№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)

Рей Куні
Кирило Кашліков, Ірина НовакКирило Кашліков, Наталія ШевченкоНаталія КудряКирило Кашліков, Ольга КогутКирило Кашліков, Ольга Когут, Сергій ОзірянийЮрій ДякВолодимир Бродський, Олег ЗамятінОлег Замятін, Кирило КашліковНаталія Кудря, Станіслав МосквінОлег Замятін, Кирило Кашліков, Наталія КудряКирило Кашліков, Ірина НовакОлег Замятін, Кирило Кашліков, Віктор СемирозуменкоОлег Замятін, Олег Комаров
Рекомендований вік до перегляду

Комедія наших днів на 2 дії.
Тривалість 2 год. 30 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 27 квітня 2002 року

Замовлення квитків

13 січня, понеділок
19:00

Режисер-постановник – Ірина Барковська
Художник-постановник – Олена Корчина

Композитор – Віта Шпаковська
Балетмейстер – Алла Рубіна
Асистент режисера – Ольга Гаврилюк
Переклад з английскої – Михайло Мішин

     Такої міжнародно-смішної п'єси не було вже давно. Навіть важко собі уявити, що завжди надто стримані, мешканці туманного Альбіону можуть так сміятися, та ще й над самими собою. І все ж ця п'єса була удостоєна премії Лоуренса Олів'є як краща англійська комедія 1991 року, і уже протягом десяти років не покидає сцени у всьому світі. У Москві, наприклад, на виставу МХАТу, поставлену за цією п'єсою, квитків годі дістати. І ось – вона в Києві. Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє виставу, поставлену за цією п'єсою.
     Зустрічайте! ..
    № 13 ("Шалена ніч, або одруження Пігдена") Рея Куні – це комедія ситуацій, що давно полюбилася глядачам, але від цього не стала менш захоплива та весела, адже ніколи не знаєш, який черговий сюрприз підкине героям доля.
Здавалося б, цілком невинна інтрижка між помічником прем'єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство. Головне, не допустити, щоб усе таємне раптом стало явним, тим паче, що ніхто з присутніх у цьому не зацікавлений. І тому головною дійовою особою повинен стати той, хто найшвидше знаходить несподівані рішення і вміє викрутитися з будь-якої ситуації. Такою людиною несподівано для всіх і, насамперед, для самого себе стає Джордж Пігден, секретар помічника прем'єр-міністра. У кого тільки йому не довелося перевтілитися в цю безконечно довгу ніч: і у молодого чоловіка чужої дружини, і у спокусника старої діви; водночас його обіцяв убити збезчещений чоловік, і на нього влаштували полювання невдоволені жінки. Окрім того, йому всю ніч довелося вовтузитися із закляклим трупом колишнього детектива, затиснутого віконною рамою, трупом, який згодом ... але не будемо розкривати інтригу.
     І це ще не все ... Події розвиваються із такою швидкістю, що аж дух перехоплює. Феєричність дії, несподівані повороти в сюжеті, смішні витівки і репліки – все це створює атмосферу веселощів і, в результаті, – чудовий настрій. Адже так важливо вміти сміятися над собою, над своїми вадами і пам'ятати, що брехня на благо – все одно є брехнею, а зрада, як її не називай, однаково – зрада, а №13 тут і геть ні при чім.

Дійові особи та виконавці:

Ричард Віллі, помічник прем’єр-міністра  Олег Замятін
Джордж Пігден, секретар помічника прем’єр-міністра  Кирило Кашліков
Памела, дружина помічника прем’єр-міністра  Ольга Когут 13.1  Наталія Кудря
Джейн Ворзінгтон, секретарка  Ірина Новак
Ронні, чоловік секретарки  Юрій ДякСтаніслав МосквінВолодимир Ращук 13.1 
Гледіс, пані  Наталія Шевченко
Тіло чоловіче, середнього віку  Олександр Валюк 13.1  Андрій ПономаренкоВіктор Семирозуменко
Керуючий  Володимир БродськийОлег Комаров 13.1 
Офіціант  Сергій ОзірянийВіктор Семирозуменко 13.1  Юрій Яковлєв
Покоївка  Ірина Бучко 13.1  Тетяна Остапенко

Коментарі:

Без імені
17.06.2010
Смотрела вчера этот спектакль.Он просто потрясающий! Нет слов передать свой восторг от него, получили море удовольствия и положительных эмоций!Зал просто лежал от хохота,не понимаю некоторых комментариев здесь,что спектакль затянутый и юмора мало..Спектакль отличный!На сегодняшний день пересмотрела около 80 процентов спектаклей в театре,и этот один из самых любимых.Обязательно пойду на него и не раз.И ,конечно, Кашликов и Кудря просто неотразимы в этом спектакле!
Виктория Михайловна
01.06.2010
Всем добрый вечер!
Решила немного написать о своих впечатлениях. Сегодня, 01/06/2010, была на этом спектакле. Что могу сказать? Я получила массу положительных эмоций! Все играли очень живо и было видно, что все актёры стараются! Но, всё же Кириллу Кашликову и Наталье Кудре за талант нужно "выписать" отдельную премию)))) Браво! Так держать!
И ещё...ТЕАТР ИМ. ЛЕСИ УКРАИНКИ - МОЙ ЛЮБИМЫЙ ТЕАТР В КИЕВЕ!
Алена
15.04.2010
Сегодня была на этом замечательном спектакле. Вообще я минимум 2 раза в месяц в театры хожу...но такого потрясения давно не испытывала. Это нечто! Если вначале я смеялась, в середине был смех сковь слезы, то во второй части у меня началась просто истерика и я уже плакала, так как сил смеяться просто не было. Это комедия на грани фола, когда зритель сходит с ума вместе с актерами. Их игра потрясающа, сюжет - нереален. Огромнейшее спасибо актерам, честь и хвала.
Она же.. МатильДА
29.03.2010
П.С. "Чудесен" был и мужчина, который даже не аутдорно, "загнал" мне билеты стоимостью 30грн - за 100.Я не против поддерживать "высокое" и очень даже "за", но было бы неплохо разницу с каждого билета перечислять на зарплатные карточки артистов или улучшение театрального реквизита.В общем, такой спекулятивный, классический утилитаризм минимизирует катарсис.


МатильДА
28.03.2010
Перед тем, как пойти в театр, прочитала отзывы. Немного скептически отнеслась к одам Кашликову и в принципе шла туда, помимо того что субботний вечер и нужно себя как-то развлечь, еще и посмотреть игру Его.. Кашликова..)Весь вечер не сводила с него глаз, он крут) Да, есть люди, которые притягивают внимание к себе не только из-за хорошей актерской работы, но и по каким-то алхимически - харизматическим особенностям. Браво! Касательно спектакля, не будь Кашликова - я осталась бы разочарована..
Наталья
24.03.2010
Добрый день!
Я хочу выразить ВОСТОРГ от спектакля №13!!!
Ходили на него 8 марта! Самый лучший подарок в этот день!!!
Замечательный спектакль!у меня просто от восхищения нет слов! Актерам - БРАВО!БРАВО! БРАВо!!!
Fresia
13.03.2010
Коля, я с Вами не согласна.
Выводы можно сделать и самому. И вообще у Рея Куни стандартны такие финалы.
Что касается игры Никитина, он хорошо играет, но Кирилл - ЛУЧШИЙ!!!
Кирилл Кашликов - великолепный актер, и то, как он перевоплощается в Пигдена - просто невероятно!
Спасибо огромное за такую потрясающую игру, Вам Кирилл.
Без імені
26.02.2010
Отдельно хочу отметить игру таких актеров: Кирилла Кашликова в роли Пигдена, Владимира Бродского в роли управляющео гостницей, Сергея Озиряного в роли официанта. ТАЛАНТЫ!!!!!!!
Оля
26.02.2010
Слышала хорошие отзывы о спектакле, но когда на него попала, то сюжет и постановка разочаровали. Сюжет построен на освещении человеческих страстей, но слабость спектакля, с моей точки зрения, заключается в отсутствии выделенной части с подведением моральных итогов. Юмор не острый, постановка затянута.
Без імені
22.02.2010
СПАСИБО ЗА ПОТРЯСАЮЩИЙ, ИСКРОМЕТНЫЙ СПЕКТАКЛЬ!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up