№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)

Рей Куні
Кирило Кашліков, Ірина НовакКирило Кашліков, Наталія ШевченкоНаталія КудряКирило Кашліков, Ольга КогутКирило Кашліков, Ольга Когут, Сергій ОзірянийЮрій ДякВолодимир Бродський, Олег ЗамятінОлег Замятін, Кирило КашліковНаталія Кудря, Станіслав МосквінОлег Замятін, Кирило Кашліков, Наталія КудряКирило Кашліков, Ірина НовакОлег Замятін, Кирило Кашліков, Віктор СемирозуменкоОлег Замятін, Олег Комаров
Рекомендований вік до перегляду

Комедія наших днів на 2 дії.
Тривалість 2 год. 30 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 27 квітня 2002 року

Замовлення квитків

13 січня, понеділок
19:00

Режисер-постановник – Ірина Барковська
Художник-постановник – Олена Корчина

Композитор – Віта Шпаковська
Балетмейстер – Алла Рубіна
Асистент режисера – Ольга Гаврилюк
Переклад з английскої – Михайло Мішин

     Такої міжнародно-смішної п'єси не було вже давно. Навіть важко собі уявити, що завжди надто стримані, мешканці туманного Альбіону можуть так сміятися, та ще й над самими собою. І все ж ця п'єса була удостоєна премії Лоуренса Олів'є як краща англійська комедія 1991 року, і уже протягом десяти років не покидає сцени у всьому світі. У Москві, наприклад, на виставу МХАТу, поставлену за цією п'єсою, квитків годі дістати. І ось – вона в Києві. Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє виставу, поставлену за цією п'єсою.
     Зустрічайте! ..
    № 13 ("Шалена ніч, або одруження Пігдена") Рея Куні – це комедія ситуацій, що давно полюбилася глядачам, але від цього не стала менш захоплива та весела, адже ніколи не знаєш, який черговий сюрприз підкине героям доля.
Здавалося б, цілком невинна інтрижка між помічником прем'єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство. Головне, не допустити, щоб усе таємне раптом стало явним, тим паче, що ніхто з присутніх у цьому не зацікавлений. І тому головною дійовою особою повинен стати той, хто найшвидше знаходить несподівані рішення і вміє викрутитися з будь-якої ситуації. Такою людиною несподівано для всіх і, насамперед, для самого себе стає Джордж Пігден, секретар помічника прем'єр-міністра. У кого тільки йому не довелося перевтілитися в цю безконечно довгу ніч: і у молодого чоловіка чужої дружини, і у спокусника старої діви; водночас його обіцяв убити збезчещений чоловік, і на нього влаштували полювання невдоволені жінки. Окрім того, йому всю ніч довелося вовтузитися із закляклим трупом колишнього детектива, затиснутого віконною рамою, трупом, який згодом ... але не будемо розкривати інтригу.
     І це ще не все ... Події розвиваються із такою швидкістю, що аж дух перехоплює. Феєричність дії, несподівані повороти в сюжеті, смішні витівки і репліки – все це створює атмосферу веселощів і, в результаті, – чудовий настрій. Адже так важливо вміти сміятися над собою, над своїми вадами і пам'ятати, що брехня на благо – все одно є брехнею, а зрада, як її не називай, однаково – зрада, а №13 тут і геть ні при чім.

Дійові особи та виконавці:

Ричард Віллі, помічник прем’єр-міністра  Олег Замятін
Джордж Пігден, секретар помічника прем’єр-міністра  Кирило Кашліков
Памела, дружина помічника прем’єр-міністра  Ольга Когут 13.1  Наталія Кудря
Джейн Ворзінгтон, секретарка  Ірина Новак
Ронні, чоловік секретарки  Юрій ДякСтаніслав МосквінВолодимир Ращук 13.1 
Гледіс, пані  Наталія Шевченко
Тіло чоловіче, середнього віку  Олександр Валюк 13.1  Андрій ПономаренкоВіктор Семирозуменко
Керуючий  Володимир БродськийОлег Комаров 13.1 
Офіціант  Сергій ОзірянийВіктор Семирозуменко 13.1  Юрій Яковлєв
Покоївка  Ірина Бучко 13.1  Тетяна Остапенко

Коментарі:

27.01.2012
прекрастный спектакль смотрела 15 раз
Без імені
31.10.2011
Полный восторг и у меня и у моего молодого человека! Всем советуем)
Варвара
01.10.2011
Полностью согласна с Вами! Спектакль не впечатлил, советую посмотреть фильм.
Алена
29.06.2011
Большое спасибо театру и актерам за чудесный спектакль. Я получила массу удовольствия и положительных эмоций на целую неделю. Всем очень рекомендую посмотреть "13".
Сеня
14.06.2011
Мне кажется из комедий это лучшее на сцене этого театра, советую всем! Кашликов-прекрасен(это я про игру)))
Наталья
27.04.2011
Спектакль потрясающий! Ходили на него несколько раз! Советуем всем !Остались в полном восторге от игры Кашликова! Кто хочет получить позитивные эмоции и хорошее настроение - это Ваш спектакль!
Оксана
07.03.2011
Ребята, идите- не пожалете!!!! Масса положительных эмоций,дикий восторг,отличное настроение-последствия спектакля.
Яна
04.02.2011
Да, если такой (простите никакой) спектакль вызывает ТАКИЕ восторги, ну это примерно как смеяться гомерическим хохотом, ели кто-то показал язык. Увы несложно угодить нашему зрителю.
Тарас
12.11.2010
10.11.2010 із вирішив дівчину запросити на дану постановку. Це в 2008році перший раз ходив на "№13". Тоді мені постановка сильно сподобалась. Я і знав, що цього разу, навіть якщо я її перегляну ще раз, не залишуся незадоволений. Саме так і сталося. Дівчині надзвичайно сподобалось. А я - знову сміявся і отримував масу позитиву від перегляду. Дуже позитивна комедія. Я ледь під стільцем не валявся. І особливо, оце ричання Пігдена, немов збудженого лева - "Рр-р-р-р-р-р-р....." в сценках із дружиною помічника прем"єр-міністра і з сестрою Фостер - просто доводило до сліз від сміху... Кирило - просто неперевершено грає цю роль.. Просто красунчик.. Браво!!!!
Без імені
24.06.2010
Вчера ходила на спектакль...))) Нет слов, как всегда потрясающе))) Смеялась как в первый раз, хотя смотрела уже 5-й и каждый раз открываю его для себя по-новому.Очень интересно наблюдать, как одна и та же шутка или ситуация обыгрываются с другой интонацией, чем в предыдущий раз. Ну а Кирилл, как всегда, бесподобен - БРАВО

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up