Нуркан Ерпулат, Йенс Хілльє

Шалена кров

Вистава без антракту.
Тривалість 1 год 40 хв.

Прем'єра: 18 квітня 2012 року

Замовлення квитків

20 грудня, середа (20:00) Купити квиток >>
23 січня, вівторок (20:00) Купити квиток >>
16 лютого, п'ятниця (20:00) Купити квиток >>

Режисер - Алла Рибікова
Асистент режисера - Наталія Бурлака
Сценографія - Олексій Вакарчук
Костюми - Валентина Плавун
Музичний керівник проекту - Олександр Шимко
Переклад з немецької - Алла Рибікова
Звукорежисер - Алла Муравська

Юлія Смушкова, Володимир ФетісовКирило Данчук, Євген ХрамцовКирило Данчук, Кирило Ніколаєв, Юлія Смушкова, Євген ХрамцовАнастасія Дерюгіна, Олександр КрючковЮлія СмушковаЮлія СмушковаНаталія ШевченкоАнастасія ДерюгінаАнастасія Дерюгіна

У рамках спільного Міжнародного театрального проекту
«Нова німецька драма»
(Україна-Німеччина-Росія)

       П'єса створена на основі фільму "La journée de la jupe" автора Jean-Paul Lilienfeld (Франція)

     Звичайна школа, можливо, десь у Берліні (або в густонаселеній Рурській області Німеччини), в одному з районів компактного проживання мігрантів і постмігрантів зі Сходу. Звичайний клас. Звичайний урок німецької літератури на тему "Твори Фрідріха Шиллера". Звичне тотальне незнання суті предмету - прикмета часу будь-якої звичайної школи в будь-якій країні, - на тлі поведінкової розбещеності учнів, що межує з непристойністю.

     Рутинний хід занять порушує несподівана подія: з сумки одного учня випадає на підлогу зброя. Справжня. Бойова. Вчителька виявляється спритнішою - і зброя потрапляє до її рук, що кардинально змінює хід уроку. Осягнення великих гуманістичних основ європейського мислення відбувається тепер під дулом пістолета. Граючи «Розбійників» Ф. Шиллера, зіпсовані підлітки приміряють на себе ролі лиходіїв і героїв. Повільно, але врешті вони усвідомлюють, що їхній світ - обмежений, агресивний і несправедливий. Однак наприкінці п'єси, коли силою зброї була нав'язана просвіта, один зацькований хлопчисько все ж використовує пістолет, щоб змусити себе любити і поважати. Таким чином, концепція п'єси отримує свій завершений акорд: щоб знайти особисту свободу, необхідно бути відповідальним перед більшістю, але в окремої особистості завжди залишиться бажання знехтувати цієї взаємозалежністю.

     Так, шлях до пізнання істин, як завжди, виявляється важким і гірким.

     Вистава як експериментальна робота поставлена на Новій сцені Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки за участю заслуженої артистки театру Наталії ШЕВЧЕНКО і студентів акторського факультету Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.Карпенка-Карого (курс професора Михайла Резніковича).

ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ НЕ МОЛОДШЕ 14-ТИ РОКІВ!

Дійові особи та виконавці:

Вчителька 
Наталія Шевченко
Наталія Шевченко
Наталія Шевченко

заслужена артистка УкраїниНаступна вистава
20 грудня
23 січня
Латіфа 
Юлія Смушкова
Юлія Смушкова
Юлія Смушкова

артисткаНаступна вистава
20 грудня
23 січня
Маріам 
Анастасія Дерюгіна
Анастасія Дерюгіна
Анастасія Дерюгіна

артистка студіїНаступна вистава
20 грудня
23 січня
Мусса 
Олександр Крючков
Олександр Крючков
Олександр Крючков

артист студіїНаступна вистава
20 грудня
23 січня
Бастіан 
Кирило Данчук
Кирило Данчук
Кирило Данчук

артист студіїНаступна вистава
20 грудня
23 січня
 
Євгеній Овчаров
Євгеній Овчаров
Євгеній Овчаров

артист студії

Хакім 
Володимир Фетісов
Володимир Фетісов
Володимир Фетісов

артистНаступна вистава
20 грудня
23 січня
Феріт 
Євген Храмцов
Євген Храмцов
Євген Храмцов

артист студіїНаступна вистава
20 грудня
23 січня
Хасан 
Кирило Ніколаєв
Кирило Ніколаєв
Кирило Ніколаєв

артист студіїНаступна вистава
20 грудня
23 січня
Піаніст 
Єгор Горшков
Єгор Горшков
Єгор Горшков

концертмейстерНаступна вистава
20 грудня
23 січня

Преса про виставу:

Коментарі:

Светлана 16.11.2017
Большое спасибо за спектакль! И привет вам со Львова! Не пожалела ни единой минуты, что пришла на этот спектакль. Этакая "Педагогическая поэма" нашего времени. Кстати, была с дочерью 12 лет и ее подругой того же возраста, девочкам очень понравилось, они все поняли, потому что в наше время мало кто решается говорить с детьми так откровенно на такие темы. А для них это очень актуально и важно. Приезжайте к нам во Львов еще и привозите что-нибудь современное. Отдельное спасибо актерам, играли замечательно, вы молодцы!
Sophia 11.07.2017
Первый мой спектакль в вашем театре.
Тяжело, грустно, с надрывом. Еще никогда не начинала знакомство с театром с таких вот постановок.
Мне было страшно, больно, я плакала [особенно когда ребята начинали петь].
Но приду ли я снова на этот спектакль?! Вряд ли. Понравившуюся актрису Наталью Шевченко буду искать в составах других спектаклей.
Лариса 21.01.2017
Замечательная постановка! Мощный спектакль превзошел все мои ожидания. Такой актуальный! И вообще, по-моему, он один из самых лучших в репертуаре театра. А как играли актеры!!! Даже трудно выделить кого-нибудь одного. Мне понравились Наталья Шевченко и Александр Крючков.
Шиллер: "Свобода тоже должна иметь господина. Без головы погибли Рим и Спарта".
Олесь Бузина:"Чтобы защищаться, культура просто обязана быть с пистолетом. Иначе ее уничтожат." Пророческие слова...
Елена 13.10.2016
Мне спектакль не понравился. Сильно много негатива. И это не 20 первых минут, как писали в предыдущих комментариях, а реально весь спектакль. В этом плане актёры явно переигрывают. Плюс последние несколько поворотов событий в спектакле явно лишние. Режиссёра (или сценариста) потянуло в дебри.
И вообще, хочу заметить, что мусульман у нас в стране не так много и вопрос с ними не стоит так остро, как в Германии.
Поэтому считаю, что спектакль много смысловой нагрузки для нас не несёт. Поэтому нужно либо адаптировать спектакль под нашу реальность и во время него читать наших классиков (пусть даже русских), либо не показывать вообще.
Администратор 15.09.2016
Лора!
Спектакль будет 16 ноября.
Лора 14.09.2016
Админ, здравствуйте. Смотрю, что нет графика по этому спектаклю на осень 2016. Этот спектакль снят с показа? Если нет, то не знаете ли, когда ближайший спектакль?
Лора 06.09.2016
Постановка очень сильная. Хотя и не для слабонервных. Первые минут двадцать нужно просто выдержать. И дело не в хамстве, Андрей, а в том, что ЭТО, к сожалению, НАША нынешняя действительность. Не германская, как по сюжету, а наша украинская.

Моя дочь (15 лет) попросила опять купить ей 2 билеты на этот спектакль, идет уже в третий раз - водит подруг. Она не испытывает от происходящего на сцене ни малейшего дискомфорта, ей привычна такая атмосфера - эти жесты, маты, наглость - постоянно происходят в школе.

Театр всегда обнажал пороки общества. И как Вы думаете, не должен ли он привлекать внимание к ЭТОЙ (страшной) проблеме? А привлечь внимание можно только показав реалии во всей красе.
misanthrope 17.07.2016
Боже, какие нежные. Средний палец им показали, за гениталии, видите ли, взялись. На водевильчики ходите, ханжи конченые.

Впечатления от спектакля неоднозначные. Постановка действительно слабая, утрированность игры сперва очень смущает. Так обычно работают сценические ремесленники. Но по мере раскрытия образов это чувство исчезает. Становится очевидно, что это режиссерская прихоть, а актеры как раз весьма достойные. Вообще, "Бешеная кровь" — хороший пример, как должны работать молодые актеры. Что касается темы, пересмотрите лучше оригинальный фильм с Юппер "Последний урок".
Андрій 13.07.2016
Увесь час, що тривав цей спектакль мене не покидала думка, що саме в цей день я знаходжуся на найгіршій виставі свого життя. Найперше, що відштовхує, це те, що вже з перших хвилин "актори" починають показувати fuck глядачам. Це не сучасне мистецтво, яке, начебто, повинне виходити за межі вистави. Це хамство! У вульгарному несмакові немає нічого талановитого. Не хочеться споллерити всі "фішки" цього дійства, але руки актори могли б тримати не лише на своїх геніталіях...
Я зовсім не претендую на об'єктивність, а лише висловлюю своє враження. Хоча, на скільки можна було судити з розмов глядачів після завершення спектаклю, я не одинокий у своїх висновках. Тож, якщо у когось із адекватних землян з'явиться бажання відвідати театр, то спектакль "Шалена кров" — не кращий вибір...
P. S. Я зрозумів, чому ця вистава йде без антракту...
Ольга 15.04.2016
Вистава "Шалена кров" - це витвір мистецтва. Емоційний відгук, що створюють актори в душах глядачів, надзвичайно сильний, гарячий, незабутній. Від імені моїх студентів-медиків та від себе особисто висловлюю вдячність за задоволення, що ми отримали, за прекрасний вечір, за чарівні миті в нашому житті та якісні спогади. Щиро сподіваюсь, що мої майбутні медики будуть виконувати свої обов’язки так само професійно, з натхненням, від душі.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

Коментувати.

E-mail: Пароль: Реєстрація Забули пароль?

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

Ваше ім'я:
protect