Шалена кров

Нуркан Ерпулат, Йенс Хілльє
Кирило ДанчукНаталія ШевченкоАнастасія Дерюгіна, Євген ХрамцовОлександр КрючковАнастасія Дерюгіна, Олександр КрючковВолодимир ФетісовКирило Данчук, Євген ХрамцовЄвген ХрамцовКирило Данчук, Анастасія Дерюгіна, Євген ХрамцовКирило НіколаєвЄлізавета Кузьмічова, Володимир ФетісовНаталія ШевченкоЄлізавета КузьмічоваКирило Ніколаєв, Наталія ШевченкоАнастасія ДерюгінаЄлізавета КузьмічоваАнастасія Дерюгіна, Олександр КрючковНаталія ШевченкоАнастасія Дерюгіна
Рекомендований вік до перегляду

Вистава без антракту.
Тривалість 1 год 40 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 18 квітня 2012 року

Замовлення квитків

30 січня, четвер
20:00

Переклад з німецької Алли Рибікової

Режисер - Алла Рибікова
Асистент режисера - Наталія Бурлака
Сценографія - Олексій Вакарчук
Костюми - Валентина Плавун
Музичний керівник проекту - Олександр Шимко
Звукорежисер - Алла Муравська

       П'єса створена авторами на основі фільму "La journée de la jupe" автора Jean-Paul Lilienfeld (Франція)

     Звичайна школа, можливо, десь у Берліні (або в густонаселеній Рурській області Німеччини), в одному з районів компактного проживання мігрантів і постмігрантів зі Сходу. Звичайний клас. Звичайний урок німецької літератури на тему "Твори Фрідріха Шиллера". Звичне тотальне незнання суті предмету - прикмета часу будь-якої звичайної школи в будь-якій країні, - на тлі поведінкової розбещеності учнів, що межує з непристойністю.

     Рутинний хід занять порушує несподівана подія: з сумки одного учня випадає на підлогу зброя. Справжня. Бойова. Вчителька виявляється спритнішою - і зброя потрапляє до її рук, що кардинально змінює хід уроку. Осягнення великих гуманістичних основ європейського мислення відбувається тепер під дулом пістолета. Граючи «Розбійників» Ф. Шиллера, зіпсовані підлітки приміряють на себе ролі лиходіїв і героїв. Повільно, але врешті вони усвідомлюють, що їхній світ - обмежений, агресивний і несправедливий. Однак наприкінці п'єси, коли силою зброї була нав'язана просвіта, один зацькований хлопчисько все ж використовує пістолет, щоб змусити себе любити і поважати. Таким чином, концепція п'єси отримує свій завершений акорд: щоб знайти особисту свободу, необхідно бути відповідальним перед більшістю, але в окремої особистості завжди залишиться бажання знехтувати цієї взаємозалежністю.

     Так, шлях до пізнання істин, як завжди, виявляється важким і гірким.

 Саундтрек до вистави: Fly to Life

Дійові особи та виконавці:

Вчителька  Наталія Шевченко
Латіфа  Єлізавета Кузьмічова
Маріам  Анастасія Дерюгіна
Мусса  Олександр Крючков
Бастіан  Кирило ДанчукЄвгеній Овчаров
Хакім  Володимир Фетісов
Феріт  Євген Храмцов
Хасан  Кирило Ніколаєв
Піаніст  Єгор Горшков

Преса про виставу:

Коментарі:

11.10.2014
Молодцы ребята , 5+ , редко сейчас хороший сценарий и хорошую игру увидишь! Сначало засомневался ребята молодые думал не вытянут, а сыграли так что фору взрослым дадут! Тема выбрана очень актуальная и на сегодняшний день животрепещущая! Побольше бы таких и не понимаю почему ребят с такой проектом не пустить на большую сцену! На месте минестерства образования этот спектакль ввёл бы обязательным в старших классах! Водил своих детей 4 и 7 класс! Очень даже поняли что и как! Хотя персонал театра несколько раз подбегал, что мол очень рано! Друзья - потом будет поздно! Всем советую в обязательном порядке! МОЛОДЦЫ С БОЛЬШОЙ БУКВЫ!!!!!
14.06.2014
Вистава дуже вризила. Актори відіграли на 200%. Тримали в напруженні всі півтори години. Емоціі зашкалювали, я ледь не розплакалася разом з вчителькою, підскокувала на кожен постріл і зачаровувалася співом акторів. Справжня жива емоційна вистава. Це з тих переглядів, що залишаються в серці і подумки вертаєшся до вистави, обмірковуючи сюжет, гру акторів і ключове питання, що відтворюється у виставі. Мене зачіпило!!! Дякую акторам! Браво!
Иван
08.05.2014
Ходил вчера с девушкой на спектакль в русский драматический. С первых минут не покидало впечатление жуткой наигранности, более того, это очень смущало, даже возникало чувство стыда за актеров. Откровенно скажу - мне не понравилось. Актеры играют не как живут, а переигрывают, причем очень жостко.
Вникнуть в жизнь спектакля не удалось, через чур ярким и громким он получился. Актерам желаю многогранности, всеравно ребята мне понравились.
04.04.2014
Только что вернулась со спектакля. Очень понравился!
Часто хожу в РусДраму, часто просто "нормально" - впечатление от спектаклей, а здесь, на малой сцене, ребятами моего возраста, было создано нечто невероятное. Эмоционально, закончено, каждый герой раскрыт, сыграно отлично, веришь каждому.
За 50 грн за билеты получила то, чего не было за раз десять посещений театра с билетами по 150-200 грн. Спасибо, ребят!
Марина
20.01.2014
Спектакль жесткий, все, как в жизни. Ребята потрясающе играют, радует, что за будущее театра с такими кадрами не приходится волноваться. Смотреть нужно. И взрослым, и подросткам.
17.01.2014
Грандиозный спектакль, а также игра актеров!Был практически на всех спектаклях Новой сцены, скажу, что это один из лучших!Нам очень понравилось, буря эмоций и волнений от игры актеров переполняют и остаются надолго!Спасибо Вам Большое! И не раз еще пойду.
21.03.2013
Добрый день. Вчера были на Вашем спектакле в Днепропетровске. Невыносимо стыдно за публику, пришедшую невесть зачем на спектакль. "Нырнуть" целиком в происходящее на сцене не удалось, ввиду обстановки в зрительном зале. И , выйдя из театра, копошатся внутри мысли нехорошие и вопросы, почему так вот.
Спасибо, что привезли к нам такую постановку.
Администратор
05.02.2013
В следующем месяце появится. Следите за афишей!
Вопросы администратору задавайте через обратную связь на странице "Контакты".
Читайте правила сайта!
04.02.2013
Уважаемый администратор, когда "Бешеная кровь" появится в афише?
Инна
02.01.2013
Спектакль просто супер, море впечатлений!!!Игра героев была на высшем уровне!!!Понравилось все!!!!!Спасибо!!!!!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up