической сцены и т.д. и т.д. Хотя, извините за грубость, ржали все два действия! А мне спектакль понравился ОЧЕНЬ! Просто он не для снобов.
Однозначно, буду рекомендовать всем своим друзьям-знакомым, и обязательно схожу еще!
27.05.2015
Куплю два билета на 27.05.2015 на постановку №13
elya90producer@mail.ru

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up