№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)

Рей Куні
Кирило Кашліков, Ірина НовакКирило Кашліков, Наталія ШевченкоНаталія КудряКирило Кашліков, Ольга КогутКирило Кашліков, Ольга Когут, Сергій ОзірянийЮрій ДякВолодимир Бродський, Олег ЗамятінОлег Замятін, Кирило КашліковНаталія Кудря, Станіслав МосквінОлег Замятін, Кирило Кашліков, Наталія КудряКирило Кашліков, Ірина НовакОлег Замятін, Кирило Кашліков, Віктор СемирозуменкоОлег Замятін, Олег Комаров
Рекомендований вік до перегляду

Комедія наших днів на 2 дії.
Тривалість 2 год. 30 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 27 квітня 2002 року

Замовлення квитків

13 січня, понеділок
19:00

Режисер-постановник – Ірина Барковська
Художник-постановник – Олена Корчина

Композитор – Віта Шпаковська
Балетмейстер – Алла Рубіна
Асистент режисера – Ольга Гаврилюк
Переклад з английскої – Михайло Мішин

     Такої міжнародно-смішної п'єси не було вже давно. Навіть важко собі уявити, що завжди надто стримані, мешканці туманного Альбіону можуть так сміятися, та ще й над самими собою. І все ж ця п'єса була удостоєна премії Лоуренса Олів'є як краща англійська комедія 1991 року, і уже протягом десяти років не покидає сцени у всьому світі. У Москві, наприклад, на виставу МХАТу, поставлену за цією п'єсою, квитків годі дістати. І ось – вона в Києві. Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє виставу, поставлену за цією п'єсою.
     Зустрічайте! ..
    № 13 ("Шалена ніч, або одруження Пігдена") Рея Куні – це комедія ситуацій, що давно полюбилася глядачам, але від цього не стала менш захоплива та весела, адже ніколи не знаєш, який черговий сюрприз підкине героям доля.
Здавалося б, цілком невинна інтрижка між помічником прем'єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство. Головне, не допустити, щоб усе таємне раптом стало явним, тим паче, що ніхто з присутніх у цьому не зацікавлений. І тому головною дійовою особою повинен стати той, хто найшвидше знаходить несподівані рішення і вміє викрутитися з будь-якої ситуації. Такою людиною несподівано для всіх і, насамперед, для самого себе стає Джордж Пігден, секретар помічника прем'єр-міністра. У кого тільки йому не довелося перевтілитися в цю безконечно довгу ніч: і у молодого чоловіка чужої дружини, і у спокусника старої діви; водночас його обіцяв убити збезчещений чоловік, і на нього влаштували полювання невдоволені жінки. Окрім того, йому всю ніч довелося вовтузитися із закляклим трупом колишнього детектива, затиснутого віконною рамою, трупом, який згодом ... але не будемо розкривати інтригу.
     І це ще не все ... Події розвиваються із такою швидкістю, що аж дух перехоплює. Феєричність дії, несподівані повороти в сюжеті, смішні витівки і репліки – все це створює атмосферу веселощів і, в результаті, – чудовий настрій. Адже так важливо вміти сміятися над собою, над своїми вадами і пам'ятати, що брехня на благо – все одно є брехнею, а зрада, як її не називай, однаково – зрада, а №13 тут і геть ні при чім.

Дійові особи та виконавці:

Ричард Віллі, помічник прем’єр-міністра  Олег Замятін
Джордж Пігден, секретар помічника прем’єр-міністра  Кирило Кашліков
Памела, дружина помічника прем’єр-міністра  Ольга КогутНаталія Кудря
Джейн Ворзінгтон, секретарка  Ірина Новак
Ронні, чоловік секретарки  Юрій ДякСтаніслав МосквінВолодимир Ращук
Гледіс, пані  Наталія Шевченко
Тіло чоловіче, середнього віку  Олександр ВалюкАндрій ПономаренкоВіктор Семирозуменко
Керуючий  Володимир БродськийОлег Комаров
Офіціант  Сергій ОзірянийВіктор СемирозуменкоЮрій Яковлєв
Покоївка  Ірина БучкоТетяна Остапенко

Коментарі:

Администратор
01.10.2018
Доброго дня, Ксенію!
Інформація щодо продажу квитків на 17.10 буде залежати від планових ремонтних робіт у великій залі, що зараз плануються. Слідкуйте за репертуаром.
Ксeнія
01.10.2018
Добрий день. А коли будуть у продажі квитки на 17.10?
27.07.2018
Как провести вечер среды? Казалось бы, для молодого поколения "тех, кому нет 30-ти" выбор очевиден - тусовка с друзьями в кафе, поход в ночной клуб и т.п. веселье. Но, поверьте, мне - девушке "немного за 30" - гораздо веселее его провести в компании друзей, прийдя на спектакль "№13 ("Безумная ночь, или Женитьба Пигдена").
Мало того, я уверена, что данный спектакль понравиться каждому, вне зависимости от возраста и пола.
Смешной, абсурдный, яркий и невероятно драйвовый и захватывающий - эмоции, которые обычно возникают у зрителя при просмотре кино. Но кто бы мог подумать, что эти же эмоции может вызвать спектакль!
Огромное спасибо актерам за невероятную и профессиональную игру, за безошибочное попадание в образы героев! Бог свидетель - я давно еще так не смеялась! Браво!
Без імені
26.07.2018
Спасибо вам дорогие и любимые актеры за вчерашний спектакль!!! Вы вчера были восхитительны все без исключения. Каждый проживал вчера именно свою роль. Я получила море удовольствия, 2,5 часа смеха, радости и хорошего настроения. Это было приятное закрытие для меня этого театрального сезона. И еще с большим удовольствием жду уже следующего!!! Так не хотелось, чтобы спектакль заканчивался. Кирилл Григорьевич БРАВО вам!!! Не видела до этого спектаклей с вашим участием, но влюбилась в вашу игру с первого взгляда. До скорой встречи!!!
26.07.2018
Хорошая комедия. Была на этом спектакле уже 3 раза. Не надоедает. ))) Вчера ходили большой компанией, всем очень понравилось. Постановка, декорации, игра актёров... всё замечательно! Помимо главных героев, хотелось бы отметить Ольгу Когут в роли жены помощника премьер-министра и Юрия Яковлева в роли официанта. Они вчера просто взрывали зал. Молодцы и браво-браво-браво! ))
09.07.2018
Не понимаю, откуда берутся негативные отзывы. Они необъективны. Не ведитесь.
Спектакль похож на "Сімейну вечерю" и "Занадто одруженого таксиста". Так как я посмотрела много комедийных фильмов и сериалов, некоторые шутки были плоскими, но это не повлияло на впечатление от всего спектакля. "Шалена ніч..." не для скептиков, а для романтиков. Во втором акте присутствуют нелогичные поступки персонажей, но на это можно закрыть глаза, если вы не требуете от спектакля чего-то грандиозного. В общем, было весело. Хорошее настроение на весь вечер!
08.07.2018
Остались очень недовольны и разочарованы! Не смогли досидеть даже до антракта, скучно, не смешно и действительно очень примитивно. Уже второй раз приходиться уходить со спектакля в вашем театре. Так как именно у этого творения самый хороший рейтинг, то думала, что точно не прогадаю, но увы. Стало даже грустно от понимания того, что такой примитивный сюжет настолько привлекает и нравиться людям. Плюс ко всему, в зале была так душно, что голова кругом шла. К сожалению, зря потраченные деньги и время!
Без імені
07.01.2018
Восхищены исполнением роли Управляющего Комаров О.В. речь,тембр,голос, интонация манеры, жесты - великолепно, превосходно, неповторимо!!! Браво!!!
Без імені
03.01.2018
Разочарована. Спектакль не понравился : пошло , скучно, примитивно. Очень печально, что такой спектакль пользуется большой популярностью у зрителей...
Адміністратор
04.12.2017
Спектакль на русском языке.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up