Дерева помирають стоячи

Алехандро Касона
Валерія Заклунна, Кирило КашліковКирило Кашліков, Юрій МажугаВалерія Заклунна, Ольга Кульчицька, Юрій МажугаВалерія Заклунна, Юрій МажугаОльга Первєєва, Олена ЧервоненкоКирило Кашліков, Дмитро СавченкоДмитро СавченкоВалерія Заклунна, Дмитро СавченкоОлена НещеретОлег Замятін, Тетяна Остапенко, Наталія ШевченкоКирило КашліковКирило Кашліков, Ольга КульчицькаОлег Замятін, Вячеслав Ніколенко, Тетяна Остапенко, Наталія ШевченкоКирило Кашліков, Юрій МажугаВалерія Заклунна, Кирило Кашліков, Юрій МажугаОлег Замятін, Вячеслав Ніколенко, Наталія ШевченкоВалерія ЗаклуннаЮрій МажугаВалерія Заклунна, Кирило Кашліков, Юрій Мажуга, Ольга ПервєєваВалерія Заклунна, Юрій Мажуга, Олена НещеретКирило Кашліков, Ольга Кульчицька
Рекомендований вік до перегляду

Вистава з антрактом.
Тривалість 2 год.

Вистава російською мовою

Постановка – І. Барковська

Сценографія – Л. Варпаховський, М. Духновський

Художник по костюмах – В. Плавун

Музичне оформлення – І. Барковська, В. Шпаковська

Балетмейстер – А. Рубіна

Переклад з іспанської – Н. Трауберг

Сценічна редакція Л. Варпаховського

Присвячується пам'яті
Леоніда Вікторовича Варпаховського
(1908-1976)

   Сильні люди навіть у своєму горі воліють залишатися сильними, не згинатися під вагою нещасть, а головне - не перекладати страждання на плечі своїх близьких.
   Двадцять років Бабуся жила очікуванням дива - чекала єдиного онука, якому вона присвятила все своє життя. Але коли він, нарешті, приходить, вона виганяє його.
   Чому це сталось? Що штовхнуло її на цей вчинок? Може, короткочасне знайомство з Директором чарівного агентства «Добрих справ» і його уявною дружиною Мартою? А може, вона зрозуміла просту і водночас складну істину: близькі люди - це люди, які по-справжньому роблять твоє життя наповненим, а не ті вигадані створіння, які не варті твоєї любові.

   Виставу «Дерева помирають стоячи» за п'єсою Алехандро Касони, вперше на сцені Театру російської драми ім. Лесі Українки було поставлено в 1956 році на сьогодні вже легендарним режисером Леонідом Вікторовичем Варпаховським.
   
У той час, Варпаховський, працюючи над виставою, присвятив її  пам'яті  свого вчителя В. Е. Мейєрхольда. Невипадково основним матеріалом в оформленні вистави «Дерева помирають стоячи» став сухий бамбук. Це і  паралель з виставою самого В. Е. Мейєрхольда, «Вчитель Бубус», і характеристика головної героїні, бабусі Еухени. Адже бамбук - не можна зігнути, його можна лише зламати. Але й зламати його не так легко.
   Тоді, у далекому 1956-му, у цій виставі вийшли на сцену такі блискучі актори, як Є. Опалова, В. Халатов, І. Павлова, М. Рушковський.
   Але  навіть найталановитіший спектакль,  все одно, в силу своєї специфіки, не може бути вічним. А ось теми, яких він торкається, залишаються вічними.
   У наш час, коли розмиті межі між добром і злом, коли насильство прагнуть ввести якчесноту, поява на сцені таких мудрих, добрих людей, як Бабуся, Сеньйор Бальбоа, Марта, Директор - це закономірне прагнення театру донести глядачеві, як бути розбірливим, уважним  та чуйним.
 Маурісьо в дитинстві - Павло Зайцев. Захар Артеменюк, Максим Мяус.

Дійові особи та виконавці:

Бабуся  Валерія Заклунна
Сеньйор Бальбоа  Юрій Мажуга
Директор  Кирило Кашліков
Марта–Ізабелла  Ольга Кульчицька
Олена Нещерет
Інший  Дмитро Савченко
Віктор Семирозуменко
Амеліа, друкарка  Наталія Шевченко
Лоліта, секретарка  Тетяна Остапенко
Феліса  Олена Червоненко
Пастор  Віктор Алдошин
Олег Замятін
Фокусник  Вячеслав Ніколенко
Хеновева  Ольга Первєєва

Коментарі:

18.07.2018
Подскажите, как быть тем, кто купил билеты на показ спектакля 12 и 15 октября, а его вскоре убрали из афиши. Спектакль будет в эти даты?
17.07.2018
СЧАСТЬЕ!!Спектакль вернули!!! Но кто же будет играть Бабушку?!
15.07.2018
Самый сильный спектакль в Вашем театре! Была на нем два раза. Ходила первый раз с мамой. Второй раз повела мужа и друзей. На него же подарила билеты своему папе. Всем постановка очень понравилась и я надеюсь, что скоро у нас будет возможность насладиться ею еще раз. И всем гостям любимого города я в первую очередь рекомендую именно этот Театр и именно эту пьесу.
22.05.2018
Скажите, а когда будет показ спектакля?
Без імені
05.05.2018
Знаю,что с осени 2018 будет премьера этого спектакля
Татьяна
06.03.2018
Була на цьому спектаклі,дуже сподобавсь,хотілося ще на нього попасти,але не бачу в афіші,жаль...
Адміністратор
06.11.2017
Евгения!
К сожалению нет. Спектакль снят с репертуара.
Евгения
06.11.2017
Добрый день. Очень бы хотелось увидеть этот шедевр у Вас в театре.
Планируете ли вы возобновить этот спектакль в будущем
04.04.2017
Самый любимый спектакль! Ходила на него 2 раза, но 3й так и не успела. Валерия Заклунная болела и была замена спектакля. Очень тяжело осознавать, что такой прекрасной актрисы больше нет с нами!
Ее игра - гениальна! Я советовала это спектакль всем! Это самый сильный спектакль из всех, которые я видела!
Конечно, без Валерии Гавриловны спектакль представить сложно, но я надеюсь, что со временем мы увидим в афише этот спектакль. В память о Валерии Гавриловне, в память о лучшем спектакле!
Администратор
22.01.2017
В связи с кончиной Валерии Заклунной, данный спектакль не планируется к показу в ближайшее время.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up