Айвон Менчелл

Бабине літо

Лірична комедія на дві дії. 
Тривалість 2 год 40 хв.

Прем'єра: 25 листопада 2007 року

Замовлення квитків

22 березня, четвер (19:00) Купити квиток >>
11 квітня, середа (19:00) Купити квиток >>
23 квітня, понеділок (19:00) Купити квиток >>
16 травня, середа (19:00) Купити квиток >>

Постановка - Григорій Зіскін (Канада)
Сценографія - Давид Боровський (Росія)
Художник - Олена Дробна (Україна)
Переклад з английської Михайла Барського (Сценічна версія Театру ім. Л. Варпаховського)

У виставі використана музика з творів Елмера Бернстайна.

Надія КондратовськаАнна Варпаховська, Лідія ЯремчукЛідія ЯремчукАнна Варпаховська, Надія КондратовськаАнна ВарпаховськаАнна Варпаховська, Лідія Яремчук

     Айвон Менчелл - один із найпопулярніших американських комедіографів нашого часу. Він є автором низки п'єс і кіносценаріїв. Знайомий глядачеві насамперед як творець американського першоджерела телесеріалу "Моя прекрасна няня".
    "Бабине літо" - смішна і зворушлива історія трьох жінок із Нью-Йорку, яким вже "добре за п'ятдесят". Дружні взаємини пов'язують їхні родини протягом багатьох років. Кожна їхня зустріч - це каскад комічних ситуацій, у яких яскраво проявляються характери трьох неординарних персонажів. Сміх, сльози, любов, радість і смуток проходять крізь усе їхнє життя. Тонкий, витончений сюжет п'єси пронизаний теплом і неповторним гумором.
     "Бабине літо" - незабутнє театральне видовище з яскравими персонажами у виконанні блискучих акторів, чудовими декораціями, костюмами та музикою.

Дійові особи та виконавці:

Доріс 
Надія Кондратовська
Надія Кондратовська
Надія Кондратовська

заслужена артистка УкраїниНаступна вистава
22 березня
11 квітня
Люсіль 
Анна Варпаховська
Анна Варпаховська
Анна Варпаховська

заслужена артистка Російської ФедераціїНаступна вистава
22 березня
11 квітня
Іда 
Лідія Яремчук
Лідія Яремчук
Лідія Яремчук

народна артистка України
лауреат Національної премії ім. Т.Г.ШевченкоНаступна вистава
22 березня
11 квітня
Сем 
Олександр Гетманський
Олександр Гетманський
Олександр Гетманський

народний артист УкраїниНаступна вистава
22 березня
11 квітня
Мілдред 
Ганна Наталушко
Ганна Наталушко
Ганна Наталушко

заслужена артистка УкраїниНаступна вистава
22 березня
11 квітня

Коментарі:

Анастасия 07.02.2018
Великолепный спектакль! Много юмора, смеха, потрясающая игра актеров. Жизненные ситуации, которые знакомы многим. Огромное вам спасибо!!! Получила неимоверное удовольствие от данного спектакля и игры актеров!!!
Ольга 05.02.2018
Подивились спектакль 02.02.2018 вже не вперше, а Враження - знову переповнюють!
«Бабине літо» це не просто спектакль, це - незабутнє театральне видовище з яскравими персонажами, прекрасними декораціями, костюмами (одна тільки шуба Люсіль - чого вартує!!!) та музикою! Невимовно витончений сюжет п'єси наскрізь пронизаний теплом і неповторним гумором. Глибока, емоційна, тремтлива, смішна і зворушлива історія про життя і дружбу трьох жінок - трьох подруг–вдів, яким вже … «дещо» за п'ятдесят... За сюжетом цього дійства дружні стосунки пов'язують родини цих персонажів вже протягом багатьох років. Кожна їх зустріч - це нестримний бурхливий потік надзвичайно смішних ситуацій, в яких так неймовірно яскраво та повно і проявляються характери трьох неординарних персонажів з усіма їхніми чеснотами, вадами та трепетно чуйним ставленням одна до одної. Сміх, сльози, любов, радість і смуток проходять через все їхнє життя (а для глядача – всього лиш за три години, які пролетіли так непомітно!). Весело і сумно одночасно…
І все це так легко та «на одному диханні» подано надзвичайно талановитими акторами: Анною Варпаховською (Монреаль, Канада), Надією Кондратовською, Лідією Яремчук, Олександром Гетманським та Ганною Наталушко.
Всі актори без винятку демонстрували неймовірно високий професійний рівень, яскравий ТАЛАНТ та акторський ГЕНІЙ! Просто – як майстер-клас!!! Навіть невеличка роль Ганни Наталушко (Мілдред) – є бездоганною та неперевершено досконалою! Ця маленька роль виконана Вами, пані Ганно, настільки повно та точно, що глядач іще довго та із захопленням обговорював Вашу появу на сцені! БРАВО!
Лідія Яременко та Олександр Гетьманський – це актори-ТИТАНИ, які ЗАВЖДИ та ВСЮДИ демонструють витонченість акторського ТАЛАНТУ! БРАВО!
Дуже вразила унікальна гра Надії Кондратовської - ах, як майстерно донесений до глядача образ ЇЇ непростої героїні! Уклінно дякуємо Вам, пані Надіє, за ВАШУ Доріс: за Вашу чесну, щиру та геніальну гру і, водночас, таку величезну акторську ЖЕРТОВНІСТЬ! БРАВО!
Втім, особливо-особливо-особливо (!) гарною є - Анна Варпаховська! Саме ЇЇ харизма , ЇЇ неперевершений акторський талант, ЇЇ несамовито геніальна гра захоплюють у приємний полон із першої хвилини (із першого її кроку на сцену) і тримають у цьому полоні неймовірного захоплення ще довго-довго після спектаклю! Це - і витончений блискавичний гумор; і унікальне вміння радіти дрібницям; і невимушене постійне загравання до чоловіків; і невпинна жага до життя у кожному слові та кожному русі, і … трагічний монолог наприкінці спектаклю – аж до мурашок! Дорога Анно Леонідівно, ми знову та вже вкотре (!) шоковані Вашим акторським ГЕНІЄМ, Вашим неперевершеним талантом робити глядача ЩАСЛИВІШИМ та викликати у нього - просто бажання ЖИТИ! ДЯКУЄМО Вам за це! І – БРАВООООООО!
Спектакль залишив у нас тривале відчуття театрального СВЯТА!
Тож ДЯКУЄМО всім працівникам театру за створення цього яскравого дійства! читати повністю >>
Анна 25.01.2018
Восторг. Впечатлила роль Кондратовской.
Алена 09.01.2018
Замечательный спектакль, прекрасные актеры. В спектакле сочетаются жанры драмы и комедии.После просмотра есть о чем задуматься. Спектакль вызывает разные эмоции: и смех, и слезы,грусть, сопереживание. Но спектакль больше трагикомедия, чем лирическая комедия.В спектакле звучит прекрасная музыка. БРАВО АКТЕРАМ!!!Рекомедую!!!
Администратор 09.01.2018
Алена!
Проверьте папку "Спам" в почтовом аккаунте.
Для решения вопросов не касающихся темы обсуждения, используйте "обратную связь" на странице "Контакты". Правила сайта!
Алена 09.01.2018
Добрий день! Підкажіть, будь ласка коли можна буде побачити репертуар на березень місяць 2018 року. Дякую!
Театрал 05.01.2018
Игра каждого актёра в спектакле - это мастер-класс для молодых и уже со стажем работников сцены. И в том, что в репертуаре театра имеют место спектакли с "кладбищенскими" сюжетами, ни вины, ни заслуги актёров нет. Порой хотелось смеяться, но приходилось заставлять себя сдерживаться,чтобы веселье не выглядело кощунством... В этой пьесе только и слышно: кладбище да кладбище... Всем актёрам - низкий поклон! Вне всякого сомнения, на сегодня Анна Варпаховская, Надежда Кондратовская, Лидия Яремчук, Анна Наталушко и Александр Гетманский - гордость национального театрального искусства.
Елена 20.12.2017
Огромная просьба к администрации театра не пускать в большой зал опоздавших, а отправлять их на балкон до антракта, и не позволять ротозеям снимать мобильными устройствами во время спектакля. Это отвлекает актёров и мешает нормальным зрителям. В театре Оперетты, например, такого хамства значительно меньше - там администраторы лазерной указкой запрещают производить съёмку тем, кто пытается превратить театр в балаган. Пытайтесь воспитывать своего зрителя... На спектакле 18 декабря беспрерывно звонили мобильные по всему залу и раздавался громкий шёпот "Я у театри, не можу зараз говорыты". Бедные актёры..
Юлія 19.12.2017
Вражаюча, емоційна і водночас легка для сприйняття трагікомедія. Дивилась не вперше, але не зважаючи на це, дія на сцені тримала в увазі до кінця. Складається враження, що за кілька годин ти проживаєш частину життя з цими героями, переймаєшся їх переживаннями, радістю, легкою життєстверджуючою іронією з приводу швидкоплинності життя і людських страхів. Я думаю, що " Бабине літо" може бути корисне для перегляду людям різного віку та смаків, так як ця п'єса про загальнолюдські питання і проблеми. Особливо хочу подякувати Анні Леонідівні Варпаховській. Ваша гра торкається душі, змушує лити сльози з посмішкою на обличчі,викликає неймовірний букет емоцій. Дякую!
Юлия 18.12.2017
Очень трогательный спектакль!!! Спасибо большое!!!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >>> | 

Коментувати.

E-mail: Пароль: Реєстрація Забули пароль?

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

Ваше ім'я:
protect