Нуркан Ерпулат, Йенс Хілльє

Шалена кров

Вистава без антракту.
Тривалість 1 год 40 хв.

Прем'єра: 18 квітня 2012 року

Замовлення квитків

25 жовтня, п'ятниця (20:00) Купити квиток >>

Переклад з німецької Алли Рибікової

Режисер - Алла Рибікова
Асистент режисера - Наталія Бурлака
Сценографія - Олексій Вакарчук
Костюми - Валентина Плавун
Музичний керівник проекту - Олександр Шимко
Звукорежисер - Алла Муравська

Кирило ДанчукНаталія ШевченкоАнастасія Дерюгіна, Євген ХрамцовОлександр КрючковАнастасія Дерюгіна, Олександр КрючковВолодимир ФетісовКирило Данчук, Євген ХрамцовЄвген ХрамцовКирило Данчук, Анастасія Дерюгіна, Євген ХрамцовКирило НіколаєвЄлізавета Кузьмічова, Володимир ФетісовНаталія ШевченкоЄлізавета КузьмічоваКирило Ніколаєв, Наталія ШевченкоАнастасія ДерюгінаЄлізавета КузьмічоваАнастасія Дерюгіна, Олександр КрючковНаталія ШевченкоАнастасія Дерюгіна

       П'єса створена авторами на основі фільму "La journée de la jupe" автора Jean-Paul Lilienfeld (Франція)

     Звичайна школа, можливо, десь у Берліні (або в густонаселеній Рурській області Німеччини), в одному з районів компактного проживання мігрантів і постмігрантів зі Сходу. Звичайний клас. Звичайний урок німецької літератури на тему "Твори Фрідріха Шиллера". Звичне тотальне незнання суті предмету - прикмета часу будь-якої звичайної школи в будь-якій країні, - на тлі поведінкової розбещеності учнів, що межує з непристойністю.

     Рутинний хід занять порушує несподівана подія: з сумки одного учня випадає на підлогу зброя. Справжня. Бойова. Вчителька виявляється спритнішою - і зброя потрапляє до її рук, що кардинально змінює хід уроку. Осягнення великих гуманістичних основ європейського мислення відбувається тепер під дулом пістолета. Граючи «Розбійників» Ф. Шиллера, зіпсовані підлітки приміряють на себе ролі лиходіїв і героїв. Повільно, але врешті вони усвідомлюють, що їхній світ - обмежений, агресивний і несправедливий. Однак наприкінці п'єси, коли силою зброї була нав'язана просвіта, один зацькований хлопчисько все ж використовує пістолет, щоб змусити себе любити і поважати. Таким чином, концепція п'єси отримує свій завершений акорд: щоб знайти особисту свободу, необхідно бути відповідальним перед більшістю, але в окремої особистості завжди залишиться бажання знехтувати цієї взаємозалежністю.

     Так, шлях до пізнання істин, як завжди, виявляється важким і гірким.

 Саундтрек до вистави: Fly to Life

 

ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ НЕ МОЛОДШЕ 14-ТИ РОКІВ!

Дійові особи та виконавці:

Вчителька 
Наталія Шевченко
Наталія Шевченко
Наталія Шевченко

заслужена артистка УкраїниНаступна вистава
25 жовтня
Латіфа 
Єлізавета Кузьмічова
Єлізавета Кузьмічова
Єлізавета Кузьмічова

артистка студіїНаступна вистава
25 жовтня
Маріам 
Анастасія Дерюгіна
Анастасія Дерюгіна
Анастасія Дерюгіна

артисткаНаступна вистава
25 жовтня
Мусса 
Олександр Крючков
Олександр Крючков
Олександр Крючков

артистНаступна вистава
25 жовтня
Бастіан 
Кирило Данчук
Кирило Данчук
Кирило Данчук

артист студії

 
Євгеній Овчаров
Євгеній Овчаров
Євгеній Овчаров

артист студії

Хакім 
Володимир Фетісов
Володимир Фетісов
Володимир Фетісов

артистНаступна вистава
25 жовтня
Феріт 
Євген Храмцов
Євген Храмцов
Євген Храмцов

артист студіїНаступна вистава
25 жовтня
Хасан 
Кирило Ніколаєв
Кирило Ніколаєв
Кирило Ніколаєв

артист студіїНаступна вистава
25 жовтня
Піаніст 
Єгор Горшков
Єгор Горшков
Єгор Горшков

концертмейстерНаступна вистава
25 жовтня

Преса про виставу:

Коментарі:

Дария 20.03.2015
Дуже рада що побачила цю чудову виставу, Наталия Шевченко - просто неперевершена! Постановка сучасна, та все ж про вічні цінності
Віктор 02.03.2015
Первый раз пришел в театр. Просто в шоке......., очень понравилось. Актеры хоть молодые, НО играют на сцене так правдоподобно, словно живут на сцене. Хотелось бы в их исполнении посмотреть и другие произведения (спектакли)....
Сергей 19.12.2014
"экспериментальная работа" - с Женой в восторге. Заставить боятся и сопереживать зрителя - артистам удалось на все 100%. Переигровка (не доигровка) была, но атмосфера спектакля заставляет не замечать эти нюансы. Зал аплодировал стоя. Молодцы! Вывод - идти обязательно. Слабонервных - воздержаться.
Ольга 17.12.2014
Ходили с дочкой и ее подругой (им по 15 лет). На девочек спектакль произвел неизгладимое впечатление - шли домой молчаливые и задумчивые (что для них несвойственно). Действительно, концовка показалась мне размытой, оставляющей место воображению. И мои с девочками мнеия разошлись: они думали что "урок окончен" означает что все персонажи изменились в хорошую сторону и спокойно разошлись по домам :)
Игра актеров впечатлила! Если бы я была Станиславским, то сказала бы "верю!". Никого отдельно даже выделить не могу - каждый актер на сцене буквально жил, а не играл. Большое всем вам спасибо!!!
Екатерина 14.12.2014
Были на спектакле 12 декабря, у меня неоднозначное впечатление, бесспорно тема сложная, в театральной постановке куда упрощенная, чем то, что было в фильме, да и концовка несколько размыта, хотя реально ничего хорошего не может быть после таких действий в классе. Спектакль тяжелый и не зря не рекомендуют вести детей до 14-ти лет, слова, фразы, понятия не для детской психики, это я к тому, что какая-то мама привела девочку куда меньше дозволенного возраста и их таки пропустили.
Также привели пару классов, видать для общего образования, но в итоге девушки, парни то как раз молчали и просто смотрели спектакль, что сидели перед нами, просто мешали, хихиканье и постоянные разговоры отвлекали от погружения в действие, не уверена, что они реально поняли вообще смысл происходящего, особенно, когда одни из девушек в итоге спросила, а что сделали с Хасаном....
Актеры хорошие, но отличными я лично могу назвать только "учительницу" и Хасана, когда мы были играл Николаев, вот что я называю актерами, когда актер не играет, а живет, как то сразу виден контраст в игре этих людей и остальных, задействованных в спектакле.
А вообще, конечно, спектакль жизненный, и в своевременных реалиях необходимый для просмотра.
Наталия 10.12.2014
Именно так, театральное представление. Спасибо.
Алексей 08.12.2014
"Представление", как вы говорите, идет по русски.
Наталия 06.12.2014
Подскажите, пожалуйста, на каком языке идёт представление?
Сергей 11.10.2014
Молодцы ребята , 5+ , редко сейчас хороший сценарий и хорошую игру увидишь! Сначало засомневался ребята молодые думал не вытянут, а сыграли так что фору взрослым дадут! Тема выбрана очень актуальная и на сегодняшний день животрепещущая! Побольше бы таких и не понимаю почему ребят с такой проектом не пустить на большую сцену! На месте минестерства образования этот спектакль ввёл бы обязательным в старших классах! Водил своих детей 4 и 7 класс! Очень даже поняли что и как! Хотя персонал театра несколько раз подбегал, что мол очень рано! Друзья - потом будет поздно! Всем советую в обязательном порядке! МОЛОДЦЫ С БОЛЬШОЙ БУКВЫ!!!!!
vika 14.06.2014
Вистава дуже вризила. Актори відіграли на 200%. Тримали в напруженні всі півтори години. Емоціі зашкалювали, я ледь не розплакалася разом з вчителькою, підскокувала на кожен постріл і зачаровувалася співом акторів. Справжня жива емоційна вистава. Це з тих переглядів, що залишаються в серці і подумки вертаєшся до вистави, обмірковуючи сюжет, гру акторів і ключове питання, що відтворюється у виставі. Мене зачіпило!!! Дякую акторам! Браво!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

Коментувати.

E-mail: Пароль: Реєстрація Забули пароль?

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

Ваше ім'я:
protect