№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)

Рей Куні
Кирило Кашліков, Ірина НовакКирило Кашліков, Наталія ШевченкоНаталія КудряКирило Кашліков, Ольга КогутКирило Кашліков, Ольга Когут, Сергій ОзірянийЮрій ДякВолодимир Бродський, Олег ЗамятінОлег Замятін, Кирило КашліковНаталія Кудря, Станіслав МосквінОлег Замятін, Кирило Кашліков, Наталія КудряКирило Кашліков, Ірина НовакОлег Замятін, Кирило Кашліков, Віктор СемирозуменкоОлег Замятін, Олег Комаров
Рекомендований вік до перегляду

Комедія наших днів на 2 дії.
Тривалість 2 год. 30 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 27 квітня 2002 року

Замовлення квитків

13 січня, понеділок
19:00

Режисер-постановник – Ірина Барковська
Художник-постановник – Олена Корчина

Композитор – Віта Шпаковська
Балетмейстер – Алла Рубіна
Асистент режисера – Ольга Гаврилюк
Переклад з английскої – Михайло Мішин

     Такої міжнародно-смішної п'єси не було вже давно. Навіть важко собі уявити, що завжди надто стримані, мешканці туманного Альбіону можуть так сміятися, та ще й над самими собою. І все ж ця п'єса була удостоєна премії Лоуренса Олів'є як краща англійська комедія 1991 року, і уже протягом десяти років не покидає сцени у всьому світі. У Москві, наприклад, на виставу МХАТу, поставлену за цією п'єсою, квитків годі дістати. І ось – вона в Києві. Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє виставу, поставлену за цією п'єсою.
     Зустрічайте! ..
    № 13 ("Шалена ніч, або одруження Пігдена") Рея Куні – це комедія ситуацій, що давно полюбилася глядачам, але від цього не стала менш захоплива та весела, адже ніколи не знаєш, який черговий сюрприз підкине героям доля.
Здавалося б, цілком невинна інтрижка між помічником прем'єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство. Головне, не допустити, щоб усе таємне раптом стало явним, тим паче, що ніхто з присутніх у цьому не зацікавлений. І тому головною дійовою особою повинен стати той, хто найшвидше знаходить несподівані рішення і вміє викрутитися з будь-якої ситуації. Такою людиною несподівано для всіх і, насамперед, для самого себе стає Джордж Пігден, секретар помічника прем'єр-міністра. У кого тільки йому не довелося перевтілитися в цю безконечно довгу ніч: і у молодого чоловіка чужої дружини, і у спокусника старої діви; водночас його обіцяв убити збезчещений чоловік, і на нього влаштували полювання невдоволені жінки. Окрім того, йому всю ніч довелося вовтузитися із закляклим трупом колишнього детектива, затиснутого віконною рамою, трупом, який згодом ... але не будемо розкривати інтригу.
     І це ще не все ... Події розвиваються із такою швидкістю, що аж дух перехоплює. Феєричність дії, несподівані повороти в сюжеті, смішні витівки і репліки – все це створює атмосферу веселощів і, в результаті, – чудовий настрій. Адже так важливо вміти сміятися над собою, над своїми вадами і пам'ятати, що брехня на благо – все одно є брехнею, а зрада, як її не називай, однаково – зрада, а №13 тут і геть ні при чім.

Дійові особи та виконавці:

Ричард Віллі, помічник прем’єр-міністра  Олег Замятін
Джордж Пігден, секретар помічника прем’єр-міністра  Кирило Кашліков
Памела, дружина помічника прем’єр-міністра  Ольга КогутНаталія Кудря
Джейн Ворзінгтон, секретарка  Ірина Новак
Ронні, чоловік секретарки  Юрій ДякСтаніслав МосквінВолодимир Ращук
Гледіс, пані  Наталія Шевченко
Тіло чоловіче, середнього віку  Олександр ВалюкАндрій ПономаренкоВіктор Семирозуменко
Керуючий  Володимир БродськийОлег Комаров
Офіціант  Сергій ОзірянийВіктор СемирозуменкоЮрій Яковлєв
Покоївка  Ірина БучкоТетяна Остапенко

Коментарі:

26.03.2013
Подскажите пожалуйста где можно купить билеты за неделю до начала спектакля. А если это нереально, то подскажите как когда и где покупать билеты, чтобы взять хорошие места. Спасибо.
Наталія
25.02.2013
Просто немає слів,це дуже яскравий спектакль!Рекомендую усім подивитись.Актори прекрасні!
22.01.2013
Этот спектакль - из разряда "обязательно к просмотру"!
Чуть ли не лучшая из комедийных постановок театра... да что уж театра - города Киева!
Смотрел этот спектакль 3 раза (первый раз с женой, другие два - водил на него специально друзей и родственников из Москвы). Настроение улучшается даже просто от воспоминаний об этом спектакле - я от него в восторге!
16.12.2012
Спектакль легкий,веселый,игра актеров хороша.Особенно мне понравилась игра Олега Замятина)Театр очень хороший,наверное лучший в Киеве)
Таня
16.12.2012
Спектакль прекрасный,смотрела 17 раз,актеры играют классно,особенно Олег Замятин)Это самый крутой театр в Киеве,репертуар очень хороший,актеры молодцы)Спасибо за чудесную игру!
Ваш театр- мой любимый.Я очень люблю бывать в нем.Смотрела много спектаклей-все очень хорошее.Вчера удалось без особого труда купить билет на "№13",хотя до этого пару раз пыталась,но билетов не было.Была очень рада увидеть этот знаменитый спектакль-и первый раз за все время моих более-менее регулярных визитов,с трудом дождалась конца первого акта и ушла.Спектакль-хороший,и актеры играют как всегда замечательно-но уж больно он похож на другие спектакли:"Слишком счастливый отец","Слишком женатый таксист" и "Семейный ужин".Да и актеры почти одно и те же в этих спектаклях-хотя,повторюсь,играют-замечательно.Полистав раздел о трупе театра,увидела,как там много актеров, а в спектаклях играют одни и те же,но ведь остальные,наверное,не менее талантливые и было бы приятно видеть разных актеров и их игру.Творческих успехов и огромная благодарность за ваш труд!
12.03.2012
Были 9 марта на этом спектакле.После прочитанных мною комментариев,на крыльях летела в театр,соблазнив мужа и взрослую дочь,на такую редкую встречу с живым искусством.И вот - переполненный зал,гаснет свет, начинается действие...Первые 15 минут проходят еще в ожидании смеха (все-таки завязка),дальше - все скучнее и скучнее, проскакивает примитивный ситкомовский юмор, а потом все становиться неинтересным и предсказуемым.АКТЕРЫ ИГРАЮТ БЕЗ ВСЯКОГО ВООДУШЕВЛЕНИЯ(люди просто на работе и отколачивают после 8 марта свой хлеб).Игра хваленого Кашликова - уровеь "Интернов"(ну если кому-то нравиться эти кривляния,это дело вкуса).Единственному актеру я благодарна за хорошую игру - Олегу Комарову.Он - настоящий, ему веришь.Мне жаль,что у киевлян испортился вкус.Так что,как говориться в знаменитом фильме Казакова ,"искусство по-прежнему в большом долгу".Это было мое мнение, а каждый пусть судит сам.Актерам хотелось бы пожелать быть более искренними в своих ролях,одного мастерства недостаточно, иначе чем тогда будет отличаться бездарный ситком от театральной постановки.Удачи и вдохновения!
Аля
20.02.2012
пьеса потрясающая!!! ходили с друзьями несколько раз, получили массу удовольствия! теперь ещё на женатого таксиста надо сходить)))
Vitaliy
15.02.2012
Все, кто любит 95-квартал, полюбят и эту, с позволения сказать, пьесу. Она то может и пьеса но ей не место в театре русской драмы, ну или же мне там не место.
Это лучшее, лучшее, лучшее что можно посмотреть в киевских театрах!
Лучше номера 13 только слишком женатый таксист. А лучше Таксиста только Номер 13!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up