Ігри на задньому подвір'ї

Една Мазія
Дмитро Симоненко, Ангеліна СимоноваКирило Данчук, Дмитро СимоненкоАнгеліна СимоноваКирило Данчук, Дмитро Симоненко, Ангеліна Симонова, Євген ЩербаньДмитро Симоненко, Євген ЩербаньКирило Данчук, Дмитро Симоненко, Ангеліна СимоноваГліб СурягаНаталія ЖукНаталія Жук, Олександр СоколенкоНаталія Жук, Гліб СурягаГліб Суряга
Рекомендований вік до перегляду

Драма. Вистава без антракту.
Тривалість 1 год. 20 хв.

Вистава йде українською мовою
Прем'єра: 23 грудня 1997 року

Замовлення квитків

13 грудня, п'ятниця
20:00
9 січня, четвер
20:00
17 січня, п'ятниця
20:00

Постановка и сценографія - Одед Котлер (Ізраїль)

Режисер - Дмитро Морозов

Художник по костюмах - Валентина Плавун
Балетмейстер - Наталія Бурлака

     Виставу поставлено за п'єсою сучасної письменниці, досить популярної в Ізраїлі, Едни Мазія. Це оповідання про молодь, та адресоване насамперед тим, хто вступає у велике життя і зустрічає на своєму шляху найскладніші негаразди і випробування.  
   Протягом вистави герої поперемінно опиняються то в ролі підсудних, то в ролі суддів. Заслуховується справа про групове зґвалтування неповнолітньої дівчини. Допити, показання, очні ставки - але без сухої констатації фактів, викладеної казенним словом протоколу. Тут жива інтонація, ланцюг фактів складається у чітку хроніку розслідування, точніше, дослідження морального чинника існування молоді в сучасному світі, чи то на Заході, чи у нашому рідному сусідньому дворі.

Дійові особи та виконавці:

Дворі Махнес   Наталія ЖукАнгеліна Симонова
Асаф Сахаров  Олександр Соколенко
Села Борохов   Дмитро Симоненко
Гіді Бецер  Кирило ДанчукГліб Суряга
Шмулік Купер  Євген Щербань
Гітарист  Олександр ВалюкОлександр Крючков

Коментарі:

Анна
23.01.2017
Второй раз покупаю билеты на этот спектакль,на один состав,буквально за день состав меняют...очень неприятно,что приходится опять сдавать билеты:(
23.12.2016
Впервые увидела этот спектакль приблизительно в 1996-97 году в возрасте 13-14 лет. Сахарова в исполнении Дмитрия Савченко помню до сих пор (кстати, на странице актера не указано, что он играл в этом спектакле). Тогда так набралась впечатлений, что после спектакля дождалась актера у служебного входа и попросила подписать мой билетик. Храню его до сих пор :).
С тех пор, уже взрослой, была еще дважды, водила друзей.
Это можно и нужно показывать именно подросткам, чтобы понимали, какие последствия могут быть вызваны взрослыми играми. Пьеса очень сильная!
Спасибо актерам!)
Александр
26.11.2016
Соколенко Александр)
17.11.2016
Подскажите что за актер играл роль Асафа Сахарова сегодня?
Iryna
27.10.2016
Я не погоджуюся з коментарем Олени.Такі діти яким по 13 років бачили вже й більше ніж в самій виставі. На мою думку навпаки потрібно дивитися підліткам особливо дівчаткам такі вистави, щоб знати як хлопці можуть закрутити голову, тому що їхнє життя тільки починається і вони такі наївні у цьому віці.
27.10.2016
Сьогодні ця чудова вистава приїхала до Луцька, і від свого імені та імені тих, з ким я її дивилася - ДЯКУЄМО велике всім, хто причетний до створення цього дійсно мистецького твору! Це був дійсно катарсис!
Велика подяка усім акторам - ви величезні молодці!
(27.10.16, дивилися вечірню виставу)
Елена
26.10.2016
Ужасный спектакль!пошлый, как такое можно показывать детям(сидели школьники лет по 13)?актерам я не поверила!жаль потраченное время. Если бы сидела рядом со входом-через 5 минут вышла!как по мне-такие спектакли должны быть ограничены по возрасту и показываться точно не в этом театре!
Администратор
17.09.2016
Спектакль на русском языке.
Елена
17.09.2016
Ребята, а на каком языке спектакль?
Ира
30.08.2016
Блин!!Ох и круто!!Прямо про мою юность....

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up