№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)

Рей Куні
Кирило Кашліков, Ірина НовакКирило Кашліков, Наталія ШевченкоНаталія КудряКирило Кашліков, Ольга КогутКирило Кашліков, Ольга Когут, Сергій ОзірянийЮрій ДякВолодимир Бродський, Олег ЗамятінОлег Замятін, Кирило КашліковНаталія Кудря, Станіслав МосквінОлег Замятін, Кирило Кашліков, Наталія КудряКирило Кашліков, Ірина НовакОлег Замятін, Кирило Кашліков, Віктор СемирозуменкоОлег Замятін, Олег Комаров
Рекомендований вік до перегляду

Комедія наших днів на 2 дії.
Тривалість 2 год. 30 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 27 квітня 2002 року

Замовлення квитків

13 січня, понеділок
19:00

Режисер-постановник – Ірина Барковська
Художник-постановник – Олена Корчина

Композитор – Віта Шпаковська
Балетмейстер – Алла Рубіна
Асистент режисера – Ольга Гаврилюк
Переклад з английскої – Михайло Мішин

     Такої міжнародно-смішної п'єси не було вже давно. Навіть важко собі уявити, що завжди надто стримані, мешканці туманного Альбіону можуть так сміятися, та ще й над самими собою. І все ж ця п'єса була удостоєна премії Лоуренса Олів'є як краща англійська комедія 1991 року, і уже протягом десяти років не покидає сцени у всьому світі. У Москві, наприклад, на виставу МХАТу, поставлену за цією п'єсою, квитків годі дістати. І ось – вона в Києві. Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє виставу, поставлену за цією п'єсою.
     Зустрічайте! ..
    № 13 ("Шалена ніч, або одруження Пігдена") Рея Куні – це комедія ситуацій, що давно полюбилася глядачам, але від цього не стала менш захоплива та весела, адже ніколи не знаєш, який черговий сюрприз підкине героям доля.
Здавалося б, цілком невинна інтрижка між помічником прем'єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство. Головне, не допустити, щоб усе таємне раптом стало явним, тим паче, що ніхто з присутніх у цьому не зацікавлений. І тому головною дійовою особою повинен стати той, хто найшвидше знаходить несподівані рішення і вміє викрутитися з будь-якої ситуації. Такою людиною несподівано для всіх і, насамперед, для самого себе стає Джордж Пігден, секретар помічника прем'єр-міністра. У кого тільки йому не довелося перевтілитися в цю безконечно довгу ніч: і у молодого чоловіка чужої дружини, і у спокусника старої діви; водночас його обіцяв убити збезчещений чоловік, і на нього влаштували полювання невдоволені жінки. Окрім того, йому всю ніч довелося вовтузитися із закляклим трупом колишнього детектива, затиснутого віконною рамою, трупом, який згодом ... але не будемо розкривати інтригу.
     І це ще не все ... Події розвиваються із такою швидкістю, що аж дух перехоплює. Феєричність дії, несподівані повороти в сюжеті, смішні витівки і репліки – все це створює атмосферу веселощів і, в результаті, – чудовий настрій. Адже так важливо вміти сміятися над собою, над своїми вадами і пам'ятати, що брехня на благо – все одно є брехнею, а зрада, як її не називай, однаково – зрада, а №13 тут і геть ні при чім.

Дійові особи та виконавці:

Ричард Віллі, помічник прем’єр-міністра  Олег Замятін
Джордж Пігден, секретар помічника прем’єр-міністра  Кирило Кашліков
Памела, дружина помічника прем’єр-міністра  Ольга КогутНаталія Кудря
Джейн Ворзінгтон, секретарка  Ірина Новак
Ронні, чоловік секретарки  Юрій ДякСтаніслав МосквінВолодимир Ращук
Гледіс, пані  Наталія Шевченко
Тіло чоловіче, середнього віку  Олександр ВалюкАндрій ПономаренкоВіктор Семирозуменко
Керуючий  Володимир БродськийОлег Комаров
Офіціант  Сергій ОзірянийВіктор СемирозуменкоЮрій Яковлєв
Покоївка  Ірина БучкоТетяна Остапенко

Коментарі:

26.11.2016
Продам. 2 билета на 27.11.2016. 6й бенуар.
maria_zez@ukr.net
Юрий
23.10.2016
Смотрится на одном дыхании. Интриги и полная непредсказуемость. Сюжет отпадный и конечно же работа актёрского состава. Позитив гарантирован надолго!
12.07.2016
10.07.16 посмотрела этот спектакль уж не знаю в который раз (привела подруг). Восторг-восторг! Любови Тищенко в роли секретарши - мое восхищение! Кириллу Кашликову в роли Пигдена - брависсимо! И все актеры просто МОЛОДЦЫ! Зал был в полном восторге. Люблю вас всех! Спасибо.
Без імені
21.06.2016
Я давно так не смеялась! Очень советую всем, кто хочет приятно провести время и получить заряд позитива!
Оксана
21.06.2016
Посмотрели вчера этот чудесный спектакль!Получили море удовольствия, в полном восторге и впечатлении! Спасибо огромное артистам! Браво!!! успеха и процветания вам!)
11.06.2016
10 июня 2016г. посетили этот спектакль. от спектакля получили море удовольствия. очень хорошая постановка. отличная игра актеров. всем рекомендую!!! но купленные нами места белъэтаж правая сторона,1ряд,1-3 место ЭТО УЖАСССС! УВ.АДМИНИСТРАЦИЯ ЗАЛА ПОДСКАЖИТЕ КУДА ДЕВАТЬ НОГИ КОГДА СИДИШЬ ??? И КАК ВООБЩЕ ТАМ МОЖНО СИДЕТЬ ,ЕСЛИ КРЕСЛО ДО КОНЦА НЕ РАСКЛАДЫВАЕТСЯ (мешают ноги). ПРИМИТЕ МЕРЫ!!!!!!!!!!!!!! P.S.Спасибо сотрудникам за то что пересадили на другие свободные места .
10.06.2016
Были с подругой на этом спектакле. Очень хорошая комедия положений!!! Конечно же значительно проигрывает "Таксисту". но мы тоже насмеялись вдоволь! Особенно на второй части!!! Весь спектакль держится на Замятине и Кашликове, гениальные актеры. Спасибо Вам большое за море позитива и улыбок)
Без імені
12.05.2016
Олег Васильевич Комаров(исполнитель роли Управляющего)Образ исполнен мастерски Эмоционально,душевно,великолепно ! Браво! Браво! Браво!
Галина
08.04.2016
Уже даже не знаю, сколько раз была на этом спектакле, но ещё обязательно пойду.Спасибо большое всем актёрам и главных ролей и ....тело ... Море позитива и прекрасного настроения !!!!!!!!?
Наталья
08.02.2016
Подскажите, если возможно, что за спектакль шел 13.01? Интересуеюст с целью понять на что пойти. Спасибо заранее за ваши ответы.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up