Айвон Менчелл

Бабине літо

Лірична комедія на дві дії. 
Тривалість 2 год 40 хв.

Прем'єра: 25 листопада 2007 року

Замовлення квитків

18 грудня, понеділок (19:00) Купити квиток >>
24 січня, середа (19:00) Купити квиток >>

Постановка - Григорій Зіскін (Канада)
Сценографія - Давид Боровський (Росія)
Художник - Олена Дробна (Україна)
Переклад з английської Михайла Барського (Сценічна версія Театру ім. Л. Варпаховського)

У виставі використана музика з творів Елмера Бернстайна.

Надія КондратовськаАнна Варпаховська, Лідія ЯремчукЛідія ЯремчукАнна Варпаховська, Надія КондратовськаАнна ВарпаховськаАнна Варпаховська, Лідія Яремчук

     Айвон Менчелл - один із найпопулярніших американських комедіографів нашого часу. Він є автором низки п'єс і кіносценаріїв. Знайомий глядачеві насамперед як творець американського першоджерела телесеріалу "Моя прекрасна няня".
    "Бабине літо" - смішна і зворушлива історія трьох жінок із Нью-Йорку, яким вже "добре за п'ятдесят". Дружні взаємини пов'язують їхні родини протягом багатьох років. Кожна їхня зустріч - це каскад комічних ситуацій, у яких яскраво проявляються характери трьох неординарних персонажів. Сміх, сльози, любов, радість і смуток проходять крізь усе їхнє життя. Тонкий, витончений сюжет п'єси пронизаний теплом і неповторним гумором.
     "Бабине літо" - незабутнє театральне видовище з яскравими персонажами у виконанні блискучих акторів, чудовими декораціями, костюмами та музикою.

Дійові особи та виконавці:

Доріс 
Надія Кондратовська
Надія Кондратовська
Надія Кондратовська

заслужена артистка УкраїниНаступна вистава
18 грудня
24 січня
Люсіль 
Анна Варпаховська
Анна Варпаховська
Анна Варпаховська

заслужена артистка Російської ФедераціїНаступна вистава
18 грудня
24 січня
Іда 
Лідія Яремчук
Лідія Яремчук
Лідія Яремчук

народна артистка України
лауреат Національної премії ім. Т.Г.ШевченкоНаступна вистава
18 грудня
24 січня
Сем 
Олександр Гетманський
Олександр Гетманський
Олександр Гетманський

народний артист УкраїниНаступна вистава
18 грудня
24 січня
Мілдред 
Ганна Наталушко
Ганна Наталушко
Ганна Наталушко

заслужена артистка УкраїниНаступна вистава
18 грудня
24 січня

Коментарі:

Инна 16.11.2017
От этого спектакля у меня мурашки по коже... Он просто великолепен. Пробирает до слез! Это и комедия и драма в одном флаконе, такой жизненный и трогательный, веселый и печальный... Обязательно посмотрю еще
Sergiy Grechany 15.11.2017
Я шокований. Неймовірна гра акторів, практично п’ять людей тримали нас в напруженні три години довжиною в життя. Легкий гумор поданий талановито – і зал регочить до сліз, вишукані монологи з глибоким змістом - і ми завмерли і потайки витираємо сльози щоб не пропустити жодного слова.
Цікава вистава, талановиті декорації - і прості і неймовірні. Режисери молодці і звук і світло - все унікальне і доречне.
Наскільки унікальну талановиту гру показали кращі актори і зібрали їх в потужній кулак:
Унікальна гра Надії Кондратовської в ролі Доріс, кожен рух кожне слово кожен погляд – все талановито.
Ганна Варпаховська в ролі Люсіль, від неї можна очікувати все що завгодно - і регочить, і біжить за мужиком, і щаслива від будь якоїсь дрібнички і як вершина…. трагічний монолог що сльози течуть з очей, Неймовірна талановита гра.
Лідія Яремчук в ролі Іда, наскільки вишукана і реалістична гра… і ми віримо що кохання приходить ненароком, зовсім не полум’яне як в юності, а бережливе і ніжне. Неперевершена гра.
Олександр Гетманський в ролі Сем. Неймовірно але ми віримо що він Сем, і ми співчуваємо йому, він не забув кохання до своєї дружини, хоч вона і вже на небесах. Та все ж цей сильний чоловік потребує душевного тепла і затишку.
Ганна Наталушко в ролі Мілдред як зірочка вийшла на сцену гарна і вишукана жінка, але своєрідна і шукає свій шлях до втраченого щастя, і нам її жаль.
Дякую за неперевершену гру!!!
Sergiy Grechany 15.11.2017
Я шокований. Неймовірна гра акторів, практично п’ять людей тримали нас в напруженні три годин довжиною в життя. Легкий гумор поданий талановито – і зал регочить до сліз, вишукані монологи з глибоким змістом - і ми завмерли і потайки витираємо сльози щоб не пропустити жодного слова.
Цікава вистава, талановиті декорації і прості і неймовірні. Режисери молодці і звук і світло - все унікальне і доречне.
Наскільки унікальну талановиту гру показали кращих акторів і зібрали їх в потужній кулак:
Унікальна гра Надії Кондратовської в ролі Доріс, кожен рух кожне слово кожен погляд – все талановито.
Ганна Варпаховська в ролі Люсіль, від неї можна очікувати все що завгодно і реготати і біжить за мужиком, і щасливвід дрібничай і як вершина…. трагічний монолог що сльози течуть з очей, Неймовірна талановита гра.
Лідія Яремчук в ролі Іда, наскільки вишукана і реалістична гра… і ми віримо що кохання приходить ненароком і зовсім не гаряче як в юності а бережливе і ніжне.
Олександр Гетманський в ролі Сем. Наскільки віримо що він Сем, і ми співчуваємо йому, він не втрачає кохання до своєї дружини, хоч вона і вже на небесах. Та все ж цей сильний чоловік потребує душевного тепла і затишку.
Ганна Наталушко в ролі Мілдред як зірочка вийшла на сцену гарна і вишукана жінка, але своєрідна і шукає свій шлях до втраченого щастя, і нам її жаль.
Дякую Вам за ЧУДОВУ ГРУ.
Людмила 24.10.2017
Были с мужем на спектакле 22 10 2017, понравился очень ! Зал был полон. Шквал эмоций. Хотя я не могу сказать, что это лирическая комедия, это трагикомедия. Боль утраты родного человека, память о нем и как жить дальше, как и где найти силы , чтобы продолжать жизнь и как не потерять себя, вот о чем этот спектакль...Сказать что все актеры прекрасно играли, ни сказать ничего. Буря страстей, эмоций , слез , тонкого юмора , это все талант актеров, которые вложили душу и вместе со зрителем прожили этот спектакль. Браво всем ,начиная от интересно оформленной сцены, костюмов, режиссерских находок, музыки. И БРАВО госпоже Варпаховской ,которая дарит свой талант нам. Всем спасибо .
Natalia 23.10.2017
Три женские судьбы, три закадычные подруги.....такие разные. Трагическое и комическое, смех и слезы, радость и грусть, любовь и одиночество. И как обрести свое счастье и отдаться чувствам, когда казалось бы уже все позади? Главное - не унывать и держаться вместе. А еще ценить каждый миг в жизни, близких, друзей и, конечно же, помнить. Очень глубокий, тонкий сюжет и трогательная концовка, которая вызывает слезы и целая волна эмоций и размышлений. Спасибо всем, кто создал этот спектакль и актерам за их такую замечательную игру!
Администратор 08.07.2017
Елена!
В новом сезоне.
Следите за репертуаром.
Елена 07.07.2017
Здравствуйте!Подскажите,когда планируется следующий показ спектакля?
Светлана 12.06.2017
Прекрасный спектакль, постановка восхитительная!Игра актеров душевная, рекомендую,смеялись,переживали,плакали. Возраст для просмотра 35+.
Претензия к местам на 2-м ярусе, места рассчитаны на людей до 70кг и роста до 160, иначе колени некуда деть. Просьба УКАЗЫВАТЬ бьем места и расточение между рядами.Подруге пришлось просить стул у билетера.
Анна 11.06.2017
Ходили с мужем вчера, масса положительных эмоций!одним словом - "Браво!"
Евгения К 23.11.2016
Дорогая Анна Леонидовна (г-жа Варпаховская), хочу открыто признаться в любви к Вашему Таланту и и в том, что мы все (моя семья, мои друзья) находимся в плену Вашего человеческого обаяния; да, написано суховато, НО тогда так: МЫ ВАС ОБОЖАЕМ...так то лучше :) Вам многие счастливые лета (содержанием наполните сами)! Когда в июне 2017 буду снова в Украине (прилетаю всегда на несколько дней) и Вы будете в эти дни (пусть! совпадет)блистать в спектакле - я буду Вашим покоренным зрителем как всегда. С любовью и уважением, Евгения К.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >>> | 

Коментувати.

E-mail: Пароль: Реєстрація Забули пароль?

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

Ваше ім'я:
protect